Tanie loty na trasie Ankona – Kraków od 40 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Informacje o trasie Kraków-Ankona

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Ankona-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę3 479 złNajlepsza oferta na podróż Ankona – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 3 479 zł. Najlepsza cena lotu Ankona – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 40 zł.
Najkrótszy czas lotu26h 25minNajszybszy lot Ankona-Kraków zajmuje 26h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Ankona-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Ankona Falconara - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Ankona - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Ankona – Kraków jest najtańsza?

Ankona Falconara - Kraków Balice

Wybierz trasę Ankona Falconara - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Ankona - Kraków.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Ankona - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Ankona - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
14 lut
AOI07:30Ankona Falconara
27h 40min
2 przesiadki
KRK11:10Kraków Balice
17 lut
KRK01:45Kraków Balice
8h 25min
1 przesiadka
AOI10:10Ankona Falconara
Lufthansa
13 mar
AOI09:25Ankona Falconara
3h 30min
1 przesiadka
KRK12:55Kraków Balice
25 mar
KRK02:25Kraków Balice
6h 25min
1 przesiadka
AOI08:50Ankona Falconara
Kilka linii lotniczych
14 lut
AOI07:30Ankona Falconara
27h 40min
2 przesiadki
KRK11:10Kraków Balice
17 lut
KRK02:20Kraków Balice
34h 25min
3 przesiadki
AOI12:45Ankona Falconara
Lufthansa
13 mar
AOI09:25Ankona Falconara
9h 45min
2 przesiadki
KRK19:10Kraków Balice
25 mar
KRK02:25Kraków Balice
6h 25min
1 przesiadka
AOI08:50Ankona Falconara
Lufthansa
13 mar
AOI09:25Ankona Falconara
9h 45min
2 przesiadki
KRK19:10Kraków Balice
25 mar
KRK02:20Kraków Balice
6h 30min
2 przesiadki
AOI08:50Ankona Falconara
1 114 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 lut
AOI08:25Ankona Falconara
7h 20min
1 przesiadka
KRK15:45Kraków Balice
17 lut
KRK01:45Kraków Balice
8h 25min
1 przesiadka
AOI10:10Ankona Falconara
1 526 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Ankona - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Ankona – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
6 mar
AOI09:25Ankona Falconara
1h 45min
KRK11:10Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
6 mar
AOI13:15Ankona Falconara
26h 20min
2 przesiadki
KRK15:35Kraków Balice
Ryanair
3 mar
AOI09:35Ankona Falconara
1h 45min
KRK11:20Kraków Balice

Loty Lufthansa: Ankona – Kraków

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Ankona – Kraków
Lufthansa
13 mar
AOI09:25Ankona Falconara
3h 30min
1 przesiadka
KRK12:55Kraków Balice
25 mar
KRK02:25Kraków Balice
6h 25min
1 przesiadka
AOI08:50Ankona Falconara
Lufthansa
13 mar
AOI09:25Ankona Falconara
9h 45min
2 przesiadki
KRK19:10Kraków Balice
25 mar
KRK02:25Kraków Balice
6h 25min
1 przesiadka
AOI08:50Ankona Falconara
Lufthansa
13 mar
AOI09:25Ankona Falconara
9h 45min
2 przesiadki
KRK19:10Kraków Balice
25 mar
KRK02:20Kraków Balice
6h 30min
2 przesiadki
AOI08:50Ankona Falconara
1 114 zł
Znajdź podobne

  • Ankona Falconara – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Ankona Falconara i Kraków Balice dzieli dystans 868,5 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 3h 30min.


Loty podobne do tych na trasie Ankona – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Ankona – Kraków