Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Wieliczka, małopolskie

Wieliczka, małopolskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
pon. 27.5
pon. 3.6
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Wieliczka

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Wieliczka.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Wieliczka jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Wieliczka można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Ace. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 30 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Wieliczka to 30 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Wieliczka?

Samochody Toyota RAV4 i Ford Transit Connect to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Wieliczka (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Toyota RAV4 w mieście Wieliczka zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 148 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 73 zł/dzień. Ceny za wynajem Ford Transit Connect również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 209 zł/dzień, z okazjami już od 110 zł/dzień.

Wieliczka, małopolskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Wieliczka – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

48 zł - 107 zł

Wszystkie typy samochodów

75 zł - 255 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Wieliczka, Polski wynosi 71 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 48 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 49% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wieliczka. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wieliczka zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Wieliczka, Polski wynosi 141 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 64 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 3% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wieliczka. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wieliczka zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Wieliczka, Polski wynosi 270 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 129 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 50% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wieliczka. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wieliczka zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Wieliczka, Polski wynosi 132 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 60 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 3% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wieliczka. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wieliczka zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Wieliczka, Polski wynosi 204 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 96 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 33% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wieliczka. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wieliczka zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Wieliczka, Polski wynosi 202 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 2%, zaczynającymi się już od 207 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 33% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wieliczka. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wieliczka zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Wieliczka – wypożyczalnie samochodów

Wieliczka, małopolskie - wszystkie największe wypożyczalnie

Express Rent a Car

2 lokalizacje

99Rent

1 lokalizacja

ABACUS

1 lokalizacja

AUTOCASH

1 lokalizacja

CarFree

1 lokalizacja

Panek

1 lokalizacja

RENTIS

1 lokalizacja

US Rent-a-car

1 lokalizacja

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Wieliczka

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Wieliczka.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Flex To Go

Najtańszy samochód na wynajem

55 zł

Najpopularniejszy model

Toyota RAV4
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Wieliczka znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Flex To Go. Pozostałe popularne firmy to Wheego i Car Net
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Wieliczka to 55 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 101 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Wieliczka w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota RAV4. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Ford Transit Connect.

Wieliczka – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Wieliczka - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wieliczka, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Czerwiec) w mieście Wieliczka, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 140 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 92 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Wieliczka. 256 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Wieliczka, jednak w miesiącu Czerwiec zdarzają się ceny wysokości 107 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Wieliczka, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Wieliczka to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 100 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 140 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Kia XCeed w mieście Wieliczka?

Czy pogoda w mieście Wieliczka jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu małopolskie?

Maj to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu małopolskie waha się w granicach 8 °C, a opady wynoszą 89,3 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Wieliczka.

samochody w: Wieliczka – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Wieliczka – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Wieliczka – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Wieliczka – dostępnych jest 10 operatorów (dane na maja 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Wieliczka?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Wieliczka). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Wieliczka: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Wieliczka: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Wieliczka – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

Wieliczka – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Wieliczka – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Wieliczka – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Wieliczka – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Wieliczka – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Wieliczka)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pon. 27.5
Południe
pon. 3.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Wieliczka – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Znajdź wypożyczalnie samochodów na tych popularnych lotniskach w pobliżu Wieliczka