Cheap flights z Seulu do Kraków from 2 369 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 5.2
ndz. 12.2

Informacje o trasie Kraków-Seul

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Seul-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

2 369 zł

Najkrótszy czas lotu

19h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Seul - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 2 369 zł. Najlepsza oferta na lot Seul - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 18 282 zł.
Najszybszy lot Seul-Kraków zajmuje 19h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Seul-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Inczhon Incheon Intl - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Seul - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Seul – Kraków są najtańsze?

sobota. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Seul – Kraków są najtańsze?

rano. Loty Seul - Kraków są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Seul – Kraków jest najtańsza?

Inczhon Incheon Intl - Kraków Balice. Wybierz trasę Inczhon Incheon Intl - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Seul - Kraków.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Seul - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Seul - Kraków, zmieniając zakładki
KLM
20 lut
ICN20:20Inczhon Incheon Intl
29h 30min
1 przesiadka
KRK01:50Kraków Balice
20 mar
KRK02:00Kraków Balice
41h 45min
2 przesiadki
ICN19:45Inczhon Incheon Intl
3 906 zł
Znajdź podobne
LOT
12 lut
ICN03:50Inczhon Incheon Intl
20h 00min
1 przesiadka
KRK23:50Kraków Balice
14 mar
KRK01:40Kraków Balice
17h 30min
1 przesiadka
ICN19:10Inczhon Incheon Intl
4 062 zł
Znajdź podobne
Air France
21 lut
ICN04:45Inczhon Incheon Intl
21h 05min
2 przesiadki
KRK01:50Kraków Balice
20 mar
KRK02:00Kraków Balice
41h 45min
2 przesiadki
ICN19:45Inczhon Incheon Intl
4 252 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 lut
ICN04:45Inczhon Incheon Intl
21h 05min
2 przesiadki
KRK01:50Kraków Balice
21 mar
KRK02:00Kraków Balice
25h 00min
1 przesiadka
ICN03:00Inczhon Incheon Intl
4 369 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 lut
ICN07:45Inczhon Incheon Intl
18h 40min
1 przesiadka
KRK02:25Kraków Balice
11 maj
KRK02:00Kraków Balice
20h 45min
1 przesiadka
ICN22:45Inczhon Incheon Intl
5 235 zł
Znajdź podobne
Emirates
30 maj
ICN19:55Inczhon Incheon Intl
18h 55min
1 przesiadka
KRK14:50Kraków Balice
20 cze
KRK08:50Kraków Balice
21h 10min
1 przesiadka
ICN06:00Inczhon Incheon Intl
5 482 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Seul - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Seul – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Finnair i KLM.
Kilka linii lotniczych
7 lut
ICN12:50Inczhon Incheon Intl
46h 55min
3 przesiadki
KRK11:45Kraków Balice
2 369 zł
Znajdź podobne
KLM
7 lut
ICN04:45Inczhon Incheon Intl
21h 05min
2 przesiadki
KRK01:50Kraków Balice
2 382 zł
Znajdź podobne
Finnair
5 cze
ICN17:40Inczhon Incheon Intl
17h 50min
1 przesiadka
KRK11:30Kraków Balice
2 728 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Seul – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Seul – Kraków
LOT
5 lut
ICN03:50Inczhon Incheon Intl
22h 45min
1 przesiadka
KRK02:35Kraków Balice
25 lut
KRK12:10Kraków Balice
30h 00min
1 przesiadka
ICN18:10Inczhon Incheon Intl
4 356 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lut
ICN19:15Inczhon Incheon Intl
31h 10min
2 przesiadki
KRK02:25Kraków Balice
25 lut
KRK12:10Kraków Balice
30h 00min
1 przesiadka
ICN18:10Inczhon Incheon Intl
4 715 zł
Znajdź podobne
KLM
6 lut
ICN04:35Inczhon Incheon Intl
21h 15min
2 przesiadki
KRK01:50Kraków Balice
25 lut
KRK11:50Kraków Balice
30h 55min
2 przesiadki
ICN18:45Inczhon Incheon Intl
4 971 zł
Znajdź podobne
LOT
6 lut
ICN03:50Inczhon Incheon Intl
34h 40min
2 przesiadki
KRK14:30Kraków Balice
25 lut
KRK10:05Kraków Balice
32h 05min
1 przesiadka
ICN18:10Inczhon Incheon Intl
4 741 zł
Znajdź podobne
KLM
5 lut
ICN19:35Inczhon Incheon Intl
30h 15min
1 przesiadka
KRK01:50Kraków Balice
25 lut
KRK06:40Kraków Balice
20h 00min
1 przesiadka
ICN02:40Inczhon Incheon Intl
5 049 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lut
ICN18:05Inczhon Incheon Intl
17h 00min
1 przesiadka
KRK11:05Kraków Balice
19 lut
KRK01:45Kraków Balice
30h 00min
3 przesiadki
ICN07:45Inczhon Incheon Intl
5 148 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Seul – Kraków

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Seul – Kraków
KLM
20 lut
ICN20:20Inczhon Incheon Intl
29h 30min
1 przesiadka
KRK01:50Kraków Balice
20 mar
KRK02:00Kraków Balice
41h 45min
2 przesiadki
ICN19:45Inczhon Incheon Intl
3 906 zł
Znajdź podobne
KLM
20 lut
ICN20:20Inczhon Incheon Intl
29h 30min
1 przesiadka
KRK01:50Kraków Balice
21 mar
KRK02:00Kraków Balice
25h 00min
1 przesiadka
ICN03:00Inczhon Incheon Intl
4 261 zł
Znajdź podobne
KLM
20 lut
ICN20:20Inczhon Incheon Intl
29h 30min
1 przesiadka
KRK01:50Kraków Balice
21 mar
KRK02:00Kraków Balice
41h 45min
2 przesiadki
ICN19:45Inczhon Incheon Intl
4 278 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Seul – Kraków

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Seul – Kraków
LOT
12 lut
ICN03:50Inczhon Incheon Intl
20h 00min
1 przesiadka
KRK23:50Kraków Balice
14 mar
KRK01:40Kraków Balice
17h 30min
1 przesiadka
ICN19:10Inczhon Incheon Intl
4 062 zł
Znajdź podobne
LOT
2 mar
ICN07:35Inczhon Incheon Intl
27h 35min
1 przesiadka
KRK11:10Kraków Balice
9 mar
KRK16:25Kraków Balice
25h 45min
1 przesiadka
ICN18:10Inczhon Incheon Intl
4 205 zł
Znajdź podobne
LOT
5 lut
ICN03:50Inczhon Incheon Intl
22h 45min
1 przesiadka
KRK02:35Kraków Balice
25 lut
KRK12:10Kraków Balice
30h 00min
1 przesiadka
ICN18:10Inczhon Incheon Intl
4 356 zł
Znajdź podobne

  • Seul – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Seul – Kraków Balice wynosi 7939,8 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 16h 15min.


Alternatywne trasy Seul-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Seul - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 20min
Najniższa cena3 763 zł

Loty podobne do tych na trasie Seul – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Seul – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Seul – Kraków według Twoich preferencji.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Seul – Kraków tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Seul – Kraków.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Seul – Kraków, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kraków) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.