Tanie loty na trasie Rzym – Gdańsk od 84 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Gdańsk-Rzym

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rzym-Gdańsk
Najkrótszy czas lotu7h 35minNajszybszy lot Rzym-Gdańsk zajmuje 7h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Rzym-Gdańsk. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Rzym-Fiumicino - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo i Lotnisko Rzym Rzym-Ciampino - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Gdańsk — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Rzym - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Rzym – Gdańsk są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Rzym - Gdańsk to Sierpień. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Rzym – Gdańsk są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Rzym – Gdańsk są najtańsze?

wieczorem

Loty Rzym - Gdańsk są około 69% droższe po południu niż wieczorem.

Która trasa podróży Rzym – Gdańsk jest najtańsza?

Rzym Rzym-Ciampino - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Rzym Rzym-Ciampino - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Rzym - Gdańsk.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Rzym – Gdańsk?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Rzym - Gdańsk to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Rzym - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rzym - Gdańsk, zmieniając zakładki
Ryanair
22 lut
CIA05:20Rzym Rzym-Ciampino
25h 45min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
25 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
15h 40min
1 przesiadka
CIA17:55Rzym Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
17 lut
FCO01:35Rzym-Fiumicino
6h 15min
1 przesiadka
GDN07:50Gdańsk Rębiechowo
25 lut
GDN13:00Gdańsk Rębiechowo
16h 15min
1 przesiadka
FCO05:15Rzym-Fiumicino
Ryanair
14 lut
FCO08:30Rzym-Fiumicino
9h 15min
1 przesiadka
GDN17:45Gdańsk Rębiechowo
28 lut
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
5h 35min
1 przesiadka
FCO07:15Rzym-Fiumicino
Ryanair
16 lut
CIA01:30Rzym Rzym-Ciampino
14h 55min
1 przesiadka
GDN16:25Gdańsk Rębiechowo
25 lut
GDN13:00Gdańsk Rębiechowo
15h 55min
1 przesiadka
CIA04:55Rzym Rzym-Ciampino
Kilka linii lotniczych
18 lut
FCO09:10Rzym-Fiumicino
10h 05min
1 przesiadka
GDN19:15Gdańsk Rębiechowo
28 lut
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
5h 35min
1 przesiadka
FCO07:15Rzym-Fiumicino
Ryanair
16 lut
FCO03:55Rzym-Fiumicino
37h 00min
2 przesiadki
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
23 lut
GDN04:45Gdańsk Rębiechowo
11h 50min
1 przesiadka
FCO16:35Rzym-Fiumicino

Znajdź najtańsze oferty lotów Rzym - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Rzym – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
7 lut
FCO08:30Rzym-Fiumicino
9h 15min
1 przesiadka
GDN17:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
18 lut
FCO03:00Rzym-Fiumicino
28h 40min
2 przesiadki
GDN07:40Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
19 kwi
FCO02:10Rzym-Fiumicino
12h 25min
1 przesiadka
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo

Loty Ryanair: Rzym – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Rzym – Gdańsk
Ryanair
22 lut
CIA05:20Rzym Rzym-Ciampino
25h 45min
1 przesiadka
GDN07:05Gdańsk Rębiechowo
25 lut
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
15h 40min
1 przesiadka
CIA17:55Rzym Rzym-Ciampino
Ryanair
14 lut
FCO08:30Rzym-Fiumicino
9h 15min
1 przesiadka
GDN17:45Gdańsk Rębiechowo
28 lut
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
5h 35min
1 przesiadka
FCO07:15Rzym-Fiumicino
Ryanair
16 lut
CIA01:30Rzym Rzym-Ciampino
14h 55min
1 przesiadka
GDN16:25Gdańsk Rębiechowo
25 lut
GDN13:00Gdańsk Rębiechowo
15h 55min
1 przesiadka
CIA04:55Rzym Rzym-Ciampino

  • Rzym – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Gdańsk Rębiechowo i Rzym są od siebie oddalone o 1454,7 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 6h 15min.


Alternatywne trasy Rzym-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Rzym - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena40 zł
Loty Rzym - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena56 zł
Loty Rzym - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena148 zł
Loty Rzym - Wrocław
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena191 zł
Loty Rzym - Poznań
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena291 zł

Loty podobne do tych na trasie Rzym – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Rzym – Gdańsk