Tanie loty na trasie Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk od 107 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Gdańsk-Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl-Gdańsk

Znaleziono najlepszą cenę

107 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 35min

Loty bezpośrednie

wt i sob

Gdańsk — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl - Gdańsk w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 107 zł. Najlepsza oferta na lot Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl - Gdańsk w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 713 zł.
Najszybszy lot Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl-Gdańsk zajmuje 3h 35min.
Bezpośrednie loty Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl-Gdańsk – wtorek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl - Gdańsk to Luty. Najdroższa pora to Sierpień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk?

Wizz Air

Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl-Gdańsk.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl - Gdańsk, zmieniając zakładki
Wizz Air
6 paź
KEF17:35Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN21:10Gdańsk Rębiechowo
11 paź
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
3h 55min
KEF18:20Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
25 sie
KEF17:35Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN21:10Gdańsk Rębiechowo
30 sie
GDN05:00Gdańsk Rębiechowo
37h 15min
2 przesiadki
KEF18:15Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
6 paź
KEF17:35Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN21:10Gdańsk Rębiechowo
11 paź
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
16h 40min
1 przesiadka
KEF19:15Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
6 paź
KEF17:35Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN21:10Gdańsk Rębiechowo
11 paź
GDN12:25Gdańsk Rębiechowo
33h 10min
2 przesiadki
KEF21:35Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
21 paź
KEF16:40Reykjavik Keflavik Intl
21h 40min
1 przesiadka
GDN14:20Gdańsk Rębiechowo
24 paź
GDN18:00Gdańsk Rębiechowo
28h 10min
1 przesiadka
KEF22:10Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
25 sie
KEF17:35Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN21:10Gdańsk Rębiechowo
30 sie
GDN05:00Gdańsk Rębiechowo
17h 10min
1 przesiadka
KEF22:10Reykjavik Keflavik Intl

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl - Gdańsk w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
18 sie
KEF17:35Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN21:10Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
6 wrz
KEF17:55Reykjavik Keflavik Intl
11h 50min
1 przesiadka
GDN05:45Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
3 wrz
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:35Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk
Kilka linii lotniczych
5 lip
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
17h 40min
1 przesiadka
GDN10:40Gdańsk Rębiechowo
9 lip
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
34h 10min
2 przesiadki
KEF12:50Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
5 lip
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:35Gdańsk Rębiechowo
9 lip
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
3h 55min
KEF18:20Reykjavik Keflavik Intl
1 307 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lip
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
17h 40min
1 przesiadka
GDN10:40Gdańsk Rębiechowo
9 lip
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
28h 00min
1 przesiadka
KEF06:35Reykjavik Keflavik Intl
Scandinavian Airlines
9 lip
KEF06:00Reykjavik Keflavik Intl
27h 30min
1 przesiadka
GDN09:30Gdańsk Rębiechowo
17 lip
GDN12:05Gdańsk Rębiechowo
9h 45min
2 przesiadki
KEF21:50Reykjavik Keflavik Intl
1 704 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lip
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
17h 40min
1 przesiadka
GDN10:40Gdańsk Rębiechowo
9 lip
GDN14:25Gdańsk Rębiechowo
3h 55min
KEF18:20Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
5 lip
KEF17:00Reykjavik Keflavik Intl
22h 45min
2 przesiadki
GDN15:45Gdańsk Rębiechowo
9 lip
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
34h 10min
2 przesiadki
KEF12:50Reykjavik Keflavik Intl
1 218 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 451 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
  • Loty Wizz Air Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk

    Najniższa cena za bilet Wizz Air na połączenie Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk znaleziona w ostatnich 72 godzinach to 101 zł. Wizz Air obsługuje tygodniowo 1 lot na tej trasie, ze średnią ceną biletu wahającą się w granicach 278 zł. Linie Wizz Air oceniane są przez naszych użytkowników na 7,1/10.


Loty Scandinavian Airlines: Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk
Scandinavian Airlines
9 lip
KEF06:00Reykjavik Keflavik Intl
27h 30min
1 przesiadka
GDN09:30Gdańsk Rębiechowo
17 lip
GDN12:05Gdańsk Rębiechowo
9h 45min
2 przesiadki
KEF21:50Reykjavik Keflavik Intl
1 704 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
9 lip
KEF06:00Reykjavik Keflavik Intl
27h 30min
1 przesiadka
GDN09:30Gdańsk Rębiechowo
17 lip
GDN09:30Gdańsk Rębiechowo
12h 20min
2 przesiadki
KEF21:50Reykjavik Keflavik Intl
1 713 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
9 lip
KEF06:00Reykjavik Keflavik Intl
27h 30min
1 przesiadka
GDN09:30Gdańsk Rębiechowo
17 lip
GDN09:30Gdańsk Rębiechowo
12h 20min
2 przesiadki
KEF21:50Reykjavik Keflavik Intl
1 718 zł
Znajdź podobne

Loty Icelandair: Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Icelandair na lot Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk
Icelandair
10 lip
KEF21:15Reykjavik Keflavik Intl
11h 45min
1 przesiadka
GDN09:00Gdańsk Rębiechowo
17 lip
GDN09:30Gdańsk Rębiechowo
12h 45min
1 przesiadka
KEF22:15Reykjavik Keflavik Intl
3 163 zł
Znajdź podobne
Icelandair
8 lip
KEF21:15Reykjavik Keflavik Intl
11h 10min
1 przesiadka
GDN08:25Gdańsk Rębiechowo
17 lip
GDN12:05Gdańsk Rębiechowo
8h 20min
1 przesiadka
KEF20:25Reykjavik Keflavik Intl
3 257 zł
Znajdź podobne
Icelandair
8 lip
KEF21:15Reykjavik Keflavik Intl
11h 10min
1 przesiadka
GDN08:25Gdańsk Rębiechowo
17 lip
GDN12:05Gdańsk Rębiechowo
10h 10min
1 przesiadka
KEF22:15Reykjavik Keflavik Intl
3 262 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk Rębiechowo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk Rębiechowo, takie jak Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk Rębiechowo zajmuje ok. 2523,7 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 3h 35min.



Alternatywne trasy Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Reykjavik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena384 zł
Loty Reykjavik - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena433 zł
Loty Reykjavik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena415 zł
Loty Reykjavik - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena580 zł
Loty Reykjavik - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena254 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl – Gdańsk

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Reykjavik – Gdańsk z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Loty na trasie Reykjavik – Gdańsk z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów Reykjavik – Gdańsk momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Reykjavik – Gdańsk, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.