Tanie loty na trasie Bukareszt – Kraków od 60 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Kraków-Bukareszt

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bukareszt-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę791 złNajlepsza oferta na podróż Bukareszt – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 791 zł. Najlepsza cena lotu Bukareszt – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 60 zł.
Najkrótszy czas lotu8h 40minNajszybszy lot Bukareszt-Kraków zajmuje 8h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Bukareszt-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Bukareszt-Otopeni - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Bukareszt - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Bukareszt – Kraków są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Bukareszt - Kraków to Czerwiec. Najdroższa pora to Listopad.

W który dzień tygodnia loty Bukareszt – Kraków są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Bukareszt – Kraków są najtańsze?

rano

Loty Bukareszt - Kraków są około 17% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Bukareszt – Kraków?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Bukareszt-Kraków.

Która trasa podróży Bukareszt – Kraków jest najtańsza?

Bukareszt-Otopeni - Kraków Balice

Wybierz trasę Bukareszt-Otopeni - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bukareszt - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Bukareszt – Kraków?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Bukareszt - Kraków to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bukareszt - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bukareszt - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 lut
OTP15:45Bukareszt-Otopeni
22h 25min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
13 mar
KRK13:25Kraków Balice
18h 25min
1 przesiadka
OTP07:50Bukareszt-Otopeni
Wizz Air
18 mar
OTP09:35Bukareszt-Otopeni
8h 05min
1 przesiadka
KRK17:40Kraków Balice
22 mar
KRK14:45Kraków Balice
5h 35min
1 przesiadka
OTP20:20Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
14 lut
OTP11:20Bukareszt-Otopeni
29h 05min
2 przesiadki
KRK16:25Kraków Balice
19 lut
KRK07:20Kraków Balice
22h 05min
1 przesiadka
OTP05:25Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
1 lut
OTP07:20Bukareszt-Otopeni
30h 50min
2 przesiadki
KRK14:10Kraków Balice
13 mar
KRK13:25Kraków Balice
18h 25min
1 przesiadka
OTP07:50Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
4 mar
OTP17:10Bukareszt-Otopeni
19h 05min
1 przesiadka
KRK12:15Kraków Balice
7 mar
KRK13:05Kraków Balice
17h 50min
1 przesiadka
OTP06:55Bukareszt-Otopeni
LOT
28 cze
OTP01:35Bukareszt-Otopeni
16h 00min
1 przesiadka
KRK17:35Kraków Balice
18 lip
KRK14:15Kraków Balice
18h 55min
1 przesiadka
OTP09:10Bukareszt-Otopeni

Znajdź najtańsze oferty lotów Bukareszt - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bukareszt – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
25 sty
OTP14:45Bukareszt-Otopeni
14h 15min
1 przesiadka
KRK05:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 sty
OTP16:55Bukareszt-Otopeni
21h 00min
2 przesiadki
KRK13:55Kraków Balice
Ryanair
7 lut
OTP17:15Bukareszt-Otopeni
18h 55min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Bukareszt – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Bukareszt – Kraków
Kilka linii lotniczych
23 sty
OTP13:30Bukareszt-Otopeni
16h 50min
1 przesiadka
KRK06:20Kraków Balice
25 sty
KRK12:25Kraków Balice
23h 55min
1 przesiadka
OTP12:20Bukareszt-Otopeni
Ryanair
24 sty
OTP04:55Bukareszt-Otopeni
7h 15min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
30 sty
KRK12:25Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
OTP03:30Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
24 sty
OTP05:10Bukareszt-Otopeni
35h 15min
2 przesiadki
KRK16:25Kraków Balice
30 sty
KRK12:25Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
OTP03:30Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
23 sty
OTP13:30Bukareszt-Otopeni
27h 10min
2 przesiadki
KRK16:40Kraków Balice
25 sty
KRK12:25Kraków Balice
23h 55min
1 przesiadka
OTP12:20Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
24 sty
OTP05:10Bukareszt-Otopeni
35h 15min
2 przesiadki
KRK16:25Kraków Balice
30 sty
KRK14:45Kraków Balice
19h 05min
2 przesiadki
OTP09:50Bukareszt-Otopeni
Kilka linii lotniczych
22 sty
OTP17:15Bukareszt-Otopeni
20h 30min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
24 sty
KRK01:30Kraków Balice
38h 00min
2 przesiadki
OTP15:30Bukareszt-Otopeni

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Bukareszt – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Bukareszt – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 539 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Bukareszt – Kraków

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Bukareszt – Kraków
LOT
28 cze
OTP01:35Bukareszt-Otopeni
16h 00min
1 przesiadka
KRK17:35Kraków Balice
18 lip
KRK14:15Kraków Balice
18h 55min
1 przesiadka
OTP09:10Bukareszt-Otopeni
LOT
28 kwi
OTP10:50Bukareszt-Otopeni
3h 45min
1 przesiadka
KRK14:35Kraków Balice
3 maj
KRK14:15Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
OTP20:20Bukareszt-Otopeni
LOT
15 lip
OTP01:35Bukareszt-Otopeni
3h 50min
1 przesiadka
KRK05:25Kraków Balice
18 lip
KRK14:15Kraków Balice
18h 55min
1 przesiadka
OTP09:10Bukareszt-Otopeni

Loty Ryanair: Bukareszt – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Bukareszt – Kraków
Ryanair
24 sty
OTP04:55Bukareszt-Otopeni
7h 15min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
30 sty
KRK12:25Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
OTP03:30Bukareszt-Otopeni
Ryanair
28 cze
OTP05:40Bukareszt-Otopeni
7h 15min
1 przesiadka
KRK12:55Kraków Balice
18 lip
KRK16:00Kraków Balice
27h 25min
2 przesiadki
OTP19:25Bukareszt-Otopeni
Ryanair
15 lip
OTP06:10Bukareszt-Otopeni
13h 05min
1 przesiadka
KRK19:15Kraków Balice
18 lip
KRK16:00Kraków Balice
27h 25min
2 przesiadki
OTP19:25Bukareszt-Otopeni

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Bukareszt – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Bukareszt – Kraków Balice, takie jak LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Bukareszt – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Bukareszt – Kraków Balice zajmuje ok. 778,7 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 3h 45min.


Alternatywne trasy Bukareszt-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kluż-Napoka - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena254 zł
Loty Bukareszt - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena203 zł
Loty Bukareszt - Poznań
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena258 zł
Loty Bukareszt - Katowice
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena203 zł
Loty Bukareszt - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu7h 05min
Najniższa cena234 zł
Loty Timiszoara - Wrocław
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena806 zł
Loty Bukareszt - Wrocław
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena230 zł

Loty podobne do tych na trasie Bukareszt – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Bukareszt – Kraków