Loty Europa Norwegia Bergen Wrocław - Bergen

Loty Wrocław-Bergen

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Wrocław - Bergen

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Bergen, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WRO
23:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
11h 10min
2 przesiad.
10:20
+1
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Kilka linii lotniczych
BGO
15:45
Lotnisko Bergen Flesland
19h 30min
1 przesiadka
11:15
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
646 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WRO
14:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
7h 00min
1 przesiadka
21:10
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Kilka linii lotniczych
BGO
15:45
Lotnisko Bergen Flesland
19h 30min
1 przesiadka
11:15
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
774 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WRO
06:45
Lotnisko Wrocław-Strachowice
9h 05min
1 przesiadka
15:50
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Kilka linii lotniczych
BGO
01:00
Lotnisko Bergen Flesland
10h 15min
1 przesiadka
11:15
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
830 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WRO
08:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
7h 45min
2 przesiad.
15:45
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Lufthansa
BGO
12:25
Lotnisko Bergen Flesland
5h 50min
2 przesiad.
18:15
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2 413 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WRO
08:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
7h 45min
2 przesiad.
15:45
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Lufthansa
BGO
19:30
Lotnisko Bergen Flesland
5h 50min
2 przesiad.
01:20
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2 413 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WRO
15:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
7h 30min
2 przesiad.
22:30
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Lufthansa
BGO
10:00
Lotnisko Bergen Flesland
6h 05min
2 przesiad.
16:05
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
4 137 PLN

Informacje o trasie Bergen-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Bergen
Najkrótszy czas lotu
6 godz. 50 min
Najszybszy lot Wrocław-Bergen zajmuje 6 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Bergen. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Wrocław-Strachowice - Bergen Flesland.
Lotniska - Bergen
1 lotnisko
W pobliżu miasta Bergen znajduje się 1 lotnisko: Bergen Flesland (BGO).

Alternatywne trasy Wrocław-Bergen

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów

Porównanie kosztów: Wrocław i Bergen

Porównaj koszt codziennych zakupów (Wrocław i Bergen)
Jedzenie
Niedroga restauracja
24 PLN
Wrocław
79 PLN
Bergen
fast food
Danie w McDonald's
19 PLN
Wrocław
46 PLN
Bergen
Napój
0,33 l
3,89 PLN
Wrocław
13 PLN
Bergen
Kawa
Cappuccino
8,77 PLN
Wrocław
18 PLN
Bergen
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,36 PLN
Wrocław
16 PLN
Bergen

Wrocław - loty do:

Bergen - loty z:

  • Wrocław-Strachowice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Bergen to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Bergen Wrocław - Bergen