Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Nowy Sącz, małopolskie

Nowy Sącz, małopolskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
ndz. 26.5
ndz. 2.6
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Nowy Sącz, małopolskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Nowy Sącz, małopolskie – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna76 zł/dzień
Klasa standardowa115 zł/dzień
Van osobowy262 zł/dzień
Auto luksusowe266 zł/dzień
Kompaktowy SUV112 zł/dzień
Kompaktowe kombi112 zł/dzień
Średni SUV112 zł/dzień
Standardowy SUV117 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Nowy Sącz

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Nowy Sącz.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Nowy Sącz jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Nowy Sącz można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni RENTIS. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 56 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Nowy Sącz to 118 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Nowy Sącz?

Samochody Toyota Yaris i Renault Clio to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Nowy Sącz (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Toyota Yaris w mieście Nowy Sącz zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 99 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 56 zł/dzień. Ceny za wynajem Renault Clio również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 112 zł/dzień, z okazjami już od 60 zł/dzień.

Nowy Sącz, małopolskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Nowy Sącz – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

94 zł - 201 zł

Wszystkie typy samochodów

132 zł - 261 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Nowy Sącz, Polski wynosi 120 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 23%, zaczynającymi się już od 94 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 35% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Nowy Sącz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Nowy Sącz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Nowy Sącz znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Nowy Sącz, Polski wynosi 168 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 125 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 10% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Nowy Sącz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Nowy Sącz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Nowy Sącz znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Nowy Sącz, Polski wynosi 311 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 232 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 41% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Nowy Sącz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Nowy Sącz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Nowy Sącz, Polski wynosi 170 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 23%, zaczynającymi się już od 133 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 9% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Nowy Sącz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Nowy Sącz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Nowy Sącz znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Nowy Sącz, Polski wynosi 363 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 17%, zaczynającymi się już od 305 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 49% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Nowy Sącz. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Nowy Sącz zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Nowy Sącz znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

59 zł/dzień

3 cze - 11 cze
Ford Fiesta
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

68 zł/dzień

3 cze - 11 cze
Kia Rio
Renault Mégane Estate
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

78 zł/dzień

3 cze - 11 cze
Renault Mégane Estate

Nowy Sącz – wypożyczalnie samochodów

Nowy Sącz, małopolskie - wszystkie największe wypożyczalnie

RENTIS

3 lokalizacje

Express Rent a Car

2 lokalizacje

Firefly

1 lokalizacja

MWM CARS

1 lokalizacja

Odkryj Auto Poland

1 lokalizacja

Panek

1 lokalizacja

Payless

1 lokalizacja

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Nowy Sącz

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Nowy Sącz.

Popularne typy samochodów

Economy, SUV, Standard

Najtańszy samochód na wynajem

58 zł

Najpopularniejszy model

Toyota Yaris
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Nowy Sącz oferowały następujące typy samochodów: Economy, SUV, Standard.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Nowy Sącz to 58 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 120 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Nowy Sącz w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota Yaris. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Renault Clio.

Nowy Sącz – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Nowy Sącz - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Nowy Sącz, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Czerwiec) w mieście Nowy Sącz kosztuje średnio 181 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 181 zł. 176 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Nowy Sącz, jednak w miesiącu Czerwiec zdarzają się ceny wysokości 95 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Nowy Sącz – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Czerwiec?

Jeśli Czerwiec to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Nowy Sącz, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 108 mm a temperatura oscyluje w okolicach 19 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 144 zł dziennie w mieście Nowy Sącz.

Nowy Sącz, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Nowy Sącz. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Nowy Sącz, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Nowy Sącz, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Maj?

Jeśli celem Twojej podróży jest Nowy Sącz, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Maj wahają się w granicach 13 °C, z opadami rzędu 78 mm.

Czy pogoda w mieście Nowy Sącz jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu małopolskie?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 8 °C i opady w granicach 89,3 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Nowy Sącz.

samochody w: Nowy Sącz – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Nowy Sącz – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Nowy Sącz – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Nowy Sącz – aktualnie (dane na maja 2024) dostępnych jest 12 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Nowy Sącz?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Nowy Sącz). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Nowy Sącz: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Nowy Sącz: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Nowy Sącz – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Nowy Sącz – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Nowy Sącz – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

Nowy Sącz – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Nowy Sącz – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Nowy Sącz – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Nowy Sącz)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
ndz. 26.5
Południe
ndz. 2.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Nowy Sącz – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Znajdź wypożyczalnie samochodów na tych popularnych lotniskach w pobliżu Nowy Sącz