Tanie loty na trasie Rzym – Warszawa od 88 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Warszawa-Rzym

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rzym-Warszawa

Znaleziono najlepszą cenę

88 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 25min

Loty bezpośrednie

wt i sob

Warszawa — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Rzym - Warszawa w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 88 zł. Najlepsza oferta na lot Rzym - Warszawa w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 331 zł.
Najszybszy lot Rzym-Warszawa zajmuje 2h 25min.
Bezpośrednie loty Rzym-Warszawa – wtorek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Rzym - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Rzym – Warszawa są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Rzym - Warszawa to Sierpień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Rzym – Warszawa są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Rzym – Warszawa są najtańsze?

w południe

Loty Rzym - Warszawa są około 50% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Rzym – Warszawa?

Ryanair

ITA Airways i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Rzym-Warszawa.

Która trasa podróży Rzym – Warszawa jest najtańsza?

Rzym-Ciampino - Warszawa Modlin

Wybierz trasę Rzym-Ciampino - Warszawa Modlin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Rzym - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Rzym – Warszawa?

58 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Rzym - Warszawa to 58 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Rzym - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rzym - Warszawa, zmieniając zakładki
Ryanair
16 cze
CIA05:35Rzym-Ciampino
11h 05min
1 przesiadka
WMI16:40Warszawa Modlin
20 cze
WMI12:15Warszawa Modlin
6h 30min
1 przesiadka
CIA18:45Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
8 cze
FCO05:15Rzym-Fiumicino
4h 30min
1 przesiadka
WMI09:45Warszawa Modlin
23 cze
WMI04:45Warszawa Modlin
12h 25min
2 przesiadki
FCO17:10Rzym-Fiumicino
Wizz Air
7 paź
FCO16:45Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
11 paź
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO04:40Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
8 cze
FCO05:15Rzym-Fiumicino
4h 30min
1 przesiadka
WMI09:45Warszawa Modlin
11 cze
WMI14:50Warszawa Modlin
16h 30min
1 przesiadka
FCO07:20Rzym-Fiumicino
Ryanair
1 wrz
CIA02:50Rzym-Ciampino
2h 10min
WMI05:00Warszawa Modlin
21 gru
WMI06:40Warszawa Modlin
2h 10min
CIA08:50Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
30 maj
FCO08:20Rzym-Fiumicino
24h 15min
2 przesiadki
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 cze
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
11h 25min
1 przesiadka
FCO20:35Rzym-Fiumicino

Znajdź najtańsze oferty lotów Rzym - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Rzym – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
10 cze
FCO04:35Rzym-Fiumicino
29h 30min
2 przesiadki
WMI10:05Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
9 cze
FCO02:50Rzym-Fiumicino
11h 05min
1 przesiadka
WAW13:55Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
25 paź
FCO16:45Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Rzym – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Rzym – Warszawa
Ryanair
27 maj
CIA02:30Rzym-Ciampino
16h 15min
2 przesiadki
WMI18:45Warszawa Modlin
29 cze
WMI10:35Warszawa Modlin
2h 10min
CIA12:45Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
26 maj
FCO02:40Rzym-Fiumicino
4h 45min
1 przesiadka
WMI07:25Warszawa Modlin
29 maj
WMI15:30Warszawa Modlin
19h 30min
2 przesiadki
FCO11:00Rzym-Fiumicino
Wizz Air
26 maj
FCO16:45Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
28 maj
WAW13:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO16:10Rzym-Fiumicino
Lufthansa
27 maj
FCO09:25Rzym-Fiumicino
8h 45min
1 przesiadka
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
7h 45min
1 przesiadka
FCO17:00Rzym-Fiumicino
Kilka linii lotniczych
26 maj
FCO02:40Rzym-Fiumicino
4h 30min
1 przesiadka
WAW07:10Warszawa Lotnisko Chopina
28 maj
WAW13:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO16:10Rzym-Fiumicino
Ryanair
27 maj
CIA09:35Rzym-Ciampino
2h 10min
WMI11:45Warszawa Modlin
29 cze
WMI06:00Warszawa Modlin
8h 25min
1 przesiadka
CIA14:25Rzym-Ciampino

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Rzym – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Rzym – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 185 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
ITA AirwaysCenaOd 479 złBezpłatne odwołanieOcena
4,0
Szukaj lotów ITA Airways

Loty Wizz Air: Rzym – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Rzym – Warszawa
Wizz Air
7 paź
FCO16:45Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
11 paź
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO04:40Rzym-Fiumicino
Wizz Air
12 lip
FCO05:15Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW07:40Warszawa Lotnisko Chopina
19 lip
WAW13:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO16:10Rzym-Fiumicino
Wizz Air
4 cze
FCO05:15Rzym-Fiumicino
2h 25min
WAW07:40Warszawa Lotnisko Chopina
4 lip
WAW13:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 25min
FCO16:10Rzym-Fiumicino

Loty Scandinavian Airlines: Rzym – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Rzym – Warszawa
Scandinavian Airlines
26 maj
FCO08:45Rzym-Fiumicino
29h 25min
3 przesiadki
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
28 maj
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 10min
2 przesiadki
FCO07:10Rzym-Fiumicino
4 652 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
26 maj
FCO07:30Rzym-Fiumicino
30h 40min
3 przesiadki
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
29 maj
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
15h 50min
2 przesiadki
FCO06:20Rzym-Fiumicino
4 736 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
26 maj
FCO08:45Rzym-Fiumicino
29h 25min
3 przesiadki
WAW14:10Warszawa Lotnisko Chopina
29 maj
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
18h 05min
3 przesiadki
FCO08:35Rzym-Fiumicino
5 147 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Rzym – Warszawa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Rzym – Warszawa, takie jak Ryanair, ITA Airways i Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Rzym – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Rzym – Warszawa wynosi 1313,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 10min.



Alternatywne trasy Rzym-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rzym - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena287 zł
Loty Rzym - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena256 zł
Loty Rzym - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena420 zł
Loty Rzym - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena314 zł
Loty Rzym - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena517 zł

Loty podobne do tych na trasie Rzym – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Rzym – Warszawa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Rzym – Warszawa. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Rzym – Warszawa tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Rzym – Warszawa dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Rzym – Warszawa. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.