Loty Europa Polska Katowice Rzym - Katowice

Tanie loty Rzym - Katowice

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Rzym - Katowice

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rzym - Katowice, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
06 kwi
20:15
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
5h 00min
1 przesiadka
KTW
01:15
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
18 kwi
16:40
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
9h 05min
1 przesiadka
FCO
01:45
+1
Lotnisko Rzym-Fiumicino
656 zł
Lufthansa
Lufthansa
24 kwi
12:50
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
7h 00min
2 przesiad.
KTW
19:50
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
27 kwi
14:55
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
5h 30min
1 przesiadka
FCO
20:25
Lotnisko Rzym-Fiumicino
740 zł
Lufthansa
Lufthansa
15 gru
09:25
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
4h 05min
1 przesiadka
KTW
13:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
16 gru
07:05
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
FCO
18:50
Lotnisko Rzym-Fiumicino
1 565 zł
Lufthansa
Lufthansa
24 kwi
12:50
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
7h 00min
2 przesiad.
KTW
19:50
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
27 kwi
14:55
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
5h 30min
1 przesiadka
FCO
20:25
Lotnisko Rzym-Fiumicino
740 zł
Lufthansa
Lufthansa
06 kwi
20:15
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
5h 00min
1 przesiadka
KTW
01:15
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
18 kwi
16:40
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
9h 05min
1 przesiadka
FCO
01:45
+1
Lotnisko Rzym-Fiumicino
656 zł
Lufthansa
Lufthansa
15 gru
09:25
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
4h 05min
1 przesiadka
KTW
13:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
16 gru
07:05
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
FCO
18:50
Lotnisko Rzym-Fiumicino
1 565 zł

Jak znaleźć najtańsze loty Rzym-Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Rzym - Katowice to styczeń. Najdroższa pora to kwiecień.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Katowice?
rano
Loty Rzym - Katowice są około 12% droższe w południe niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Katowice najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Rzym-Katowice.
Które połączenie jest najtańsze?
Rzym-Ciampino - Katowice-Pyrzowice
Wybierz trasę Rzym-Ciampino - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Rzym - Katowice.

Informacje o trasie Katowice-Rzym

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rzym-Katowice
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 55 min Najszybszy lot Rzym-Katowice zajmuje 1 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie Śr i Nd Bezpośrednie loty Rzym-Katowice – środa i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Katowice 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Alternatywne trasy Rzym-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Neapol - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
184 zł
Neapol - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
2h 10min
Najniższa cena
203 zł
Rzym - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
215 zł
Rzym - Kraków
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
230 zł
Neapol - Katowice
Najkrótszy czas lotu
6h 30min
Najniższa cena
648 zł
Zobacz więcej

Rzym - loty do:

Katowice - loty z:

*Ceny lotów do: Katowice to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Katowice Rzym - Katowice