Loty Europa Polska Kraków Wiedeń - Kraków

Loty Wiedeń-Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Wiedeń - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wiedeń - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Laudamotion
Laudamotion
11 sie
VIE
22:45
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
23:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Laudamotion
17 sie
KRK
21:10
Lotnisko Kraków Balice
1h 00min
22:10
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
93 PLN
Laudamotion
Laudamotion
22 lip
VIE
13:50
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
14:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Laudamotion
31 lip
KRK
19:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 00min
20:05
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
108 PLN
Laudamotion
Laudamotion
23 paź
VIE
17:30
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
18:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Laudamotion
26 paź
KRK
21:10
Lotnisko Kraków Balice
25h 00min
21:10
+1
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
108 PLN
Laudamotion
Laudamotion
11 sie
VIE
22:45
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
23:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Laudamotion
17 sie
KRK
21:10
Lotnisko Kraków Balice
1h 00min
22:10
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
93 PLN
Laudamotion
Laudamotion
22 lip
VIE
13:50
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
14:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Laudamotion
31 lip
KRK
19:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 00min
20:05
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
108 PLN
Ryanair
Ryanair
19 sie
VIE
13:50
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
14:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
21 sie
KRK
19:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 00min
20:05
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
235 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Wiedeń-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Wiedeń - Kraków to styczeń. Najdroższa pora to lipiec.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
po południu
Loty Wiedeń - Kraków są około 352% droższe wieczorem niż po południu.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, Laudamotion i Austrian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wiedeń-Kraków.
NAJTAŃSZA TRASA
Wiedeń-Schwechat - Kraków Balice
Wybierz trasę Wiedeń-Schwechat - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wiedeń - Kraków.
VIE
Wiedeń-Schwechat
KRK
Kraków Balice
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
36 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Wiedeń - Kraków to 36 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Wiedeń

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wiedeń-Kraków
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 0 min
Najszybszy lot Wiedeń-Kraków zajmuje 1 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie
Codziennie
Bezpośrednie loty Wiedeń-Kraków każdego dnia.
Lotniska - Kraków
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Wiedeń - loty do:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do miasta Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Wiedeń - Kraków