Tanie loty Słowenia - Katowice

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Katowice-Słowenia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Słowenia-Katowice
Znaleziono najlepszą cenę40 250 złNajlepsza cena za lot Słowenia – Katowice znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 40 250 zł
Najkrótszy czas lotu7h 00minNajszybszy lot Słowenia-Katowice zajmuje 7h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Słowenia-Katowice. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Maribor - Lotnisko Katowice-Pyrzowice i Lotnisko Lublana Joze Pucnik - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.
Katowice — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Słowenia - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Słowenia – Katowice jest najtańsza?

Lublana Joze Pucnik - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Lublana Joze Pucnik - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Słowenia - Katowice.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Słowenia - Katowice

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Słowenia - Katowice, zmieniając zakładki
LOT
19 lis
LJU08:15Lublana Joze Pucnik
22h 50min
1 przesiadka
KTW07:05Katowice-Pyrzowice
22 lis
KTW13:15Katowice-Pyrzowice
22h 20min
1 przesiadka
LJU11:35Lublana Joze Pucnik
LOT
28 sty
LJU08:15Lublana Joze Pucnik
22h 50min
1 przesiadka
KTW07:05Katowice-Pyrzowice
31 sty
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
3h 45min
1 przesiadka
LJU11:35Lublana Joze Pucnik
Lufthansa
30 paź
LJU03:00Lublana Joze Pucnik
7h 00min
1 przesiadka
KTW10:00Katowice-Pyrzowice
2 lis
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
3h 45min
1 przesiadka
LJU06:10Lublana Joze Pucnik
1 606 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 paź
LJU05:25Lublana Joze Pucnik
30h 00min
2 przesiadki
KTW11:25Katowice-Pyrzowice
2 lis
KTW10:00Katowice-Pyrzowice
22h 35min
3 przesiadki
LJU08:35Lublana Joze Pucnik
1 657 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 paź
LJU05:25Lublana Joze Pucnik
30h 00min
2 przesiadki
KTW11:25Katowice-Pyrzowice
2 lis
KTW08:50Katowice-Pyrzowice
25h 10min
2 przesiadki
LJU10:00Lublana Joze Pucnik
1 689 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 paź
LJU05:25Lublana Joze Pucnik
30h 00min
2 przesiadki
KTW11:25Katowice-Pyrzowice
2 lis
KTW08:50Katowice-Pyrzowice
3h 45min
1 przesiadka
LJU12:35Lublana Joze Pucnik
1 709 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Słowenia-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lublana - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu21h 00min
Najniższa cena614 zł
Loty Lublana - Kraków
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena779 zł
Loty Lublana - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena1 606 zł

Podobne loty: Słowenia – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Słowenia – Katowice