Tanie loty na trasie Włochy – Wrocław od 30 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 28.5
sob 4.6

Informacje o trasie Wrocław-Włochy

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Włochy-Wrocław

Najkrótszy czas lotu

1h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Wrocław — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Włochy-Wrocław zajmuje 1h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Włochy-Wrocław. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi - Lotnisko Wrocław-Strachowice, Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Wrocław-Strachowice i Lotnisko Bergamo-Orio al Serio - Lotnisko Wrocław-Strachowice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Włochy - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Włochy – Wrocław jest najtańsza?

Turyn - Wrocław-Strachowice

Wybierz trasę Turyn - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Włochy - Wrocław.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Włochy - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Włochy - Wrocław, zmieniając zakładki
Ryanair
10 cze
BGY03:05Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO04:45Wrocław-Strachowice
13 cze
WRO10:00Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY11:35Bergamo-Orio al Serio
Kilka linii lotniczych
2 cze
BLQ01:55Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:35Wrocław-Strachowice
5 cze
WRO02:10Wrocław-Strachowice
39h 35min
2 przesiadki
BLQ17:45Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
10 cze
BGY03:05Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO04:45Wrocław-Strachowice
11 cze
WRO04:10Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY05:45Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
3 cze
TSF04:35Wenecja Treviso
1h 30min
WRO06:05Wrocław-Strachowice
5 cze
WRO04:10Wrocław-Strachowice
6h 15min
1 przesiadka
TSF10:25Wenecja Treviso
Ryanair
10 cze
BGY03:05Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO04:45Wrocław-Strachowice
13 cze
WRO10:00Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY11:35Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
2 cze
BLQ01:55Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:35Wrocław-Strachowice
5 cze
WRO04:10Wrocław-Strachowice
16h 00min
1 przesiadka
BLQ20:10Bolonia Guglielmo Marconi

Znajdź najtańsze oferty lotów Włochy - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Włochy – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
24 cze
TSF04:35Wenecja Treviso
1h 30min
WRO06:05Wrocław-Strachowice
Ryanair
23 cze
BLQ01:55Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:35Wrocław-Strachowice
Ryanair
18 cze
BGY01:50Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO03:30Wrocław-Strachowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Włochy – Wrocław

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Włochy – Wrocław
Ryanair
2 cze
BLQ01:55Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:35Wrocław-Strachowice
5 cze
WRO04:10Wrocław-Strachowice
16h 00min
1 przesiadka
BLQ20:10Bolonia Guglielmo Marconi
Kilka linii lotniczych
2 cze
BLQ01:55Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:35Wrocław-Strachowice
5 cze
WRO02:10Wrocław-Strachowice
39h 35min
2 przesiadki
BLQ17:45Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
28 maj
BGY01:50Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO03:30Wrocław-Strachowice
30 maj
WRO10:00Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY11:35Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
2 cze
BLQ01:55Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO03:35Wrocław-Strachowice
5 cze
WRO07:15Wrocław-Strachowice
36h 20min
2 przesiadki
BLQ19:35Bolonia Guglielmo Marconi
Kilka linii lotniczych
2 cze
BLQ18:35Bolonia Guglielmo Marconi
21h 00min
2 przesiadki
WRO15:35Wrocław-Strachowice
5 cze
WRO04:10Wrocław-Strachowice
16h 00min
1 przesiadka
BLQ20:10Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
1 cze
BGY02:20Bergamo-Orio al Serio
14h 30min
1 przesiadka
WRO16:50Wrocław-Strachowice
4 cze
WRO04:10Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY05:45Bergamo-Orio al Serio

Loty Ryanair: Włochy – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Włochy – Wrocław
Ryanair
10 cze
BGY03:05Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO04:45Wrocław-Strachowice
13 cze
WRO10:00Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY11:35Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
10 cze
BGY03:05Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
WRO04:45Wrocław-Strachowice
11 cze
WRO04:10Wrocław-Strachowice
1h 35min
BGY05:45Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
3 cze
TSF04:35Wenecja Treviso
1h 30min
WRO06:05Wrocław-Strachowice
5 cze
WRO04:10Wrocław-Strachowice
6h 15min
1 przesiadka
TSF10:25Wenecja Treviso

Loty Air France: Włochy – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Włochy – Wrocław
Air France
13 cze
LIN16:35Mediolan-Linate
17h 00min
2 przesiadki
WRO09:35Wrocław-Strachowice
17 cze
WRO10:05Wrocław-Strachowice
22h 55min
2 przesiadki
LIN09:00Mediolan-Linate
1 764 zł
Znajdź podobne
Air France
2 cze
MXP15:40Mediolan-Malpensa
17h 55min
2 przesiadki
WRO09:35Wrocław-Strachowice
5 cze
WRO10:05Wrocław-Strachowice
27h 00min
2 przesiadki
MXP13:05Mediolan-Malpensa
3 030 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Włochy – Wrocław-Strachowice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Włochy – Wrocław-Strachowice, takie jak Ryanair i LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Włochy-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Mediolan - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena199 zł
Loty Rzym - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena230 zł
Loty Mediolan - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena165 zł
Loty Rzym - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena277 zł
Loty Neapol - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena442 zł
Loty Neapol - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena204 zł
Loty Mediolan - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena186 zł
Loty Wenecja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena217 zł
Loty Bolonia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena195 zł
Loty Katania - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena390 zł
Loty Wenecja - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena247 zł
Loty Bolonia - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena290 zł

Loty podobne do tych na trasie Włochy – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Włochy – Wrocław

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Włochy – Wrocław.

Wszystkie wyszukiwania lotów Włochy – Wrocław na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Włochy – Wrocław.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Włochy – Wrocław, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.