Cheap flights ze Słowenii do Kraków from 682 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 12.2
ndz. 19.2

Informacje o trasie Kraków-Słowenia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Słowenia-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

4 966 zł

Najkrótszy czas lotu

9h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza cena za lot Słowenia – Kraków znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 4 966 zł
Najszybszy lot Słowenia-Kraków zajmuje 9h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Słowenia-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Lublana Joze Pucnik - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Słowenia - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Słowenia – Kraków jest najtańsza?

Lublana Joze Pucnik - Kraków Balice. Wybierz trasę Lublana Joze Pucnik - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Słowenia - Kraków.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Słowenia - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Słowenia - Kraków, zmieniając zakładki
LOT
24 mar
LJU09:40Lublana Joze Pucnik
24h 45min
1 przesiadka
KRK10:25Kraków Balice
26 kwi
KRK17:30Kraków Balice
18h 55min
1 przesiadka
LJU12:25Lublana Joze Pucnik
Kilka linii lotniczych
23 mar
LJU09:00Lublana Joze Pucnik
10h 35min
1 przesiadka
KRK19:35Kraków Balice
26 kwi
KRK05:45Kraków Balice
8h 30min
1 przesiadka
LJU14:15Lublana Joze Pucnik
1 001 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
24 mar
LJU13:50Lublana Joze Pucnik
29h 45min
2 przesiadki
KRK19:35Kraków Balice
26 kwi
KRK02:00Kraków Balice
9h 55min
2 przesiadki
LJU11:55Lublana Joze Pucnik
1 489 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 mar
LJU09:00Lublana Joze Pucnik
10h 25min
2 przesiadki
KRK19:25Kraków Balice
27 kwi
KRK02:00Kraków Balice
4h 25min
1 przesiadka
LJU06:25Lublana Joze Pucnik
1 555 zł
Znajdź podobne
LOT
7 mar
LJU12:10Lublana Joze Pucnik
3h 40min
1 przesiadka
KRK15:50Kraków Balice
14 mar
KRK17:25Kraków Balice
15h 35min
1 przesiadka
LJU09:00Lublana Joze Pucnik
Kilka linii lotniczych
7 mar
LJU05:15Lublana Joze Pucnik
13h 10min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
14 mar
KRK12:10Kraków Balice
20h 50min
3 przesiadki
LJU09:00Lublana Joze Pucnik
1 032 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Słowenia – Kraków

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Słowenia – Kraków
LOT
24 mar
LJU09:40Lublana Joze Pucnik
24h 45min
1 przesiadka
KRK10:25Kraków Balice
26 kwi
KRK17:30Kraków Balice
18h 55min
1 przesiadka
LJU12:25Lublana Joze Pucnik
LOT
7 mar
LJU12:10Lublana Joze Pucnik
3h 40min
1 przesiadka
KRK15:50Kraków Balice
14 mar
KRK17:25Kraków Balice
15h 35min
1 przesiadka
LJU09:00Lublana Joze Pucnik
LOT
24 mar
LJU09:40Lublana Joze Pucnik
3h 50min
1 przesiadka
KRK13:30Kraków Balice
27 kwi
KRK08:05Kraków Balice
4h 20min
1 przesiadka
LJU12:25Lublana Joze Pucnik
1 046 zł
Znajdź podobne

Loty Brussels Airlines: Słowenia – Kraków

Nasze najlepsze oferty Brussels Airlines na lot Słowenia – Kraków
Brussels Airlines
24 mar
LJU13:50Lublana Joze Pucnik
29h 45min
2 przesiadki
KRK19:35Kraków Balice
26 kwi
KRK02:00Kraków Balice
9h 55min
2 przesiadki
LJU11:55Lublana Joze Pucnik
1 489 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
24 mar
LJU13:50Lublana Joze Pucnik
18h 55min
2 przesiadki
KRK08:45Kraków Balice
27 kwi
KRK02:00Kraków Balice
9h 55min
2 przesiadki
LJU11:55Lublana Joze Pucnik
2 693 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Słowenia-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lublana - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena740 zł
Loty Lublana - Kraków
Najkrótszy czas lotu9h 35min
Najniższa cena1 551 zł
Loty Lublana - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu27h 05min
Najniższa cena1 577 zł
Loty Lublana - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena1 759 zł

Loty podobne do tych na trasie Słowenia – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Słowenia – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Słowenia – Kraków. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty na trasie Słowenia – Kraków z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Słowenia – Kraków, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Słowenia – Kraków można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.