Tanie loty na trasie Wrocław – Baltimore od 2 821 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Informacje o trasie Baltimore-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Baltimore

Znaleziono najlepszą cenę

13 256 zł

Najkrótszy czas lotu

16h 03min

Loty bezpośrednie

Brak

Baltimore — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza cena za lot Wrocław – Baltimore znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 13 256 zł
Najszybszy lot Wrocław-Baltimore zajmuje 16h 03min.
Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Baltimore. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Baltimore/Washington.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Baltimore: Baltimore/Washington (BWI)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Baltimore?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Wrocław – Baltimore są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Wrocław – Baltimore są najtańsze?

rano

Loty Wrocław - Baltimore są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Wrocław – Baltimore jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Baltimore/Washington

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Baltimore/Washington, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Baltimore.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Baltimore

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Baltimore, zmieniając zakładki
KLM
23 sie
WRO10:05Wrocław-Strachowice
16h 03min
2 przesiadki
BWI02:08Baltimore/Washington
7 wrz
BWI13:50Baltimore/Washington
13h 45min
2 przesiadki
WRO03:35Wrocław-Strachowice
2 821 zł
Znajdź podobne
Delta
22 sie
WRO10:05Wrocław-Strachowice
16h 46min
2 przesiadki
BWI02:51Baltimore/Washington
9 wrz
BWI08:35Baltimore/Washington
19h 00min
2 przesiadki
WRO03:35Wrocław-Strachowice
2 998 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
WRO10:05Wrocław-Strachowice
16h 03min
2 przesiadki
BWI02:08Baltimore/Washington
31 sie
BWI13:44Baltimore/Washington
13h 51min
2 przesiadki
WRO03:35Wrocław-Strachowice
3 175 zł
Znajdź podobne
Air Canada
12 lip
WRO02:35Wrocław-Strachowice
39h 35min
2 przesiadki
BWI18:10Baltimore/Washington
3 sie
BWI12:05Baltimore/Washington
15h 55min
2 przesiadki
WRO04:00Wrocław-Strachowice
3 343 zł
Znajdź podobne
Air France
13 sie
WRO10:05Wrocław-Strachowice
16h 03min
2 przesiadki
BWI02:08Baltimore/Washington
30 sie
BWI13:44Baltimore/Washington
13h 51min
2 przesiadki
WRO03:35Wrocław-Strachowice
4 147 zł
Znajdź podobne
KLM
18 sie
WRO10:05Wrocław-Strachowice
16h 46min
2 przesiadki
BWI02:51Baltimore/Washington
30 sie
BWI13:15Baltimore/Washington
14h 20min
2 przesiadki
WRO03:35Wrocław-Strachowice
3 312 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Wrocław – Baltimore

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Wrocław – Baltimore
KLM
25 maj
WRO10:05Wrocław-Strachowice
16h 20min
2 przesiadki
BWI02:25Baltimore/Washington
27 wrz
BWI13:50Baltimore/Washington
13h 45min
2 przesiadki
WRO03:35Wrocław-Strachowice
3 175 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 maj
WRO12:30Wrocław-Strachowice
31h 20min
1 przesiadka
BWI19:50Baltimore/Washington
26 wrz
BWI15:00Baltimore/Washington
15h 35min
2 przesiadki
WRO06:35Wrocław-Strachowice
3 281 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 maj
WRO03:05Wrocław-Strachowice
16h 45min
2 przesiadki
BWI19:50Baltimore/Washington
26 wrz
BWI15:00Baltimore/Washington
24h 55min
1 przesiadka
WRO15:55Wrocław-Strachowice
3 714 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 maj
WRO11:05Wrocław-Strachowice
32h 45min
3 przesiadki
BWI19:50Baltimore/Washington
24 wrz
BWI15:00Baltimore/Washington
21h 50min
2 przesiadki
WRO12:50Wrocław-Strachowice
3 727 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 maj
WRO03:05Wrocław-Strachowice
16h 45min
2 przesiadki
BWI19:50Baltimore/Washington
23 wrz
BWI15:00Baltimore/Washington
24h 55min
1 przesiadka
WRO15:55Wrocław-Strachowice
3 754 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 maj
WRO11:05Wrocław-Strachowice
32h 45min
3 przesiadki
BWI19:50Baltimore/Washington
24 wrz
BWI03:00Baltimore/Washington
33h 50min
3 przesiadki
WRO12:50Wrocław-Strachowice
4 050 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Wrocław – Baltimore

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Wrocław – Baltimore
KLM
23 sie
WRO10:05Wrocław-Strachowice
16h 03min
2 przesiadki
BWI02:08Baltimore/Washington
7 wrz
BWI13:50Baltimore/Washington
13h 45min
2 przesiadki
WRO03:35Wrocław-Strachowice
2 821 zł
Znajdź podobne
KLM
25 maj
WRO10:05Wrocław-Strachowice
16h 20min
2 przesiadki
BWI02:25Baltimore/Washington
27 wrz
BWI13:50Baltimore/Washington
13h 45min
2 przesiadki
WRO03:35Wrocław-Strachowice
3 175 zł
Znajdź podobne
KLM
18 sie
WRO10:05Wrocław-Strachowice
16h 46min
2 przesiadki
BWI02:51Baltimore/Washington
30 sie
BWI13:15Baltimore/Washington
14h 20min
2 przesiadki
WRO03:35Wrocław-Strachowice
3 312 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Wrocław – Baltimore

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Wrocław – Baltimore
Air Canada
12 lip
WRO02:35Wrocław-Strachowice
39h 35min
2 przesiadki
BWI18:10Baltimore/Washington
3 sie
BWI12:05Baltimore/Washington
15h 55min
2 przesiadki
WRO04:00Wrocław-Strachowice
3 343 zł
Znajdź podobne
Air Canada
15 lip
WRO06:50Wrocław-Strachowice
28h 36min
2 przesiadki
BWI11:26Baltimore/Washington
3 sie
BWI12:05Baltimore/Washington
15h 55min
2 przesiadki
WRO04:00Wrocław-Strachowice
3 449 zł
Znajdź podobne
Air Canada
14 lip
WRO10:40Wrocław-Strachowice
48h 46min
2 przesiadki
BWI11:26Baltimore/Washington
3 sie
BWI12:05Baltimore/Washington
15h 55min
2 przesiadki
WRO04:00Wrocław-Strachowice
3 626 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Baltimore/Washington oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Baltimore/Washington, takie jak Air Canada i Delta, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Wrocław-Strachowice – Baltimore/Washington – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Wrocław-Strachowice – Baltimore/Washington wynosi ok. 6943,0 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 12h 40min.



Alternatywne trasy Wrocław-Baltimore

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena2 060 zł
Loty Wrocław - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena2 772 zł
Loty Kraków - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu12h 35min
Najniższa cena2 715 zł
Loty Katowice - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena2 843 zł
Loty Gdańsk - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena2 321 zł
Loty Poznań - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu14h 42min
Najniższa cena3 029 zł
Loty Rzeszów - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu18h 05min
Najniższa cena4 346 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Baltimore

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Baltimore

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Wrocław – Baltimore z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Wrocław – Baltimore tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Wrocław – Baltimore momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Wrocław – Baltimore, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.