Wypożyczalnie samochodów Buenos Aires, Argentyna

Buenos Aires, Argentyna tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Buenos Aires, Argentyna
26 kwi — 3 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Buenos Aires, Argentyna
pon 26.4
Południe
pon 3.5
Południe

Wypożyczalnie samochodów Buenos Aires

Buenos Aires, Argentyna - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 8.1

Ocena bazuje na 4 opiniach

Ocena: Dobry – 7.0

Ocena bazuje na 19 opiniach

Ocena: Dobry – 6.0

Ocena bazuje na 6 opiniach

Ocena: OK – 5.4

Ocena bazuje na 23 opiniach

Ocena: OK – 4.7

Ocena bazuje na 5 opiniach


Buenos Aires, Argentyna — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Buenos Aires-Ezeiza

Wynajem samochodów Buenos Aires

Od miesiąca kwiecień do dziś 32 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Buenos Aires.

Buenos Aires – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Buenos Aires – Alamo, Enterprise i Avis są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Buenos Aires?

Podczas wizyty w mieście Buenos Aires najlepsze ceny oferuje Full Rent Car Rental. Średnie ceny wynajmu w tej wypożyczalni wynoszą 98 zł za dzień i są dostępne w 7 punktach wynajmu.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Buenos Aires. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Buenos Aires – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Jeśli maj to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Buenos Aires, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 50 mm a temperatura oscyluje w okolicach 11°C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 199 zł dziennie w mieście Buenos Aires.

Ile wypożyczalni ma Full Rent Car Rental na terenie miasta Buenos Aires?

Full Rent Car Rental to popularna wypożyczalnia w mieście Buenos Aires, Argentyna, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Buenos Aires, Argentyna oferuje 7 punktów wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 98 zł dziennie.

Buenos Aires, Argentyna – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Buenos Aires, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 70 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 110 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Buenos Aires mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Buenos Aires, Argentyna - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Jeśli celem Twojej podróży jest Buenos Aires, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu kwiecień wahają się w granicach 18°C, z opadami rzędu 80 mm.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Buenos Aires – kwiecień należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Buenos Aires jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Capital Federal District?

kwiecień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Capital Federal District waha się w granicach 18°C, a opady wynoszą 80 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Buenos Aires.


Samochody w innych miastach - Argentyna

Argentyna – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak El Calafate, Salta czy Bariloche

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Buenos Aires

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Buenos Aires

Zacznij planować swoją podróż do: Buenos Aires