Tanie loty na trasie Poznań – Izrael od 163 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Izrael-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Izrael
Znaleziono najlepszą cenę745 złNajlepsza cena za lot Poznań – Izrael znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 745 zł
Najkrótszy czas lotu3h 45minNajszybszy lot Poznań-Izrael zajmuje 3h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Izrael. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Elat i Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Izrael?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Izrael?

Ryanair

LOT i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Izrael.

Która trasa podróży Poznań – Izrael jest najtańsza?

Poznań Ławica - Tel Awiw-Ben Gurion

Wybierz trasę Poznań Ławica - Tel Awiw-Ben Gurion, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Izrael.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Izrael

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Izrael, zmieniając zakładki
Ryanair
17 mar
POZ11:55Poznań Ławica
3h 45min
TLV15:40Tel Awiw-Ben Gurion
20 mar
TLV17:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ21:40Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
16 mar
POZ11:50Poznań Ławica
17h 55min
2 przesiadki
TLV05:45Tel Awiw-Ben Gurion
20 mar
TLV17:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ21:40Poznań Ławica
Ryanair
17 mar
POZ11:55Poznań Ławica
3h 45min
TLV15:40Tel Awiw-Ben Gurion
20 mar
TLV17:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ21:40Poznań Ławica
Ryanair
17 mar
POZ11:55Poznań Ławica
3h 45min
TLV15:40Tel Awiw-Ben Gurion
20 mar
TLV17:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ21:40Poznań Ławica
Ryanair
17 mar
POZ11:55Poznań Ławica
3h 45min
TLV15:40Tel Awiw-Ben Gurion
20 mar
TLV17:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ21:40Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
15 lut
POZ02:00Poznań Ławica
26h 30min
2 przesiadki
TLV04:30Tel Awiw-Ben Gurion
18 lut
TLV06:20Tel Awiw-Ben Gurion
31h 00min
2 przesiadki
POZ13:20Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Izrael

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Izrael z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 40 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
LOT
CenaOd 654 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty Ryanair: Poznań – Izrael

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Poznań – Izrael
Ryanair
17 mar
POZ11:55Poznań Ławica
3h 45min
TLV15:40Tel Awiw-Ben Gurion
20 mar
TLV17:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ21:40Poznań Ławica
Ryanair
17 mar
POZ11:55Poznań Ławica
3h 45min
TLV15:40Tel Awiw-Ben Gurion
20 mar
TLV17:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ21:40Poznań Ławica
Ryanair
17 mar
POZ11:55Poznań Ławica
3h 45min
TLV15:40Tel Awiw-Ben Gurion
20 mar
TLV17:30Tel Awiw-Ben Gurion
4h 10min
POZ21:40Poznań Ławica

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Izrael oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Izrael, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, LOT i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Poznań-Izrael

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena44 zł
Loty Katowice - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena223 zł
Loty Kraków - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena76 zł
Loty Wrocław - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu14h 05min
Najniższa cena207 zł
Loty Poznań - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena195 zł
Loty Lublin - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu20h 10min
Najniższa cena462 zł
Loty Gdańsk - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu9h 50min
Najniższa cena219 zł
Loty Rzeszów - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu25h 05min
Najniższa cena375 zł
Loty Bydgoszcz - Tel Awiw
Najkrótszy czas lotu24h 15min
Najniższa cena598 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Izrael

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Izrael

Loty do innych miast: Izrael

Izrael to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju