Loty Europa Polska Poznań Dortmund - Poznań

Loty Dortmund-Poznań

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Dortmund - Poznań

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Dortmund - Poznań, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
16 sie
DTM
08:10
Lotnisko Dortmund
6h 25min
1 przesiadka
14:35
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Lufthansa
25 sie
POZ
18:45
Lotnisko Poznań Ławica
25h 45min
1 przesiadka
20:30
+1
DTM
Lotnisko Dortmund
1 027 PLN
Lufthansa
Lufthansa
25 cze
DTM
17:40
Lotnisko Dortmund
7h 50min
1 przesiadka
01:30
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Lufthansa
08 lip
POZ
15:10
Lotnisko Poznań Ławica
8h 45min
1 przesiadka
23:55
DTM
Lotnisko Dortmund
1 336 PLN
Lufthansa
Lufthansa
25 cze
DTM
17:40
Lotnisko Dortmund
7h 50min
1 przesiadka
01:30
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Lufthansa
07 lip
POZ
18:45
Lotnisko Poznań Ławica
5h 10min
1 przesiadka
23:55
DTM
Lotnisko Dortmund
1 550 PLN
Lufthansa
Lufthansa
16 cze
DTM
21:05
Lotnisko Dortmund
4h 25min
1 przesiadka
01:30
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Lufthansa
17 cze
POZ
15:10
Lotnisko Poznań Ławica
5h 20min
1 przesiadka
20:30
DTM
Lotnisko Dortmund
5 449 PLN
Lufthansa
Lufthansa
19 cze
DTM
08:05
Lotnisko Dortmund
6h 30min
1 przesiadka
14:35
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Lufthansa
20 cze
POZ
18:45
Lotnisko Poznań Ławica
5h 10min
1 przesiadka
23:55
DTM
Lotnisko Dortmund
2 273 PLN
Lufthansa
Lufthansa
25 cze
DTM
17:40
Lotnisko Dortmund
7h 50min
1 przesiadka
01:30
+1
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
Lufthansa
07 lip
POZ
18:45
Lotnisko Poznań Ławica
5h 10min
1 przesiadka
23:55
DTM
Lotnisko Dortmund
1 550 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Dortmund-Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
po południu
Loty Dortmund - Poznań są około 272% droższe rano niż po południu.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Dortmund-Poznań.
NAJTAŃSZA TRASA
Dortmund - Poznań Ławica
Wybierz trasę Dortmund - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Dortmund - Poznań.
DTM
Dortmund
POZ
Poznań Ławica
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
48 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Dortmund - Poznań to 48 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Poznań-Dortmund

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Dortmund-Poznań
Najkrótszy czas lotu
4 godz. 25 min
Najszybszy lot Dortmund-Poznań zajmuje 4 godz. 25 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Dortmund-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Dortmund - Poznań Ławica.
Lotniska - Poznań
1 lotnisko
W pobliżu miasta Poznań znajduje się 1 lotnisko: Poznań Ławica (POZ).

Alternatywne trasy Dortmund-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Düsseldorf - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
256 PLN
Düsseldorf - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
429 PLN
Frankfurt nad Menem - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
508 PLN
Frankfurt nad Menem - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 10min
Najniższa cena
542 PLN
Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 15min
Najniższa cena
218 PLN
Hamburg - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
3h 40min
Najniższa cena
478 PLN
Zobacz więcej

Dortmund - loty do:

  • Poznań Ławica
  • Polska
  • Europa

Poznań - loty z:

*Ceny lotów do miasta Poznań to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Poznań Dortmund - Poznań