Porównanie samochodów
Lokalizacje
Oceny gości
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów z Thrifty na lotnisku Lotnisko Los Angeles

Szukaj ofert wypożyczalni Thrifty na lotnisku Lotnisko Los Angeles i porównuj je.

Wiek kierowcy: 26-65
wt. 28.5
wt. 4.6
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Thrifty na lotnisku Lotnisko Los Angeles

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Mały samochodów

134 zł - 293 zł

Wszystkie typy samochodów

154 zł - 293 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu mały samochód z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles to Kwiecień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 134 zł. 134 zł za dzień to 30% mniej niż średnia roczna cena (191 zł) za samochód mały samochód z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles. Podczas gdy Kwiecień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu mały samochód z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Los Angeles, najdroższy miesiąc to Luty. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu mały samochód z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu średni samochód z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles to Maj, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 145 zł. 145 zł za dzień to 22% mniej niż średnia roczna cena (185 zł) za samochód średni samochód z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles. Podczas gdy Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu średni samochód z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Los Angeles, najdroższy miesiąc to Październik. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu średni samochód z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu duży samochód z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles to Maj, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 155 zł. 155 zł za dzień to 38% mniej niż średnia roczna cena (252 zł) za samochód duży samochód z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles. Podczas gdy Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu duży samochód z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Los Angeles, najdroższy miesiąc to Czerwiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu duży samochód z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles to Maj, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 163 zł. 163 zł za dzień to 27% mniej niż średnia roczna cena (224 zł) za samochód SUV z wypożyczalni Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles. Podczas gdy Maj to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Thrifty w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Los Angeles, najdroższy miesiąc to Luty. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu SUV z wypożyczalni Thrifty w zależności od dnia rezerwacji.


Wypożyczalnie Thrifty w pobliżu Lotnisko Los Angeles

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Thrifty w pobliżu lotniska Lotnisko Los Angeles, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Thrifty w pobliżu Lotnisko Los Angeles

Opinie o Thrifty

5,5
ZadowalającyNa podstawie 282 zweryfikowanych opinii gości
6,5Czystość
6,4Komfort
5,9Jakość a cena
5,3Odbiór/Zwrot


Wynajem samochodu w Thrifty na Lotnisko Los Angeles: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile kosztuje wynajem auta z Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles?

Średni koszt wynajmu samochodu w Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles to około 188 zł za dzień. W zależności od terminu, wynajem może kosztować od zaledwie 123 zł do nawet 544 zł za dzień. Różnica w cenie to 78%.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles?

Najpopularniejszy rodzaj samochodów wypożyczanych w Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles to samochód typu Compact. Takie samochody kosztują średnio 169 zł za dzień. 15% osób korzystających z naszej strony wybiera samochód typu Compact od Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles ze względu na cenę, dostępność i planowaną trasę.

Gdzie znajdę oddział Thrifty na lotnisku lotnisko Los Angeles?

Jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Los Angeles, to najbliższy oddział Thrifty znajdziesz pod tym adresem: 9000 Airport Boulevard. Możesz tam zadzwonić korzystając z tego numeru: +1 310 258 3000.

Czy Thrifty oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Los Angeles (LAX)?

Tak, Thrifty oferuje dowóz z lotniska lotnisko Los Angeles (LAX).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Los Angeles)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
wt. 28.5
Południe
wt. 4.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Lotnisko Los Angeles (LAX) – znajdź lepsze wyniki na swój pobyt