Tanie loty Charków - Katowice od 83 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Katowice-Charków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Charków-Katowice
Najkrótszy czas lotu21h 35minNajszybszy lot Charków-Katowice zajmuje 21h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Charków-Katowice. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Charków Kharkiv Intl - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.
Katowice — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Charków - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Charków – Katowice są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Charków - Katowice to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Charków – Katowice są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Charków – Katowice są najtańsze?

w południe

Loty Charków - Katowice są około 0% droższe w południe niż w południe.

Która trasa podróży Charków – Katowice jest najtańsza?

Charków Kharkiv Intl - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Charków Kharkiv Intl - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Charków - Katowice.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Charków - Katowice

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Charków - Katowice, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
19 gru
HRK16:15Charków Kharkiv Intl
21h 35min
2 przesiadki
KTW13:50Katowice-Pyrzowice
9 sty
KTW01:05Katowice-Pyrzowice
30h 55min
2 przesiadki
HRK08:00Charków Kharkiv Intl
Kilka linii lotniczych
19 gru
HRK16:15Charków Kharkiv Intl
21h 35min
2 przesiadki
KTW13:50Katowice-Pyrzowice
9 sty
KTW13:15Katowice-Pyrzowice
6h 40min
1 przesiadka
HRK19:55Charków Kharkiv Intl

Znajdź najtańsze oferty lotów Charków - Katowice w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Charków – Katowice w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
27 lis
HRK16:15Charków Kharkiv Intl
21h 00min
1 przesiadka
KTW13:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
27 lis
HRK16:15Charków Kharkiv Intl
18h 05min
2 przesiadki
KTW10:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
19 gru
HRK16:15Charków Kharkiv Intl
21h 35min
2 przesiadki
KTW13:50Katowice-Pyrzowice

  • Charków Kharkiv Intl – Katowice-Pyrzowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Charków Kharkiv Intl – Katowice-Pyrzowice zajmuje ok. 1223,3 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 21h 35min.


Alternatywne trasy Charków-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Charków - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena63 zł
Loty Lwów - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena67 zł
Loty Lwów - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena71 zł
Loty Lwów - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena83 zł
Loty Lwów - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena115 zł
Loty Odesa - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena197 zł

Podobne loty: Charków – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Charków – Katowice