Wypożyczalnie samochodów San Martin de los Andes

San Martin de los Andes tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

San Martin de los Andes, Argentyna
1 gru — 8 gru
Zwrot w miejscu odbioru
San Martin de los Andes, Argentyna
wt 1.12
Południe
wt 8.12
Południe

Wypożyczalnie samochodów San Martin de los Andes

San Martin de los Andes - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Dobry – 7.0

Ocena bazuje na 2 opiniach


San Martin de los Andes — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Bariloche Teniente Luis Candelaria

Wynajem samochodów San Martin de los Andes

San Martin de los Andes – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to San Martin de los Andes, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Avis, Sixt i Hertz. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta San Martin de los Andes nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Avis, Sixt czy keddy by Europcar) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

San Martin de los Andes – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta San Martin de los Andes wynoszą 70 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 110 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 130 km/h.


Zacznij planować swoją podróż do: San Martin de los Andes