Tanie loty Bordeaux - Poznań od 193 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Informacje o trasie Poznań-Bordeaux

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bordeaux-Poznań
Znaleziono najlepszą cenę1 935 złNajlepsza cena za lot Bordeaux – Poznań znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 935 zł
Najkrótszy czas lotu9h 05minNajszybszy lot Bordeaux-Poznań zajmuje 9h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Bordeaux-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Bordeaux - Lotnisko Poznań Ławica.
Poznań — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Bordeaux - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Bordeaux – Poznań jest najtańsza?

Bordeaux - Poznań Ławica

Wybierz trasę Bordeaux - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bordeaux - Poznań.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bordeaux - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bordeaux - Poznań, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 lis
BOD01:40Bordeaux
28h 50min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica
17 lis
POZ11:25Poznań Ławica
25h 10min
1 przesiadka
BOD12:35Bordeaux
Ryanair
15 lis
BOD01:40Bordeaux
28h 50min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica
17 lis
POZ02:00Poznań Ławica
13h 05min
2 przesiadki
BOD15:05Bordeaux
Kilka linii lotniczych
15 lis
BOD05:50Bordeaux
11h 40min
1 przesiadka
POZ17:30Poznań Ławica
17 lis
POZ11:25Poznań Ławica
25h 10min
1 przesiadka
BOD12:35Bordeaux
Kilka linii lotniczych
15 lis
BOD10:55Bordeaux
19h 35min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica
17 lis
POZ11:25Poznań Ławica
20h 15min
3 przesiadki
BOD07:40Bordeaux
Ryanair
2 gru
BOD13:00Bordeaux
17h 10min
1 przesiadka
POZ06:10Poznań Ławica
5 gru
POZ02:05Poznań Ławica
7h 30min
1 przesiadka
BOD09:35Bordeaux
Ryanair
2 gru
BOD13:00Bordeaux
17h 10min
1 przesiadka
POZ06:10Poznań Ławica
5 gru
POZ02:05Poznań Ławica
30h 15min
2 przesiadki
BOD08:20Bordeaux

Znajdź najtańsze oferty lotów Bordeaux - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bordeaux – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
4 lis
BOD14:00Bordeaux
17h 10min
1 przesiadka
POZ07:10Poznań Ławica
Ryanair
4 lis
BOD12:05Bordeaux
30h 30min
2 przesiadki
POZ18:35Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
4 lis
BOD12:15Bordeaux
30h 20min
3 przesiadki
POZ18:35Poznań Ławica

Znajdź oferty lotu last-minute Bordeaux – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Bordeaux – Poznań
Ryanair
29 paź
BOD11:40Bordeaux
24h 00min
2 przesiadki
POZ11:40Poznań Ławica
7 lis
POZ02:05Poznań Ławica
24h 45min
2 przesiadki
BOD02:50Bordeaux
Kilka linii lotniczych
29 paź
BOD11:40Bordeaux
24h 00min
2 przesiadki
POZ11:40Poznań Ławica
7 lis
POZ05:25Poznań Ławica
21h 25min
3 przesiadki
BOD02:50Bordeaux
Kilka linii lotniczych
30 paź
BOD11:00Bordeaux
34h 15min
2 przesiadki
POZ21:15Poznań Ławica
7 lis
POZ02:05Poznań Ławica
24h 45min
2 przesiadki
BOD02:50Bordeaux
Kilka linii lotniczych
30 paź
BOD11:00Bordeaux
46h 00min
3 przesiadki
POZ09:00Poznań Ławica
7 lis
POZ02:05Poznań Ławica
24h 45min
2 przesiadki
BOD02:50Bordeaux
KLM
29 paź
BOD07:50Bordeaux
25h 55min
1 przesiadka
POZ09:45Poznań Ławica
7 lis
POZ09:20Poznań Ławica
27h 05min
1 przesiadka
BOD12:25Bordeaux
2 018 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
BOD11:40Bordeaux
24h 00min
2 przesiadki
POZ11:40Poznań Ławica
7 lis
POZ09:20Poznań Ławica
27h 05min
1 przesiadka
BOD12:25Bordeaux

  • Bordeaux – Poznań Ławica – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Bordeaux – Poznań Ławica wynosi 1530,5 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 9h 05min.


Alternatywne trasy Bordeaux-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bordeaux - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena55 zł
Loty Bordeaux - Katowice
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena264 zł
Loty Bordeaux - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu15h 50min
Najniższa cena283 zł
Loty Bordeaux - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu4h 15min
Najniższa cena755 zł
Loty Biarritz - Kraków
Najkrótszy czas lotu26h 10min
Najniższa cena1 448 zł

Podobne loty: Bordeaux – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Bordeaux – Poznań