Tanie loty na trasie Chicago – Los Angeles od 653 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 28.5
sob 4.6

Informacje o trasie Los Angeles-Chicago

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Chicago-Los Angeles

Znaleziono najlepszą cenę

653 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 15min

Loty bezpośrednie

wt, śr, czw, pt, sob i ndz

Los Angeles — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Chicago - Los Angeles w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 653 zł. Najlepsza oferta na lot Chicago - Los Angeles w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 5 716 zł.
Najszybszy lot Chicago-Los Angeles zajmuje 4h 15min.
Bezpośrednie loty Chicago-Los Angeles – wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to American Airlines.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Los Angeles: Los Angeles (LAX)

Jak znaleźć najtańsze loty Chicago - Los Angeles?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Chicago – Los Angeles są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Chicago - Los Angeles to Sierpień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Chicago – Los Angeles są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Chicago – Los Angeles są najtańsze?

w południe

Loty Chicago - Los Angeles są około 66% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Chicago – Los Angeles?

Spirit Airlines

Spirit Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Chicago-Los Angeles.

Która trasa podróży Chicago – Los Angeles jest najtańsza?

Chicago-O’Hare - Los Angeles

Wybierz trasę Chicago-O’Hare - Los Angeles, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Chicago - Los Angeles.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Chicago – Los Angeles?

13 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Chicago - Los Angeles to 13 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Chicago - Los Angeles

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Chicago - Los Angeles, zmieniając zakładki
Spirit Airlines
24 sie
ORD04:12Chicago-O’Hare
4h 26min
LAX08:38Los Angeles
27 sie
LAX10:31Los Angeles
4h 05min
ORD14:36Chicago-O’Hare
Sun Country Air
16 wrz
ORD15:30Chicago-O’Hare
18h 27min
1 przesiadka
LAX09:57Los Angeles
18 wrz
LAX13:35Los Angeles
22h 31min
1 przesiadka
ORD12:06Chicago-O’Hare
1 161 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 wrz
ORD15:00Chicago-O’Hare
18h 58min
1 przesiadka
LAX09:58Los Angeles
25 wrz
LAX10:19Los Angeles
3h 57min
ORD14:16Chicago-O’Hare
1 367 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
20 wrz
ORD06:52Chicago-O’Hare
4h 32min
LAX11:24Los Angeles
27 wrz
LAX15:09Los Angeles
3h 57min
ORD19:06Chicago-O’Hare
Spirit Airlines
10 sie
ORD17:59Chicago-O’Hare
4h 27min
LAX22:26Los Angeles
17 sie
LAX07:31Los Angeles
4h 06min
ORD11:37Chicago-O’Hare
Spirit Airlines
9 sie
ORD17:59Chicago-O’Hare
4h 26min
LAX22:25Los Angeles
16 sie
LAX07:31Los Angeles
4h 06min
ORD11:37Chicago-O’Hare

Znajdź najtańsze oferty lotów Chicago - Los Angeles w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Chicago – Los Angeles w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Spirit Airlines, Sun Country Air i United Airlines.
Sun Country Air
18 wrz
ORD14:55Chicago-O’Hare
18h 02min
1 przesiadka
LAX08:57Los Angeles
Spirit Airlines
8 cze
ORD15:05Chicago-O’Hare
4h 26min
LAX19:31Los Angeles
Kilka linii lotniczych
5 lip
ORD17:38Chicago-O’Hare
24h 57min
1 przesiadka
LAX18:35Los Angeles

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Chicago – Los Angeles

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Chicago – Los Angeles
Spirit Airlines
29 maj
ORD01:00Chicago-O’Hare
4h 19min
LAX05:19Los Angeles
8 cze
LAX06:35Los Angeles
11h 46min
1 przesiadka
ORD18:21Chicago-O’Hare
1 590 zł
Znajdź podobne
American Airlines
29 maj
ORD04:25Chicago-O’Hare
6h 26min
1 przesiadka
LAX10:51Los Angeles
4 cze
LAX13:50Los Angeles
4h 08min
ORD17:58Chicago-O’Hare
2 120 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
28 maj
ORD16:58Chicago-O’Hare
4h 21min
LAX21:19Los Angeles
4 cze
LAX14:45Los Angeles
4h 06min
ORD18:51Chicago-O’Hare
1 599 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
28 maj
ORD15:36Chicago-O’Hare
13h 44min
1 przesiadka
LAX05:20Los Angeles
9 cze
LAX08:48Los Angeles
9h 33min
1 przesiadka
ORD18:21Chicago-O’Hare
1 656 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
29 maj
ORD16:58Chicago-O’Hare
4h 21min
LAX21:19Los Angeles
8 cze
LAX06:35Los Angeles
11h 46min
1 przesiadka
ORD18:21Chicago-O’Hare
1 691 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
2 cze
ORD04:36Chicago-O’Hare
26h 03min
1 przesiadka
LAX06:39Los Angeles
3 cze
LAX20:30Los Angeles
4h 04min
ORD00:34Chicago-O’Hare
1 717 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Chicago – Los Angeles

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Chicago – Los Angeles z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Spirit AirlinesCenaOd 70 złBezpłatne odwołanieOcena
6,2
Szukaj lotów Spirit Airlines

Loty Sun Country Air: Chicago – Los Angeles

Nasze najlepsze oferty Sun Country Air na lot Chicago – Los Angeles
Sun Country Air
16 wrz
ORD15:30Chicago-O’Hare
18h 27min
1 przesiadka
LAX09:57Los Angeles
18 wrz
LAX13:35Los Angeles
22h 31min
1 przesiadka
ORD12:06Chicago-O’Hare
1 161 zł
Znajdź podobne
Sun Country Air
29 wrz
ORD16:55Chicago-O’Hare
27h 58min
1 przesiadka
LAX20:53Los Angeles
27 paź
LAX07:55Los Angeles
6h 11min
1 przesiadka
ORD14:06Chicago-O’Hare
1 187 zł
Znajdź podobne
Sun Country Air
29 wrz
ORD16:55Chicago-O’Hare
21h 47min
1 przesiadka
LAX14:42Los Angeles
6 paź
LAX07:55Los Angeles
6h 11min
1 przesiadka
ORD14:06Chicago-O’Hare
1 200 zł
Znajdź podobne

Loty Spirit Airlines: Chicago – Los Angeles

Nasze najlepsze oferty Spirit Airlines na lot Chicago – Los Angeles
Spirit Airlines
24 sie
ORD04:12Chicago-O’Hare
4h 26min
LAX08:38Los Angeles
27 sie
LAX10:31Los Angeles
4h 05min
ORD14:36Chicago-O’Hare
Spirit Airlines
20 wrz
ORD06:52Chicago-O’Hare
4h 32min
LAX11:24Los Angeles
27 wrz
LAX15:09Los Angeles
3h 57min
ORD19:06Chicago-O’Hare
Spirit Airlines
10 sie
ORD17:59Chicago-O’Hare
4h 27min
LAX22:26Los Angeles
17 sie
LAX07:31Los Angeles
4h 06min
ORD11:37Chicago-O’Hare

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Chicago – Los Angeles oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Chicago – Los Angeles, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Spirit Airlines i American Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Spirit Airlines, które oferują tego typu elastyczność.

  • Chicago – Los Angeles – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Los Angeles i Chicago są od siebie oddalone o 2808,0 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 4h 26min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Chicago-Los Angeles

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Chicago - San Francisco
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena1 555 zł

Loty podobne do tych na trasie Chicago – Los Angeles

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Chicago – Los Angeles

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.