Cheap flights z Włoch do Poznań from 77 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
czw. 18.8
czw. 25.8

Informacje o trasie Poznań-Włochy

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Włochy-Poznań

Najkrótszy czas lotu

1h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Poznań — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Włochy-Poznań zajmuje 1h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Włochy-Poznań. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Mediolan-Linate - Lotnisko Poznań Ławica, Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Poznań Ławica i Lotnisko Bergamo-Orio al Serio - Lotnisko Poznań Ławica.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Włochy - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Włochy – Poznań jest najtańsza?

Bergamo-Orio al Serio - Poznań Ławica

Wybierz trasę Bergamo-Orio al Serio - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Włochy - Poznań.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Włochy - Poznań

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Włochy - Poznań, zmieniając zakładki
Ryanair
5 wrz
BGY10:55Bergamo-Orio al Serio
1h 45min
POZ12:40Poznań Ławica
15 wrz
POZ03:10Poznań Ławica
14h 00min
1 przesiadka
BGY17:10Bergamo-Orio al Serio
Kilka linii lotniczych
10 wrz
BGY02:40Bergamo-Orio al Serio
4h 50min
1 przesiadka
POZ07:30Poznań Ławica
13 wrz
POZ14:30Poznań Ławica
1h 45min
BGY16:15Bergamo-Orio al Serio
Lufthansa
6 wrz
FCO11:45Rzym-Fiumicino
7h 55min
1 przesiadka
POZ19:40Poznań Ławica
13 wrz
POZ09:05Poznań Ławica
7h 55min
1 przesiadka
FCO17:00Rzym-Fiumicino
Ryanair
10 wrz
BGY04:20Bergamo-Orio al Serio
9h 30min
2 przesiadki
POZ13:50Poznań Ławica
20 wrz
POZ14:30Poznań Ławica
1h 45min
BGY16:15Bergamo-Orio al Serio
Ryanair
30 sie
BGY16:40Bergamo-Orio al Serio
1h 40min
POZ18:20Poznań Ławica
5 wrz
POZ08:50Poznań Ławica
1h 40min
BGY10:30Bergamo-Orio al Serio
Kilka linii lotniczych
10 wrz
BGY02:15Bergamo-Orio al Serio
11h 15min
1 przesiadka
POZ13:30Poznań Ławica
13 wrz
POZ14:30Poznań Ławica
1h 45min
BGY16:15Bergamo-Orio al Serio

Znajdź najtańsze oferty lotów Włochy - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Włochy – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
5 wrz
BGY10:55Bergamo-Orio al Serio
1h 45min
POZ12:40Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
13 wrz
MXP03:00Mediolan-Malpensa
28h 25min
1 przesiadka
POZ07:25Poznań Ławica
Ryanair
5 wrz
BGY10:55Bergamo-Orio al Serio
1h 45min
POZ12:40Poznań Ławica

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Włochy – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Włochy – Poznań
Ryanair
23 sie
CIA02:10Rzym-Ciampino
2h 05min
POZ04:15Poznań Ławica
30 sie
POZ04:40Poznań Ławica
2h 05min
CIA06:45Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
21 sie
CIA09:20Rzym-Ciampino
2h 05min
POZ11:25Poznań Ławica
23 sie
POZ01:40Poznań Ławica
8h 40min
2 przesiadki
CIA10:20Rzym-Ciampino
1 290 zł
Znajdź podobne
Ryanair
23 sie
CIA17:55Rzym-Ciampino
17h 35min
1 przesiadka
POZ11:30Poznań Ławica
30 sie
POZ04:40Poznań Ławica
2h 05min
CIA06:45Rzym-Ciampino
Ryanair
23 sie
CIA17:55Rzym-Ciampino
17h 35min
1 przesiadka
POZ11:30Poznań Ławica
30 sie
POZ14:30Poznań Ławica
23h 10min
2 przesiadki
CIA13:40Rzym-Ciampino
Ryanair
23 sie
CIA02:10Rzym-Ciampino
2h 05min
POZ04:15Poznań Ławica
30 sie
POZ14:30Poznań Ławica
23h 10min
2 przesiadki
CIA13:40Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
21 sie
FCO17:00Rzym-Fiumicino
19h 40min
1 przesiadka
POZ12:40Poznań Ławica
23 sie
POZ16:55Poznań Ławica
13h 15min
1 przesiadka
FCO06:10Rzym-Fiumicino
1 431 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Włochy – Poznań

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Włochy – Poznań
Lufthansa
6 wrz
FCO11:45Rzym-Fiumicino
7h 55min
1 przesiadka
POZ19:40Poznań Ławica
13 wrz
POZ09:05Poznań Ławica
7h 55min
1 przesiadka
FCO17:00Rzym-Fiumicino
Lufthansa
6 wrz
FCO10:50Rzym-Fiumicino
8h 50min
2 przesiadki
POZ19:40Poznań Ławica
13 wrz
POZ09:05Poznań Ławica
5h 20min
1 przesiadka
FCO14:25Rzym-Fiumicino
Lufthansa
28 paź
VCE06:45Wenecja-Marco Polo
3h 30min
1 przesiadka
POZ10:15Poznań Ławica
6 lis
POZ11:35Poznań Ławica
6h 15min
1 przesiadka
VCE17:50Wenecja-Marco Polo

Loty Austrian Airlines: Włochy – Poznań

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Włochy – Poznań
Austrian Airlines
6 wrz
FCO05:00Rzym-Fiumicino
14h 40min
2 przesiadki
POZ19:40Poznań Ławica
13 wrz
POZ09:05Poznań Ławica
7h 40min
2 przesiadki
FCO16:45Rzym-Fiumicino
1 004 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
28 paź
VCE06:55Wenecja-Marco Polo
36h 45min
2 przesiadki
POZ19:40Poznań Ławica
6 lis
POZ11:35Poznań Ławica
17h 45min
2 przesiadki
VCE05:20Wenecja-Marco Polo
1 290 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
28 paź
VCE06:55Wenecja-Marco Polo
36h 45min
2 przesiadki
POZ19:40Poznań Ławica
6 lis
POZ11:35Poznań Ławica
29h 00min
2 przesiadki
VCE16:35Wenecja-Marco Polo
1 299 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Włochy – Poznań Ławica oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Włochy – Poznań Ławica, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.



Alternatywne trasy Włochy-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rzym - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena218 zł
Loty Mediolan - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena141 zł
Loty Neapol - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena291 zł
Loty Mediolan - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena127 zł
Loty Neapol - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena309 zł
Loty Rzym - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena254 zł
Loty Bari - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena209 zł
Loty Katania - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena309 zł
Loty Mediolan - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena82 zł
Loty Wenecja - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena336 zł
Loty Katania - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena295 zł
Loty Wenecja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena218 zł

Loty podobne do tych na trasie Włochy – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Włochy – Poznań

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Poznań jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Włochy – Poznań i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Włochy – Poznań tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Włochy – Poznań.

Ceny lotów Włochy – Poznań można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.