Tanie loty na trasie Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków od 1 110 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 20.1
czw 27.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson-Kraków
Znaleziono najlepszą cenę16 327 złNajlepsza oferta na podróż Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 16 327 zł. Najlepsza cena lotu Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 110 zł.
Najkrótszy czas lotu11h 10minNajszybszy lot Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson-Kraków zajmuje 11h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson - Lotnisko Kraków Balice.
Kraków — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Wrzesień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson-Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków?

51 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson - Kraków to 51 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
17 maj
YYZ14:30Toronto-Lester B. Pearson
14h 45min
2 przesiadki
KRK05:15Kraków Balice
24 maj
KRK16:40Kraków Balice
26h 35min
2 przesiadki
YYZ19:15Toronto-Lester B. Pearson
1 990 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 maj
YYZ18:45Toronto-Lester B. Pearson
16h 20min
1 przesiadka
KRK11:05Kraków Balice
24 maj
KRK08:05Kraków Balice
35h 10min
2 przesiadki
YYZ19:15Toronto-Lester B. Pearson
2 002 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 maj
YYZ18:45Toronto-Lester B. Pearson
18h 55min
1 przesiadka
KRK13:40Kraków Balice
31 maj
KRK08:05Kraków Balice
35h 10min
2 przesiadki
YYZ19:15Toronto-Lester B. Pearson
2 006 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 sty
YYZ16:45Toronto-Lester B. Pearson
17h 30min
1 przesiadka
KRK10:15Kraków Balice
8 lut
KRK16:45Kraków Balice
23h 44min
3 przesiadki
YYZ16:29Toronto-Lester B. Pearson
2 026 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 maj
YYZ14:30Toronto-Lester B. Pearson
14h 45min
2 przesiadki
KRK05:15Kraków Balice
24 maj
KRK08:05Kraków Balice
35h 10min
2 przesiadki
YYZ19:15Toronto-Lester B. Pearson
2 037 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 maj
YYZ14:30Toronto-Lester B. Pearson
14h 45min
2 przesiadki
KRK05:15Kraków Balice
24 maj
KRK08:05Kraków Balice
35h 10min
2 przesiadki
YYZ19:15Toronto-Lester B. Pearson
2 041 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Canada.
Kilka linii lotniczych
24 cze
YYZ15:50Toronto-Lester B. Pearson
20h 10min
1 przesiadka
KRK12:00Kraków Balice
1 110 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 maj
YYZ18:45Toronto-Lester B. Pearson
16h 25min
1 przesiadka
KRK11:10Kraków Balice
1 114 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 maj
YYZ18:45Toronto-Lester B. Pearson
16h 25min
1 przesiadka
KRK11:10Kraków Balice
1 118 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków
Kilka linii lotniczych
24 sty
YYZ04:30Toronto-Lester B. Pearson
32h 50min
3 przesiadki
KRK13:20Kraków Balice
18 lut
KRK05:00Kraków Balice
38h 55min
3 przesiadki
YYZ19:55Toronto-Lester B. Pearson
2 620 zł
Znajdź podobne
LOT
24 sty
YYZ17:55Toronto-Lester B. Pearson
12h 30min
1 przesiadka
KRK06:25Kraków Balice
18 lut
KRK00:45Kraków Balice
21h 00min
1 przesiadka
YYZ21:45Toronto-Lester B. Pearson
3 310 zł
Znajdź podobne
American Airlines
24 sty
YYZ06:30Toronto-Lester B. Pearson
24h 25min
2 przesiadki
KRK06:55Kraków Balice
18 lut
KRK06:35Kraków Balice
29h 40min
2 przesiadki
YYZ12:15Toronto-Lester B. Pearson
3 698 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 sty
YYZ04:30Toronto-Lester B. Pearson
32h 50min
3 przesiadki
KRK13:20Kraków Balice
18 lut
KRK05:00Kraków Balice
38h 55min
2 przesiadki
YYZ19:55Toronto-Lester B. Pearson
2 672 zł
Znajdź podobne
Air Canada
23 sty
YYZ19:30Toronto-Lester B. Pearson
28h 05min
2 przesiadki
KRK23:35Kraków Balice
18 lut
KRK08:25Kraków Balice
14h 34min
2 przesiadki
YYZ22:59Toronto-Lester B. Pearson
8 324 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 sty
YYZ09:50Toronto-Lester B. Pearson
13h 45min
2 przesiadki
KRK23:35Kraków Balice
18 lut
KRK01:20Kraków Balice
12h 00min
1 przesiadka
YYZ13:20Toronto-Lester B. Pearson
3 801 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 3 087 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Toronto-Lester B. Pearson – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Toronto-Lester B. Pearson – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, KLM, i Lufthansa.

  • Toronto-Lester B. Pearson – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Toronto-Lester B. Pearson – Kraków Balice wynosi ok. 7011,2 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 13h 25min.


Alternatywne trasy Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Toronto - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena1 966 zł
Loty Toronto - Kraków
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena1 990 zł
Loty Toronto - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu17h 45min
Najniższa cena2 620 zł
Loty Toronto - Wrocław
Najkrótszy czas lotu16h 25min
Najniższa cena2 244 zł
Loty Toronto - Poznań
Najkrótszy czas lotu11h 45min
Najniższa cena2 719 zł
Loty Toronto - Lublin
Najkrótszy czas lotu24h 30min
Najniższa cena4 927 zł
Loty Toronto - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena1 974 zł
Loty Toronto - Katowice
Najkrótszy czas lotu18h 55min
Najniższa cena2 688 zł
Loty Toronto - Bydgoszcz
Najkrótszy czas lotu42h 40min
Najniższa cena2 596 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Toronto-Lester B. Pearson – Kraków