Wynajem samochodów z Sixt na lotnisku Lotnisko Katania Fontanarossa

Szukaj ofert wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Katania Fontanarossa i porównuj je.

Katania, Włochy - Fontanarossa (CTA)
7 paź — 14 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Katania, Włochy - Fontanarossa (CTA)
sob. 7.10
Południe
sob. 14.10
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wynajmu samochodów z wypożyczalni Sixt na lotnisku Lotnisko Katania Fontanarossa

Znajdź swój idealny samochód z wypożyczalni na momondo

Małe

116 zł - 525 zł

Wszystkie typy samochodów

121 zł - 744 zł

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Małe z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa to Grudzień, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 116 zł. 116 zł za dzień to 50% mniej niż średnia roczna cena (233 zł) za samochód Małe z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa. Podczas gdy Grudzień to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Małe z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Katania Fontanarossa, najdroższy miesiąc to Maj. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Małe z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa to Listopad, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 127 zł. 127 zł za dzień to 67% mniej niż średnia roczna cena (388 zł) za samochód Średnie z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa. Podczas gdy Listopad to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Średnie z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Katania Fontanarossa, najdroższy miesiąc to Maj. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Średnie z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Duże z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa to Luty, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 135 zł. 135 zł za dzień to 72% mniej niż średnia roczna cena (479 zł) za samochód Duże z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa. Podczas gdy Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Duże z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Katania Fontanarossa, najdroższy miesiąc to Czerwiec. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Duże z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa to Marzec, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 131 zł. 131 zł za dzień to 62% mniej niż średnia roczna cena (341 zł) za samochód SUV z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa. Podczas gdy Marzec to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu SUV z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Katania Fontanarossa, najdroższy miesiąc to Maj. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu SUV z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.

Najlepszy czas na wynajem samochodu typu Van z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa to Luty, kiedy średnia cena za dzień wynosi ok. 280 zł. 280 zł za dzień to 54% mniej niż średnia roczna cena (612 zł) za samochód Van z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa. Podczas gdy Luty to najtańszy miesiąc na wynajem samochodu Van z wypożyczalni Sixt w takim miejscu jak lotnisko lotnisko Katania Fontanarossa, najdroższy miesiąc to Maj. Oczywiście nawet w najdroższym miesiącu możesz znaleźć dobre ceny na samochody typu Van z wypożyczalni Sixt w zależności od dnia rezerwacji.


Opinie o Sixt

8,0
Bardzo dobryNa podstawie 4 zweryfikowanych opinii gości
8,0Komfort
7,5Odbiór/Zwrot
8,0Czystość
6,5Jakość a cena


Wypożyczalnie Sixt w pobliżu Lotnisko Katania Fontanarossa

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące wszystkich wypożyczalni samochodów Sixt w pobliżu lotniska Lotnisko Katania Fontanarossa, takie jak adres i numer telefonu.
Zobacz oddziały wypożyczalni Sixt w pobliżu Lotnisko Katania Fontanarossa
Via Fontanarossa
+39 02 9475 7979
Via Fontanarossa 20
+39-095-340389

Wynajem samochodu w Sixt na Lotnisko Katania Fontanarossa: najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile kosztuje wynajem auta z Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa?

W zeszłym tygodniu osoby korzystające z naszej strony znalazły samochody na wynajem z wypożyczalni Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa już od 162 zł/dzień oraz takie, które kosztowały aż 592 zł/dzień. Różnica w cenie wynosiła 73%. Pamiętaj, że średni koszt wypożyczenia samochodu w Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa kształtuje się na poziomie 228 zł/dzień. Ceny mogą się różnić, w zależności od typu samochodu i terminu.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa?

Samochód typu Intermediate lub podobny jest typem samochodu, na którego wypożyczenie decyduje się 24% w Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa. Koszt wynajęcia auta typu Intermediate od Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa wynosi średnio 299 zł za dzień. Warto jednak pamiętać, że cena zależy od terminu podróży i wybranego auta.

Gdzie znajdę oddział Sixt na lotnisku lotnisko Katania Fontanarossa?

Oddział Sixt położony najbliżej lotniska lotnisko Katania Fontanarossa jest zlokalizowany pod tym adresem Via Fontanarossa, a jego numer telefonu to +39 02 9475 7979.

Czy Sixt oferuje dowóz lub odbiór z lotniska lotnisko Katania Fontanarossa (CTA)?

Tak, Sixt oferuje usługę dowozu, jeżeli lecisz na lotnisko lotnisko Katania Fontanarossa (CTA).


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Katanii)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.