Tanie loty na trasie Berlin – Katania od 71 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Katania-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Katania
Znaleziono najlepszą cenę488 złNajlepsza oferta na podróż Berlin – Katania w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 488 zł. Najlepsza cena lotu Berlin – Katania w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 71 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 40minNajszybszy lot Berlin-Katania zajmuje 2h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Katania. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Katania Fontanarossa.
Katania — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katania: Katania Fontanarossa (CTA)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Katania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Katania są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Katania to Styczeń. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Katania są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Berlin – Katania są najtańsze?

po południu

Loty Berlin - Katania są około 47% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Katania?

Ryanair

ITA Airways, Ryanair i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Katania.

Która trasa podróży Berlin – Katania jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Katania Fontanarossa

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Katania Fontanarossa, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Katania.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Katania?

40 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Katania to 40 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Katania

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Katania, zmieniając zakładki
Ryanair
21 lut
BER11:30Berlin Brandenburg
2h 45min
CTA14:15Katania Fontanarossa
25 lut
CTA14:40Katania Fontanarossa
2h 50min
BER17:30Berlin Brandenburg
easyJet
22 mar
BER03:15Berlin Brandenburg
2h 50min
CTA06:05Katania Fontanarossa
29 mar
CTA06:35Katania Fontanarossa
2h 55min
BER09:30Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
22 mar
BER03:15Berlin Brandenburg
2h 50min
CTA06:05Katania Fontanarossa
25 mar
CTA15:40Katania Fontanarossa
2h 50min
BER18:30Berlin Brandenburg
Ryanair
22 maj
BER17:10Berlin Brandenburg
2h 40min
CTA19:50Katania Fontanarossa
31 maj
CTA15:35Katania Fontanarossa
2h 45min
BER18:20Berlin Brandenburg
Ryanair
28 sty
BER11:30Berlin Brandenburg
2h 45min
CTA14:15Katania Fontanarossa
4 lut
CTA14:40Katania Fontanarossa
2h 50min
BER17:30Berlin Brandenburg
easyJet
17 mar
BER02:45Berlin Brandenburg
2h 50min
CTA05:35Katania Fontanarossa
29 mar
CTA06:35Katania Fontanarossa
2h 55min
BER09:30Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Katania w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Katania w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i easyJet.
Ryanair
4 lut
BER11:30Berlin Brandenburg
2h 45min
CTA14:15Katania Fontanarossa
easyJet
8 mar
BER02:15Berlin Brandenburg
2h 50min
CTA05:05Katania Fontanarossa
Ryanair
25 mar
BER12:30Berlin Brandenburg
2h 45min
CTA15:15Katania Fontanarossa

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Katania

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Katania
Ryanair
27 sty
BER15:20Berlin Brandenburg
10h 55min
1 przesiadka
CTA02:15Katania Fontanarossa
31 sty
CTA14:40Katania Fontanarossa
2h 50min
BER17:30Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
27 sty
BER01:25Berlin Brandenburg
8h 10min
1 przesiadka
CTA09:35Katania Fontanarossa
31 sty
CTA16:00Katania Fontanarossa
17h 05min
1 przesiadka
BER09:05Berlin Brandenburg
Ryanair
28 sty
BER11:30Berlin Brandenburg
2h 45min
CTA14:15Katania Fontanarossa
4 lut
CTA14:40Katania Fontanarossa
2h 50min
BER17:30Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
28 sty
BER08:10Berlin Brandenburg
32h 10min
2 przesiadki
CTA16:20Katania Fontanarossa
4 lut
CTA17:30Katania Fontanarossa
14h 05min
1 przesiadka
BER07:35Berlin Brandenburg
Ryanair
28 sty
BER11:30Berlin Brandenburg
2h 45min
CTA14:15Katania Fontanarossa
4 lut
CTA17:30Katania Fontanarossa
14h 05min
1 przesiadka
BER07:35Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
28 sty
BER08:10Berlin Brandenburg
32h 10min
2 przesiadki
CTA16:20Katania Fontanarossa
4 lut
CTA14:40Katania Fontanarossa
2h 50min
BER17:30Berlin Brandenburg

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Katania

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Katania z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJet
CenaOd 134 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Ryanair
CenaOd 147 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
ITA Airways
CenaOd 587 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
4,0

Loty Ryanair: Berlin – Katania

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Berlin – Katania
Ryanair
27 sty
BER15:20Berlin Brandenburg
10h 55min
1 przesiadka
CTA02:15Katania Fontanarossa
31 sty
CTA14:40Katania Fontanarossa
2h 50min
BER17:30Berlin Brandenburg
Ryanair
21 lut
BER11:30Berlin Brandenburg
2h 45min
CTA14:15Katania Fontanarossa
25 lut
CTA14:40Katania Fontanarossa
2h 50min
BER17:30Berlin Brandenburg
Ryanair
22 maj
BER17:10Berlin Brandenburg
2h 40min
CTA19:50Katania Fontanarossa
31 maj
CTA15:35Katania Fontanarossa
2h 45min
BER18:20Berlin Brandenburg

Loty easyJet: Berlin – Katania

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Katania
easyJet
22 mar
BER03:15Berlin Brandenburg
2h 50min
CTA06:05Katania Fontanarossa
29 mar
CTA06:35Katania Fontanarossa
2h 55min
BER09:30Berlin Brandenburg
easyJet
17 mar
BER02:45Berlin Brandenburg
2h 50min
CTA05:35Katania Fontanarossa
29 mar
CTA06:35Katania Fontanarossa
2h 55min
BER09:30Berlin Brandenburg
easyJet
29 mar
BER03:00Berlin Brandenburg
2h 50min
CTA05:50Katania Fontanarossa
12 kwi
CTA06:35Katania Fontanarossa
2h 55min
BER09:30Berlin Brandenburg

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Katania Fontanarossa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Katania Fontanarossa, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, easyJet i ITA Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Berlin Brandenburg – Katania Fontanarossa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Berlin Brandenburg i Katania Fontanarossa dzieli dystans 1673,8 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 40min.


Alternatywne trasy Berlin-Katania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Palermo
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena341 zł
Loty Berlin - Trapani
Najkrótszy czas lotu26h 35min
Najniższa cena1 099 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Katania

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Katania