Tanie loty na trasie Warszawa – Salwador od 1 244 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Salwador-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Salwador
Najkrótszy czas lotu27h 40minNajszybszy lot Warszawa-Salwador zajmuje 27h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Salwador. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko San Salwador El Salvador Intl.

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Salwador?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Warszawa – Salwador jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - San Salwador El Salvador Intl

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - San Salwador El Salvador Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Salwador.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Salwador

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Salwador, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 mar
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
21h 15min
1 przesiadka
SAL09:00San Salwador El Salvador Intl
18 mar
SAL03:45San Salwador El Salvador Intl
22h 15min
1 przesiadka
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 627 zł
Znajdź podobne
KLM
28 lut
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
24h 36min
2 przesiadki
SAL01:41San Salwador El Salvador Intl
21 mar
SAL01:28San Salwador El Salvador Intl
34h 57min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 774 zł
Znajdź podobne
Air France
26 lut
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
36h 40min
2 przesiadki
SAL14:15San Salwador El Salvador Intl
16 mar
SAL09:15San Salwador El Salvador Intl
25h 55min
2 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 878 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 lut
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
22h 15min
2 przesiadki
SAL10:00San Salwador El Salvador Intl
16 mar
SAL03:45San Salwador El Salvador Intl
22h 15min
1 przesiadka
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 631 zł
Znajdź podobne
KLM
28 lut
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
24h 36min
2 przesiadki
SAL01:41San Salwador El Salvador Intl
19 mar
SAL01:28San Salwador El Salvador Intl
34h 57min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 814 zł
Znajdź podobne
Air France
23 lut
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
24h 06min
2 przesiadki
SAL01:41San Salwador El Salvador Intl
17 mar
SAL09:15San Salwador El Salvador Intl
25h 55min
2 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 882 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Salwador w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Salwador w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France.
Kilka linii lotniczych
26 lut
WAW07:10Warszawa Lotnisko Chopina
30h 50min
3 przesiadki
SAL14:00San Salwador El Salvador Intl
1 244 zł
Znajdź podobne
Air France
23 lut
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
36h 40min
2 przesiadki
SAL14:15San Salwador El Salvador Intl
2 252 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
51h 16min
3 przesiadki
SAL10:46San Salwador El Salvador Intl
1 264 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Salwador

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Salwador
Air France
28 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
54h 15min
2 przesiadki
SAL14:15San Salwador El Salvador Intl
19 lut
SAL08:15San Salwador El Salvador Intl
25h 55min
2 przesiadki
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 910 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
28h 45min
3 przesiadki
SAL10:00San Salwador El Salvador Intl
17 lut
SAL02:45San Salwador El Salvador Intl
27h 25min
2 przesiadki
WAW06:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 918 zł
Znajdź podobne
Air France
25 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
54h 15min
2 przesiadki
SAL14:15San Salwador El Salvador Intl
19 lut
SAL08:15San Salwador El Salvador Intl
25h 55min
2 przesiadki
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 066 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
28h 45min
3 przesiadki
SAL10:00San Salwador El Salvador Intl
19 lut
SAL02:45San Salwador El Salvador Intl
28h 25min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 412 zł
Znajdź podobne
Air France
28 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
54h 15min
2 przesiadki
SAL14:15San Salwador El Salvador Intl
18 lut
SAL08:15San Salwador El Salvador Intl
25h 55min
2 przesiadki
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 321 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
17h 35min
2 przesiadki
SAL19:35San Salwador El Salvador Intl
16 lut
SAL03:40San Salwador El Salvador Intl
22h 20min
2 przesiadki
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
3 436 zł
Znajdź podobne

Loty Air France: Warszawa – Salwador

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Warszawa – Salwador
Air France
26 lut
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
36h 40min
2 przesiadki
SAL14:15San Salwador El Salvador Intl
16 mar
SAL09:15San Salwador El Salvador Intl
25h 55min
2 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 878 zł
Znajdź podobne
Air France
23 lut
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
24h 06min
2 przesiadki
SAL01:41San Salwador El Salvador Intl
17 mar
SAL09:15San Salwador El Salvador Intl
25h 55min
2 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 882 zł
Znajdź podobne
Air France
30 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
54h 15min
2 przesiadki
SAL14:15San Salwador El Salvador Intl
19 lut
SAL08:15San Salwador El Salvador Intl
25h 55min
2 przesiadki
WAW10:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 910 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Warszawa – Salwador

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Warszawa – Salwador
KLM
28 lut
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
24h 36min
2 przesiadki
SAL01:41San Salwador El Salvador Intl
21 mar
SAL01:28San Salwador El Salvador Intl
34h 57min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 774 zł
Znajdź podobne
KLM
28 lut
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
24h 36min
2 przesiadki
SAL01:41San Salwador El Salvador Intl
19 mar
SAL01:28San Salwador El Salvador Intl
34h 57min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 814 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Warszawa-Salwador

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - San Salwador
Najkrótszy czas lotu27h 40min
Najniższa cena3 081 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Salwador

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Salwador

Loty do innych miast: Salwador

Salwador to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju