Loty Europa Polska Kraków Werona - Kraków

Tanie loty Werona - Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Werona - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Werona - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
15 lis
VRN
07:45
Lotnisko Verona
6h 00min
1 przesiadka
13:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
17 lis
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
9h 55min
1 przesiadka
16:55
VRN
Lotnisko Verona
772 PLN
Lufthansa
Lufthansa
26 mar
VRN
07:45
Lotnisko Verona
9h 55min
1 przesiadka
17:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
30 mar
KRK
11:25
Lotnisko Kraków Balice
3h 15min
1 przesiadka
14:40
VRN
Lotnisko Verona
784 PLN
Lufthansa
Lufthansa
27 mar
VRN
07:45
Lotnisko Verona
6h 00min
1 przesiadka
13:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
30 mar
KRK
11:25
Lotnisko Kraków Balice
3h 15min
1 przesiadka
14:40
VRN
Lotnisko Verona
784 PLN
Lufthansa
Lufthansa
15 kwi
VRN
09:05
Lotnisko Verona
5h 25min
1 przesiadka
14:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
18 kwi
KRK
15:10
Lotnisko Kraków Balice
3h 10min
1 przesiadka
18:20
VRN
Lotnisko Verona
784 PLN
Lufthansa
Lufthansa
27 mar
VRN
07:45
Lotnisko Verona
6h 00min
1 przesiadka
13:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
30 mar
KRK
11:25
Lotnisko Kraków Balice
3h 15min
1 przesiadka
14:40
VRN
Lotnisko Verona
784 PLN
Lufthansa
Lufthansa
21 gru
VRN
07:05
Lotnisko Verona
3h 55min
1 przesiadka
11:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Lufthansa
24 gru
KRK
13:35
Lotnisko Kraków Balice
5h 30min
1 przesiadka
19:05
VRN
Lotnisko Verona
1 215 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Werona-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
wrzesień
Najtańsza pora roku na lot Werona - Kraków to wrzesień. Najdroższa pora to czerwiec.
Które połączenie jest najtańsze?
Verona - Kraków Balice
Wybierz trasę Verona - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Werona - Kraków.
VRN
Verona
KRK
Kraków Balice

Informacje o trasie Kraków-Werona

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Werona-Kraków
Najkrótszy czas lotu 4 godz. 0 min Najszybszy lot Werona-Kraków zajmuje 4 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Werona-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Verona - Kraków Balice.
Lotniska - Kraków 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Alternatywne trasy Werona-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Mediolan - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 49min
Najniższa cena
89 PLN
Bolonia - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
132 PLN
Mediolan - Katowice
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
202 PLN
Bolonia - Katowice
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
206 PLN
Wenecja - Kraków
Najkrótszy czas lotu
4h 15min
Najniższa cena
536 PLN
Wenecja - Katowice
Najkrótszy czas lotu
2h 55min
Najniższa cena
722 PLN
Mediolan - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu
5h 40min
Najniższa cena
963 PLN
Zobacz więcej

Werona - loty do:

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do: Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Werona - Kraków