Cheap flights z Berlin do Miasto Kos from 488 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Miasto Kos-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Miasto Kos

Znaleziono najlepszą cenę

488 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 00min

Loty bezpośrednie

pon., śr., pt., sob. i ndz.

Miasto Kos — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Miasto Kos w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 488 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Miasto Kos w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 460 zł.
Najszybszy lot Berlin-Miasto Kos zajmuje 3h 00min.
Bezpośrednie loty Berlin-Miasto Kos – poniedziałek, środa, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Aegean Airlines.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Miasto Kos: Miasto Kos (KGS)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Miasto Kos?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Miasto Kos są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot Berlin - Miasto Kos to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Miasto Kos są najtańsze?

wtorek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Berlin – Miasto Kos są najtańsze?

w południe. Loty Berlin - Miasto Kos są około 28% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Miasto Kos?

Ryanair. Ryanair i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Miasto Kos.

Która trasa podróży Berlin – Miasto Kos jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Miasto Kos. Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Miasto Kos, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Miasto Kos.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Miasto Kos?

52 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Miasto Kos to 52 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Miasto Kos

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Miasto Kos, zmieniając zakładki
Ryanair
21 cze
BER04:45Berlin Brandenburg
3h 00min
KGS07:45Miasto Kos
28 cze
KGS09:10Miasto Kos
3h 10min
BER12:20Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
28 cze
BER04:45Berlin Brandenburg
3h 00min
KGS07:45Miasto Kos
11 lip
KGS13:10Miasto Kos
16h 35min
1 przesiadka
BER05:45Berlin Brandenburg
easyJet
1 lip
BER09:30Berlin Brandenburg
3h 05min
KGS12:35Miasto Kos
15 lip
KGS14:20Miasto Kos
3h 25min
BER17:45Berlin Brandenburg
Ryanair
21 cze
BER04:45Berlin Brandenburg
3h 00min
KGS07:45Miasto Kos
28 cze
KGS09:10Miasto Kos
3h 10min
BER12:20Berlin Brandenburg
SWISS
21 cze
BER14:45Berlin Brandenburg
14h 25min
1 przesiadka
KGS05:10Miasto Kos
28 cze
KGS16:40Miasto Kos
14h 25min
1 przesiadka
BER07:05Berlin Brandenburg
1 182 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
11 cze
BER13:15Berlin Brandenburg
4h 50min
1 przesiadka
KGS18:05Miasto Kos
25 cze
KGS07:25Miasto Kos
5h 55min
1 przesiadka
BER13:20Berlin Brandenburg
1 213 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Miasto Kos w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Miasto Kos w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines i easyJet.
easyJet
8 lip
BER09:30Berlin Brandenburg
3h 05min
KGS12:35Miasto Kos
Kilka linii lotniczych
2 maj
BER09:50Berlin Brandenburg
8h 15min
2 przesiadki
KGS18:05Miasto Kos
Aegean Airlines
8 lip
BER13:15Berlin Brandenburg
4h 50min
1 przesiadka
KGS18:05Miasto Kos

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Miasto Kos

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Miasto Kos z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 118 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Friendly stewards, flight on time

Szukaj lotów Ryanair
easyJetCenaOd 295 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów easyJet

Loty easyJet: Berlin – Miasto Kos

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Miasto Kos
easyJet
1 lip
BER09:30Berlin Brandenburg
3h 05min
KGS12:35Miasto Kos
15 lip
KGS14:20Miasto Kos
3h 25min
BER17:45Berlin Brandenburg
easyJet
1 lip
BER09:30Berlin Brandenburg
3h 05min
KGS12:35Miasto Kos
12 lip
KGS08:00Miasto Kos
3h 25min
BER11:25Berlin Brandenburg
easyJet
21 cze
BER13:45Berlin Brandenburg
8h 50min
1 przesiadka
KGS22:35Miasto Kos
28 cze
KGS08:00Miasto Kos
3h 25min
BER11:25Berlin Brandenburg

Loty Ryanair: Berlin – Miasto Kos

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Berlin – Miasto Kos
Ryanair
21 cze
BER04:45Berlin Brandenburg
3h 00min
KGS07:45Miasto Kos
28 cze
KGS09:10Miasto Kos
3h 10min
BER12:20Berlin Brandenburg
Ryanair
21 cze
BER04:45Berlin Brandenburg
3h 00min
KGS07:45Miasto Kos
28 cze
KGS09:10Miasto Kos
3h 10min
BER12:20Berlin Brandenburg
Ryanair
21 cze
BER04:45Berlin Brandenburg
3h 00min
KGS07:45Miasto Kos
28 cze
KGS09:10Miasto Kos
3h 10min
BER12:20Berlin Brandenburg

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Miasto Kos oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Miasto Kos, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, easyJet i Sundair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – Miasto Kos – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Berlin Brandenburg – Miasto Kos – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 2045,7 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 3h 00min.


Alternatywne trasy Berlin-Miasto Kos

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Mykonos
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena1 243 zł
Loty Berlin - Rodos
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena410 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Miasto Kos

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Miasto Kos

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Miasto Kos jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Berlin – Miasto Kos i oszczędzisz czas i pieniądze.

Loty na trasie Berlin – Miasto Kos z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Berlin – Miasto Kos.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Berlin – Miasto Kos, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.