Wynajem samochodów Panama

Panama – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Panama, Panama
9 gru — 16 gru
Panama, Panama
sob. 9.12
Południe
sob. 16.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Panama

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Panama.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Panama jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Panama można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni MEXRENTACAR . Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 10 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Panama to 147 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Panama ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Thrifty ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Panama. Ich liczba to 7.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Panama?

Samochody Nissan Kicks i Kia Carnival to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Panama (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Nissan Kicks w mieście Panama zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 70 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 64 zł/dzień. Ceny za wynajem Kia Carnival również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 274 zł/dzień, z okazjami już od 272 zł/dzień.

Panama – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Panama – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna57 zł/dzień
Klasa kompaktowa68 zł/dzień
Klasa średnia47 zł/dzień
Klasa standardowa55 zł/dzień
Klasa wyższa-średnia97 zł/dzień
SUV112 zł/dzień
Minivan240 zł/dzień
SUV klasy wyższej218 zł/dzień
Klasa Mini43 zł/dzień
Kompaktowy SUV101 zł/dzień
Średni SUV120 zł/dzień
Standardowy SUV134 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Panama oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Panama – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

70 zł - 97 zł

Wszystkie typy samochodów

57 zł - 229 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Panama, Panamy wynosi 80 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 14%, zaczynającymi się już od 70 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 43% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Panama. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Panama zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Panama znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Panama, Panamy wynosi 137 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 30 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 2% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Panama. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Panama zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Panama znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Panama, Panamy wynosi 183 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 78%, zaczynającymi się już od 42 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 24% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Panama. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Panama zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duże car) w mieście Panama znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Panama, Panamy wynosi 139 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 92 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 0% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Panama. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Panama zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Panama znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Panama, Panamy wynosi 194 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 3%, zaczynającymi się już od 189 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 28% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Panama. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Panama zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Panama znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

43 zł/dzień

8 gru - 15 gru
Fiat 500
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

57 zł/dzień

1 lut - 9 lut
Toyota Yaris
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

68 zł/dzień

20 sty - 3 lut
Opel Astra

Panama – wypożyczalnie samochodów

Panama - wszystkie największe wypożyczalnie

Budget

5 lokalizacji
Opis

Czystość

8,7

Komfort lotu

8,6

Ogólnie

8,4

Odbiór/zwrot

8,4

Value

8,0

Ace

3 lokalizacje
Opis

Czystość

9,3

Komfort lotu

8,6

Ogólnie

7,3

Odbiór/zwrot

9,3

Value

8,0

Thrifty

7 lokalizacji
Opis

Czystość

6,6

Komfort lotu

6,3

Ogólnie

5,8

Odbiór/zwrot

6,1

Value

5,5

National

6 lokalizacji
Opis

Czystość

6,2

Komfort lotu

6,2

Ogólnie

5,7

Odbiór/zwrot

6,0

Value

5,5

Dollar

7 lokalizacji
Opis

Czystość

6,4

Komfort lotu

6,2

Ogólnie

5,5

Odbiór/zwrot

6,1

Value

4,9

Alamo

6 lokalizacji
Opis

Czystość

6,4

Komfort lotu

5,9

Ogólnie

5,3

Odbiór/zwrot

5,2

Value

5,1

Sixt

5 lokalizacji
Opis

Czystość

5,1

Komfort lotu

5,0

Ogólnie

4,6

Odbiór/zwrot

4,6

Value

4,3

Avis

4 lokalizacje
Opis

Czystość

5,5

Komfort lotu

5,4

Ogólnie

4,5

Odbiór/zwrot

4,4

Value

4,3

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Panama

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Panama.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Ace

Popularne typy samochodów

Compact, SUV, Economy

Najtańszy samochód na wynajem

66 zł

Najpopularniejszy model

Nissan Kicks
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Panama znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Ace. Pozostałe popularne firmy to Avis i Alamo
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Panama oferowały następujące typy samochodów: Compact, SUV, Economy.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Panama to 66 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 117 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Panama w ciągu ostatnich 7 dni był Nissan Kicks. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Kia Carnival.

Panama – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Panama – najpopularniejsze hotele

Panama – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Panama - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Panama działają topowe wypożyczalnie takie jak Dollar, Budget i Ace – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Panama, Panama – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Panama powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 30 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Panama, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Panama, Panama - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Grudzień?

Jeśli celem Twojej podróży jest Panama, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Grudzień wahają się w granicach 26 °C, z opadami rzędu 110 mm.

Czy pogoda w mieście Panama jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Panama?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Panama i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Panama to średnie temperatury w granicach 26 °C i opady rzędu 110 mm.

samochody w: Panama – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Panama – ceny są aktualizowane codziennie.

samochody w: Panama – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Panama – aktualnie (dane na grudnia 2023) dostępnych jest 84 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Panama?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Panama). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Panama: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Panama: przy wynajmie samochodu w wszyscy kierowcy muszą okazać ważne prawo jazdy. Międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu jest wymagane, jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu i może być konieczne, aby uniknąć ryzyka potencjalnej grzywny. W przypadku wynajmu za granicą konieczne może być również przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z wypożyczalnią, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Panama – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Panama – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo ułatwia znalezienie doskonale dopasowanej oferty wynajmu samochodu, umożliwiając Ci zawężenie wyszukiwania za pomocą licznych opcji filtrowania. Możesz zawęzić swój wybór, ustalając cenę, typ samochodu, lokalizację i inne czynniki.

Panama – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Panama – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Panama – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Panama – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Panama)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.