Tanie loty na trasie Brindisi – Kraków od 140 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Informacje o trasie Kraków-Brindisi

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Brindisi-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę1 881 złNajlepsza cena za lot Brindisi – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 881 zł
Najkrótszy czas lotu27h 15minNajszybszy lot Brindisi-Kraków zajmuje 27h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Brindisi-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Brindisi Papola Casale - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Brindisi - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Brindisi – Kraków jest najtańsza?

Brindisi Papola Casale - Kraków Balice

Wybierz trasę Brindisi Papola Casale - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Brindisi - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Brindisi - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Brindisi - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
11 lut
BDS09:20Brindisi Papola Casale
33h 25min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
13 lut
KRK10:15Kraków Balice
16h 30min
1 przesiadka
BDS02:45Brindisi Papola Casale
Kilka linii lotniczych
11 lut
BDS03:40Brindisi Papola Casale
8h 00min
1 przesiadka
KRK11:40Kraków Balice
13 lut
KRK10:15Kraków Balice
16h 30min
1 przesiadka
BDS02:45Brindisi Papola Casale
Kilka linii lotniczych
11 lut
BDS09:20Brindisi Papola Casale
33h 25min
2 przesiadki
KRK18:45Kraków Balice
13 lut
KRK01:45Kraków Balice
37h 40min
2 przesiadki
BDS15:25Brindisi Papola Casale
Kilka linii lotniczych
13 maj
BDS10:00Brindisi Papola Casale
27h 15min
1 przesiadka
KRK13:15Kraków Balice
16 maj
KRK18:05Kraków Balice
24h 35min
2 przesiadki
BDS18:40Brindisi Papola Casale
Kilka linii lotniczych
13 maj
BDS04:45Brindisi Papola Casale
32h 30min
2 przesiadki
KRK13:15Kraków Balice
16 maj
KRK08:40Kraków Balice
34h 00min
2 przesiadki
BDS18:40Brindisi Papola Casale
Kilka linii lotniczych
13 maj
BDS10:00Brindisi Papola Casale
27h 15min
1 przesiadka
KRK13:15Kraków Balice
16 maj
KRK14:10Kraków Balice
14h 20min
1 przesiadka
BDS04:30Brindisi Papola Casale

  • Brindisi Papola Casale – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Brindisi Papola Casale – Kraków Balice – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1059,2 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 8h 00min.


Alternatywne trasy Brindisi-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bari - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena112 zł
Loty Bari - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena40 zł
Loty Bari - Katowice
Najkrótszy czas lotu13h 05min
Najniższa cena164 zł
Loty Bari - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu38h 35min
Najniższa cena327 zł

Loty podobne do tych na trasie Brindisi – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Brindisi – Kraków