Tanie loty na trasie Reykjavik – Wrocław od 161 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Wrocław-Reykjavik

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Reykjavik-Wrocław

Znaleziono najlepszą cenę

161 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 50min

Loty bezpośrednie

wt i sob

Wrocław — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Reykjavik - Wrocław w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 161 zł. Najlepsza oferta na lot Reykjavik - Wrocław w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 4 517 zł.
Najszybszy lot Reykjavik-Wrocław zajmuje 3h 50min.
Bezpośrednie loty Reykjavik-Wrocław – wtorek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Wrocław: Wrocław-Strachowice (WRO)

Jak znaleźć najtańsze loty Reykjavik - Wrocław?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Reykjavik – Wrocław?

Wizz Air

Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Reykjavik-Wrocław.

Która trasa podróży Reykjavik – Wrocław jest najtańsza?

Reykjavik Keflavik Intl - Wrocław-Strachowice

Wybierz trasę Reykjavik Keflavik Intl - Wrocław-Strachowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Reykjavik - Wrocław.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Reykjavik - Wrocław

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Reykjavik - Wrocław, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
6 wrz
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
3h 50min
WRO20:50Wrocław-Strachowice
13 wrz
WRO03:10Wrocław-Strachowice
16h 05min
1 przesiadka
KEF19:15Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
6 wrz
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
3h 50min
WRO20:50Wrocław-Strachowice
13 wrz
WRO14:15Wrocław-Strachowice
4h 05min
KEF18:20Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
6 wrz
KEF17:55Reykjavik Keflavik Intl
12h 10min
1 przesiadka
WRO06:05Wrocław-Strachowice
13 wrz
WRO03:10Wrocław-Strachowice
16h 05min
1 przesiadka
KEF19:15Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
23 sie
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
3h 50min
WRO20:50Wrocław-Strachowice
6 wrz
WRO14:15Wrocław-Strachowice
4h 05min
KEF18:20Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
23 sie
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
3h 50min
WRO20:50Wrocław-Strachowice
27 sie
WRO04:10Wrocław-Strachowice
32h 40min
2 przesiadki
KEF12:50Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
23 sie
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
3h 50min
WRO20:50Wrocław-Strachowice
6 wrz
WRO03:30Wrocław-Strachowice
18h 40min
2 przesiadki
KEF22:10Reykjavik Keflavik Intl

Znajdź najtańsze oferty lotów Reykjavik - Wrocław w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Reykjavik – Wrocław w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air i Wizz Air UK.
Wizz Air
6 wrz
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
3h 50min
WRO20:50Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
6 wrz
KEF17:55Reykjavik Keflavik Intl
12h 10min
1 przesiadka
WRO06:05Wrocław-Strachowice
Wizz Air UK
12 lip
KEF17:55Reykjavik Keflavik Intl
21h 25min
1 przesiadka
WRO15:20Wrocław-Strachowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Reykjavik – Wrocław

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Reykjavik – Wrocław
Kilka linii lotniczych
6 lip
KEF11:20Reykjavik Keflavik Intl
24h 25min
2 przesiadki
WRO11:45Wrocław-Strachowice
9 lip
WRO04:10Wrocław-Strachowice
32h 40min
2 przesiadki
KEF12:50Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
6 lip
KEF11:20Reykjavik Keflavik Intl
24h 25min
2 przesiadki
WRO11:45Wrocław-Strachowice
9 lip
WRO14:15Wrocław-Strachowice
4h 05min
KEF18:20Reykjavik Keflavik Intl
1 022 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
KEF11:20Reykjavik Keflavik Intl
24h 25min
2 przesiadki
WRO11:45Wrocław-Strachowice
9 lip
WRO17:25Wrocław-Strachowice
28h 10min
1 przesiadka
KEF21:35Reykjavik Keflavik Intl
1 138 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
KEF17:15Reykjavik Keflavik Intl
25h 15min
1 przesiadka
WRO18:30Wrocław-Strachowice
29 gru
WRO01:00Wrocław-Strachowice
19h 35min
2 przesiadki
KEF20:35Reykjavik Keflavik Intl
1 340 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
KEF17:35Reykjavik Keflavik Intl
17h 50min
1 przesiadka
WRO11:25Wrocław-Strachowice
10 lip
WRO14:10Wrocław-Strachowice
26h 15min
2 przesiadki
KEF16:25Reykjavik Keflavik Intl
1 398 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
KEF16:55Reykjavik Keflavik Intl
25h 25min
2 przesiadki
WRO18:20Wrocław-Strachowice
10 lip
WRO14:10Wrocław-Strachowice
26h 15min
2 przesiadki
KEF16:25Reykjavik Keflavik Intl
1 421 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Reykjavik – Wrocław

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Reykjavik – Wrocław z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 361 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air

Loty Wizz Air: Reykjavik – Wrocław

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Reykjavik – Wrocław
Wizz Air
6 wrz
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
3h 50min
WRO20:50Wrocław-Strachowice
13 wrz
WRO14:15Wrocław-Strachowice
4h 05min
KEF18:20Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
23 sie
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
3h 50min
WRO20:50Wrocław-Strachowice
6 wrz
WRO14:15Wrocław-Strachowice
4h 05min
KEF18:20Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
23 sie
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
3h 50min
WRO20:50Wrocław-Strachowice
6 wrz
WRO03:30Wrocław-Strachowice
18h 40min
2 przesiadki
KEF22:10Reykjavik Keflavik Intl

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Reykjavik – Wrocław-Strachowice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Reykjavik – Wrocław-Strachowice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Wizz Air i Lufthansa.

  • Reykjavik – Wrocław-Strachowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Reykjavik – Wrocław-Strachowice wynosi 2670,8 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 3h 50min.



Alternatywne trasy Reykjavik-Wrocław

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Reykjavik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena385 zł
Loty Reykjavik - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena435 zł
Loty Reykjavik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena332 zł
Loty Reykjavik - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena583 zł

Loty podobne do tych na trasie Reykjavik – Wrocław

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Reykjavik – Wrocław

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Reykjavik – Wrocław. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Reykjavik – Wrocław, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Reykjavik – Wrocław. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Reykjavik – Wrocław, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.