Wynajem samochodów w Argentynie

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Argentynie? Znajdziesz je tutaj!

Buenos Aires, Argentyna
9 gru — 16 gru
Buenos Aires, Argentyna
sob. 9.12
Południe
sob. 16.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Argentyna

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Argentyna.

Argentyna – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Argentyna – najtańszy wynajem samochodów oferuje Full Rent Car Rental. W niektórych miastach użytkownicy znaleźli oferty wynajmu już za 103 zł za dzień. Jest to niższa cena, w porównaniu do średnich krajowych ceny wynoszących 329 zł za dzień. Pamiętaj, że ceny zazwyczaj różnią się w zależności od tego, jakiego samochodu szukasz.

Argentyna: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

Hertz to najpopularniejsza wypożyczalnia samochodów w kraju. Wypożyczalnia ta otrzymała 24 opinie i uzyskała ocenę 7,3/10. W ostatnim czasie 35% osób korzystających z momondo, dla których Argentyna to cel podróży, wypożyczyło samochód w Hertz.

Argentyna - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Argentyna – najwięcej punktów wynajmu samochodów ze wszystkich wypożyczalni ma Rentacar. Wypożyczający mogą skorzystać z 91 punktów wynajmu. Jeszcze nie wiesz, w którym mieście odebrać samochód? Buenos Aires to obecnie najpopularniejsze miasto w kraju. Buenos Aires ma 15 punktów wynajmu Rentacar.

Argentyna – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Argentyna – Samochód, który cieszy się największą popularnością wśród wynajmujących, to Klasa kompaktowa. 75% osób korzystających z naszego serwisu wybiera ten typ auta, planując podróż do tego kraju. Jeśli odpowiada on Twoim potrzebom, możesz liczyć się z wydatkiem rzędu 279 zł za dzień wynajmu. Pamiętaj, że ceny mogą różnić się w zależności od miasta, które odwiedzasz i wypożyczalni, w której je wynajmujesz.

Argentyna – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Argentyna – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

113 zł/dzień

11 gru - 13 gru
Renault Mégane
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

114 zł/dzień

11 gru - 13 gru
Kia Rio
Citroen C4 Picasso
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

118 zł/dzień

11 gru - 13 gru
Citroen C4 Picasso
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

119 zł/dzień

7 gru - 14 gru
Opel Astra
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

206 zł/dzień

29 sty - 5 lut
Toyota Yaris
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

239 zł/dzień

7 gru - 14 gru
Opel Astra
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

239 zł/dzień

7 gru - 14 gru
Opel Corsa
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

244 zł/dzień

7 gru - 14 gru
Toyota Corolla
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

250 zł/dzień

16 sty - 23 sty
Seat Ibiza

Argentyna oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Argentyna – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

128 zł - 857 zł

Wszystkie typy samochodów

194 zł - 662 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Argentyna wynosi 266 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 128 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 14% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Argentyna. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Argentyna zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Argentyna znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Argentyna wynosi 214 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 106 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 30% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Argentyna. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Argentyna zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Argentyna znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Argentyna wynosi 269 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 202 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 13% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Argentyna. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Argentyna zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duże car) w mieście Argentyna znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Argentyna wynosi 240 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 118 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 22% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Argentyna. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Argentyna zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

113 zł/dzień

11 gru - 13 gru
Renault Mégane
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

114 zł/dzień

11 gru - 13 gru
Kia Rio
Citroen C4
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

119 zł/dzień

7 gru - 14 gru
Citroen C4

Argentyna – wypożyczalnie samochodów

Argentyna - wszystkie największe wypożyczalnie

Rentacar

91 lokalizacji

FlexWays

64 lokalizacje

Avis

61 lokalizacji

Budget

54 lokalizacje

keddy by Europcar

51 lokalizacji

Hertz

42 lokalizacje

Localiza

42 lokalizacje

National

42 lokalizacje

Argentyna – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Argentyna – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Argentyna

Argentyna - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Argentyna - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Argentyna – Zarówno krajowych, jaki i zagranicznych kierowców obowiązuje po prawej stronie. Jazda po przeciwnej stronie może prowadzić do naruszenia przepisów ruchu drogowego oraz poważnych wypadków.

Argentyna - jaka jest jakość krajowych dróg?

Patrząc na dane o jakości dróg z 2019 roku, Argentyna to 108. miejsce na 137 krajów. Jakość wewnętrznych dróg została oceniona na 3,1 w skali od 1 do 7, gdzie 7 jest najwyższą możliwą oceną.

Argentyna – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Argentyna – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi u kierowcy wynosi 0,50‰. W poszczególnych regionach i miastach mogą obowiązywać dodatkowe zasady dotyczące dopuszczalnego limitu spożywania alkoholu. Zapoznaj się z nimi, zanim zarezerwujesz samochód. 18 lat to wiek prawny, od którego można spożywać alkohol w tym kraju. W tym kraju obowiązują surowe prawa dotyczące spożywania alkoholu i prowadzenia pojazdów przez osoby, które nie osiągnęły odpowiedniego wieku.

Argentyna – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Argentyna – Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą 3,75 zł per liter. Warto wziąć to pod uwagę, planując swój budżet, jeśli zamierzasz wynająć samochód w tym kraju. Dla porównania Kuwejt ma obecnie najniższe ceny paliwa wynoszące 1,36 zł per liter. Jeśli kraj, który chcesz odwiedzić to Hongkong, możesz spodziewać się najwyższych cen paliwa w wysokości 12,36 zł per liter.

samochody w: Argentyna – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Argentyna – ceny są aktualizowane codziennie.

samochody w: Argentyna – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Argentyna – liczba dostępnych operatorów to 853 (dane na grudnia 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Argentyna?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Argentyna). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Argentyna: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Argentyna: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Argentyna – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

Argentyna – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Argentyna – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, niezależnie od miejsca wyjazdu, momondo umożliwia użycie filtrów wyszukiwania i znalezienie ofert z bezpłatnym odwołaniem.

Argentyna – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Argentyna – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Oczywiście, momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie samochodów z usługą dokładnego czyszczenia.

Argentyna – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Argentyna)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.