Tanie loty Bukareszt - Wrocław od 50 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Wrocław-Bukareszt

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bukareszt-Wrocław
Najkrótszy czas lotu10h 00minNajszybszy lot Bukareszt-Wrocław zajmuje 10h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Bukareszt-Wrocław. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Bukareszt-Otopeni - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Wrocław — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Bukareszt - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Bukareszt – Wrocław są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Bukareszt - Wrocław to Marzec. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Bukareszt – Wrocław są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Bukareszt – Wrocław są najtańsze?

w południe

Loty Bukareszt - Wrocław są około 0% droższe w południe niż w południe.

Która trasa podróży Bukareszt – Wrocław jest najtańsza?

Bukareszt-Otopeni - Wrocław-Strachowice

Wybierz trasę Bukareszt-Otopeni - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bukareszt - Wrocław.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Bukareszt – Wrocław?

54 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Bukareszt - Wrocław to 54 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bukareszt - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bukareszt - Wrocław, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 gru
OTP01:20Bukareszt-Otopeni
10h 00min
1 przesiadka
WRO11:20Wrocław-Strachowice
10 gru
WRO17:45Wrocław-Strachowice
24h 10min
2 przesiadki
OTP17:55Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
10 gru
OTP01:20Bukareszt-Otopeni
10h 00min
1 przesiadka
WRO11:20Wrocław-Strachowice
10 gru
WRO14:40Wrocław-Strachowice
25h 10min
1 przesiadka
OTP15:50Bukareszt-Otopeni
LOT
10 gru
OTP00:35Bukareszt-Otopeni
7h 20min
1 przesiadka
WRO07:55Wrocław-Strachowice
10 gru
WRO13:40Wrocław-Strachowice
5h 50min
1 przesiadka
OTP19:30Bukareszt-Otopeni
1 774 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 gru
OTP09:20Bukareszt-Otopeni
4h 20min
1 przesiadka
WRO13:40Wrocław-Strachowice
10 gru
WRO14:50Wrocław-Strachowice
40h 40min
2 przesiadki
OTP07:30Bukareszt-Otopeni
2 676 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 gru
OTP09:20Bukareszt-Otopeni
4h 20min
1 przesiadka
WRO13:40Wrocław-Strachowice
10 gru
WRO15:15Wrocław-Strachowice
40h 15min
3 przesiadki
OTP07:30Bukareszt-Otopeni
2 992 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 gru
OTP01:20Bukareszt-Otopeni
8h 20min
2 przesiadki
WRO09:40Wrocław-Strachowice
10 gru
WRO13:40Wrocław-Strachowice
39h 50min
2 przesiadki
OTP05:30Bukareszt-Otopeni
12 228 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Bukareszt - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bukareszt – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
10 gru
OTP07:45Bukareszt-Otopeni
22h 20min
1 przesiadka
WRO06:05Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
10 gru
OTP11:20Bukareszt-Otopeni
31h 10min
2 przesiadki
WRO18:30Wrocław-Strachowice
Ryanair
10 gru
OTP11:20Bukareszt-Otopeni
31h 10min
2 przesiadki
WRO18:30Wrocław-Strachowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Bukareszt – Wrocław-Strachowice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Bukareszt – Wrocław-Strachowice, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Bukareszt – Wrocław-Strachowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Bukareszt – Wrocław-Strachowice wynosi 1003,0 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 4h 20min.


Alternatywne trasy Bukareszt-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bukareszt - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena241 zł
Loty Bukareszt - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena204 zł
Loty Kluż-Napoka - Warszawa
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena470 zł
Loty Bukareszt - Poznań
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena486 zł
Loty Bukareszt - Katowice
Najkrótszy czas lotu11h 15min
Najniższa cena407 zł
Loty Bukareszt - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu26h 35min
Najniższa cena528 zł
Loty Timiszoara - Wrocław
Najkrótszy czas lotu26h 05min
Najniższa cena619 zł

Podobne loty: Bukareszt – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Bukareszt – Wrocław