Loty Europa Włochy Sardynia Cagliari Poznań - Cagliari

Tanie loty Poznań - Cagliari

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Cagliari-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Cagliari
Najkrótszy czas lotu 5 godz. 25 min Najszybszy lot Poznań-Cagliari zajmuje 5 godz. 25 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Cagliari. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Poznań Ławica - Cagliari Elmas.
Lotniska - Cagliari 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Cagliari: Cagliari Elmas (CAG)

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Cagliari

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Cagliari, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
11 kwi
21:30
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
14h 35min
1 przesiadka
CAG
12:05
+1
Lotnisko Cagliari Elmas
Ryanair
14 kwi
08:35
CAG
Lotnisko Cagliari Elmas
15h 45min
1 przesiadka
POZ
00:20
+1
Lotnisko Poznań Ławica
760 zł
Ryanair
Ryanair
28 cze
12:50
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
12h 20min
2 przesiad.
CAG
01:10
+1
Lotnisko Cagliari Elmas
Ryanair
04 lip
08:35
CAG
Lotnisko Cagliari Elmas
16h 45min
1 przesiadka
POZ
01:20
+1
Lotnisko Poznań Ławica
882 zł
Ryanair
Ryanair
28 cze
12:50
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
12h 20min
2 przesiad.
CAG
01:10
+1
Lotnisko Cagliari Elmas
Ryanair
04 lip
08:35
CAG
Lotnisko Cagliari Elmas
16h 45min
1 przesiadka
POZ
01:20
+1
Lotnisko Poznań Ławica
882 zł
Ryanair
Ryanair
11 kwi
21:30
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
14h 35min
1 przesiadka
CAG
12:05
+1
Lotnisko Cagliari Elmas
Ryanair
14 kwi
08:35
CAG
Lotnisko Cagliari Elmas
15h 45min
1 przesiadka
POZ
00:20
+1
Lotnisko Poznań Ławica
760 zł

Alternatywne trasy Poznań-Cagliari

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Cagliari
Najkrótszy czas lotu
8h 15min
Najniższa cena
542 zł
Gdańsk - Alghero
Najkrótszy czas lotu
7h 55min
Najniższa cena
852 zł
Gdańsk - Olbia
Najkrótszy czas lotu
6h 10min
Najniższa cena
917 zł

Poznań - loty do:

Cagliari - loty z:

*Ceny lotów do: Cagliari to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Sardynia Cagliari Poznań - Cagliari