Tanie loty na trasie Bergen – Warszawa od 199 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Informacje o trasie Warszawa-Bergen

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bergen-Warszawa

Znaleziono najlepszą cenę

199 zł

Najkrótszy czas lotu

13h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Warszawa — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Bergen - Warszawa w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 199 zł. Najlepsza oferta na lot Bergen - Warszawa w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 8 344 zł.
Najszybszy lot Bergen-Warszawa zajmuje 13h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Bergen-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Bergen Flesland - Lotnisko Warszawa Chopina.
Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Bergen - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Bergen – Warszawa są najtańsze?

Październik

Najtańsza pora roku na lot Bergen - Warszawa to Październik. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Bergen – Warszawa są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Bergen – Warszawa są najtańsze?

po południu

Loty Bergen - Warszawa są około 33% droższe w południe niż po południu.

Która trasa podróży Bergen – Warszawa jest najtańsza?

Bergen Flesland - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Bergen Flesland - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bergen - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Bergen – Warszawa?

25 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Bergen - Warszawa to 25 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bergen - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bergen - Warszawa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
27 sie
BGO18:40Bergen Flesland
20h 30min
1 przesiadka
WAW15:10Warszawa Chopina
30 sie
WAW09:30Warszawa Chopina
26h 00min
2 przesiadki
BGO11:30Bergen Flesland
Norwegian
22 sie
BGO02:35Bergen Flesland
6h 35min
1 przesiadka
WAW09:10Warszawa Chopina
31 sie
WAW10:00Warszawa Chopina
4h 35min
1 przesiadka
BGO14:35Bergen Flesland
Scandinavian Airlines
2 wrz
BGO03:00Bergen Flesland
10h 50min
2 przesiadki
WAW13:50Warszawa Chopina
5 wrz
WAW05:50Warszawa Chopina
11h 30min
2 przesiadki
BGO17:20Bergen Flesland
1 037 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 sie
BGO10:05Bergen Flesland
27h 05min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Chopina
30 sie
WAW09:30Warszawa Chopina
26h 00min
2 przesiadki
BGO11:30Bergen Flesland
Kilka linii lotniczych
27 sie
BGO18:40Bergen Flesland
14h 05min
1 przesiadka
WAW08:45Warszawa Chopina
30 sie
WAW03:10Warszawa Chopina
25h 05min
1 przesiadka
BGO04:15Bergen Flesland
Norwegian
22 sie
BGO03:00Bergen Flesland
6h 10min
2 przesiadki
WAW09:10Warszawa Chopina
31 sie
WAW10:00Warszawa Chopina
7h 15min
1 przesiadka
BGO17:15Bergen Flesland

Znajdź najtańsze oferty lotów Bergen - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bergen – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian i Wizz Air.
Wizz Air
30 sie
BGO05:30Bergen Flesland
31h 35min
2 przesiadki
WAW13:05Warszawa Chopina
Norwegian
30 sie
BGO02:35Bergen Flesland
5h 00min
1 przesiadka
WAW07:35Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
26 lip
BGO05:25Bergen Flesland
6h 50min
1 przesiadka
WAW12:15Warszawa Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Bergen – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Bergen – Warszawa
Kilka linii lotniczych
4 lip
BGO13:30Bergen Flesland
23h 10min
1 przesiadka
WAW12:40Warszawa Chopina
12 lip
WAW09:00Warszawa Chopina
23h 30min
2 przesiadki
BGO08:30Bergen Flesland
Kilka linii lotniczych
4 lip
BGO13:35Bergen Flesland
24h 10min
2 przesiadki
WAW13:45Warszawa Chopina
12 lip
WAW09:00Warszawa Chopina
23h 30min
2 przesiadki
BGO08:30Bergen Flesland
Kilka linii lotniczych
4 lip
BGO13:30Bergen Flesland
23h 10min
1 przesiadka
WAW12:40Warszawa Chopina
12 lip
WAW03:10Warszawa Chopina
6h 20min
1 przesiadka
BGO09:30Bergen Flesland
Kilka linii lotniczych
7 lip
BGO09:10Bergen Flesland
33h 10min
2 przesiadki
WAW18:20Warszawa Chopina
10 lip
WAW19:00Warszawa Chopina
24h 30min
2 przesiadki
BGO19:30Bergen Flesland
1 161 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
BGO03:40Bergen Flesland
9h 30min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Chopina
10 lip
WAW19:00Warszawa Chopina
24h 30min
2 przesiadki
BGO19:30Bergen Flesland
1 383 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
BGO07:25Bergen Flesland
5h 45min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Chopina
10 lip
WAW08:55Warszawa Chopina
18h 00min
1 przesiadka
BGO02:55Bergen Flesland
1 821 zł
Znajdź podobne

Loty Norwegian: Bergen – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Bergen – Warszawa
Norwegian
22 sie
BGO02:35Bergen Flesland
6h 35min
1 przesiadka
WAW09:10Warszawa Chopina
31 sie
WAW10:00Warszawa Chopina
4h 35min
1 przesiadka
BGO14:35Bergen Flesland
Norwegian
22 sie
BGO03:00Bergen Flesland
6h 10min
2 przesiadki
WAW09:10Warszawa Chopina
31 sie
WAW10:00Warszawa Chopina
7h 15min
1 przesiadka
BGO17:15Bergen Flesland

Loty Scandinavian Airlines: Bergen – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Bergen – Warszawa
Scandinavian Airlines
2 wrz
BGO03:00Bergen Flesland
10h 50min
2 przesiadki
WAW13:50Warszawa Chopina
5 wrz
WAW05:50Warszawa Chopina
11h 30min
2 przesiadki
BGO17:20Bergen Flesland
1 037 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
27 sie
BGO15:00Bergen Flesland
22h 50min
3 przesiadki
WAW13:50Warszawa Chopina
30 sie
WAW06:00Warszawa Chopina
9h 35min
2 przesiadki
BGO15:35Bergen Flesland
2 920 zł
Znajdź podobne

  • Bergen Flesland – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Bergen Flesland – Warszawa wynosi 1319,6 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 5h 45min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Bergen-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Oslo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena120 zł
Loty Oslo - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 59min
Najniższa cena89 zł
Loty Oslo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena58 zł
Loty Oslo - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena93 zł
Loty Bergen - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena168 zł
Loty Trondheim - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena151 zł
Loty Stavanger - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena186 zł
Loty Stavanger - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena301 zł
Loty Ålesund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena182 zł
Loty Haugesund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena62 zł
Loty Oslo - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena115 zł
Loty Oslo - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena204 zł

Loty podobne do tych na trasie Bergen – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Bergen – Warszawa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Bergen – Warszawa z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Bergen – Warszawa tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Bergen – Warszawa. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Bergen – Warszawa. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.