Wynajem samochodów w Panamie

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Panamie? Znajdziesz je tutaj!

Panama, Panama
9 gru — 16 gru
Panama, Panama
sob. 9.12
Południe
sob. 16.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Panama

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Panama.

Panama – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Najtańsze oferty wynajmu samochodów (Panama) dostępne są z reguły w Ace. Rezerwując auto w tej wypożyczalni, możesz znaleźć samochody na wynajem w cenie już od 52 zł za dzień, w zależności od miasta, które planujesz odwiedzić. Dla porównania średnia cena wynajmu auta (Panama) to 128 zł za dzień.

Panama: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

Ace to obecnie najpopularniejsza wypożyczalnia w kraju – 35% osób szukających wynajmu samochodu wybrało tę wypożyczalnię w ostatnim miesiącu. Ace cieszy się popularnością dzięki 3 opiniom i średniej ocenie klientów 8,2 na 10. Pamiętaj jednak, że nie w każdym regionie kraju Panama znajduje się punkt wynajmu Ace, więc warto zapoznać się także z ofertą innych wypożyczalni.

Panama - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Hertz, Panama to wypożyczalnia samochodów, która obecnie ma najwięcej punktów wynajmu w tym kraju. Szukając wypożyczalni aut w miejscu, do którego się wybierasz, możesz skorzystać z 15 punktów wynajmu w całym kraju. Panama może być dobrym pomysłem, ponieważ to najpopularniejsze miasto kraju. Hertz to wypożyczalnia z rozbudowaną siatką i 6 punktami wynajmu na lotnisku lub w centrum miasta.

Panama – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Panama – turyści, którzy odwiedzają ten kraj, z reguły decydują się na wynajem auta Klasa kompaktowa. Może mieć to związek z pogodą podczas ich podróży, planowanymi aktywnościami lub budżetem wyjazdu. W ciągu ostatnich 30 dni 28% osób korzystających z naszego serwisu zdecydowało się na wynajem auta Klasa kompaktowa w cenie średnio 102 zł za dzień.

Panama – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Panama – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Fiat Panda
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

43 zł/dzień

8 gru - 15 gru
Fiat Panda
Ford Focus
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

47 zł/dzień

20 sty - 3 lut
Ford Focus
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

55 zł/dzień

8 gru - 15 gru
Skoda Superb
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

57 zł/dzień

1 lut - 9 lut
Seat Ibiza
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

68 zł/dzień

20 sty - 3 lut
Opel Astra
Chevrolet Spark
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

74 zł/dzień

8 gru - 15 gru
Chevrolet Spark
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

88 zł/dzień

20 sty - 3 lut
Opel Corsa
Ford Mondeo
lub podobny (Klasa wyższa-średnia)
Dla 5 pasażerów

97 zł/dzień

8 gru - 15 gru
Ford Mondeo
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

101 zł/dzień

1 lut - 9 lut
Vauxhall Mokka

Panama oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Panama – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

70 zł - 97 zł

Wszystkie typy samochodów

57 zł - 229 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Panama wynosi 80 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 14%, zaczynającymi się już od 70 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 43% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Panama. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Panama zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Panama znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Panama wynosi 137 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 30 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 2% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Panama. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Panama zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Panama znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Panama wynosi 183 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 78%, zaczynającymi się już od 42 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 24% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Panama. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Panama zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duże car) w mieście Panama znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Panama wynosi 139 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 92 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 0% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Panama. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Panama zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Panama znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Panama wynosi 194 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 3%, zaczynającymi się już od 189 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 28% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Panama. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Panama zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Panama znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Fiat Panda
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

43 zł/dzień

8 gru - 15 gru
Fiat Panda
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

57 zł/dzień

1 lut - 9 lut
Ford Fiesta
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

68 zł/dzień

20 sty - 3 lut
Toyota Corolla

Panama – wypożyczalnie samochodów

Panama - wszystkie największe wypożyczalnie

Hertz

15 lokalizacji

Dollar

14 lokalizacji

Thrifty

14 lokalizacji

Budget

12 lokalizacji

Alamo

10 lokalizacji

Firefly

10 lokalizacji

National

10 lokalizacji

Avis

8 lokalizacji

Panama – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Panama – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Panama

Panama - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Panama - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Panama – Niezależnie od tego, czy wynajmujesz auto na terenie tego kraju, czy posiadasz swój własny samochód, obowiązuje tu po prawej stronie. Jeśli nie czujesz się komfortowo jeżdżąc po tej stronie drogi, zawsze możesz zamówić taksówkę lub wspólny przejazd.

Panama - jaka jest jakość krajowych dróg?

Jakość krajowej sieci dróg została oceniona na 4,6 (gdzie 1 to najniższa ocena, a 7 to ocena najwyższa). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 45. miejsce w rankingu 137 państw świata. Stan dróg może się znacznie różnić w poszczególnych regionach kraju, a ocena ta ma charakter orientacyjny i może być tylko punktem odniesienia.

Panama – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Panama – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,00‰. Należy sprawdzić lokalne prawa, obowiązujące w danym regionie lub mieście, gdyż limit ten może się różnić. Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi może różnić się w zależności od wieku, doświadczenia kierowcy oraz w przypadku, gdy prowadzisz pojazd firmowy. 18 lat to wiek prawny, od którego można spożywać alkohol w tym kraju. W tym kraju obowiązują surowe prawa dotyczące spożywania alkoholu i prowadzenia pojazdów przez osoby, które nie osiągnęły odpowiedniego wieku.

Panama – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Panama – W zeszłym tygodniu średnie ceny paliwa w tym kraju wyniosły 3,91 zł per liter. Panama – Jak wynika z naszych danych, ceny paliwa w tym kraju w skali światowej nie są najwyższe ani najniższe. Kuwejt obecnie odnotowuje najniższe ceny paliwa wynoszące 1,36 zł per liter, a Hongkong – najwyższe, w wysokości 12,36 zł per liter. Pamiętaj, że ceny regularnie się zmieniają i mogą różnić się w zależności od daty podróży.

samochody w: Panama – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Panama – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Panama – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Panama – liczba dostępnych operatorów to 149 (dane na grudnia 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Panama?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Panama). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Panama: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Panama: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Panama – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Panama – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Panama – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Panama – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Panama – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Panama – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Panama)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.