Loty Europa Chorwacja Split Polska - Split

Tanie loty Polska - Split

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Polska - Split

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Split, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Austrian Airlines
Austrian Airlines
06 maj
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
3h 40min
1 przesiadka
SPU
09:40
Lotnisko Split
Austrian Airlines
10 maj
06:00
SPU
Lotnisko Split
23h 05min
1 przesiadka
WAW
05:05
+1
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
632 zł
Croatia Airlines
Croatia Airlines
22 lut
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
4h 20min
1 przesiadka
SPU
10:20
Lotnisko Split
Croatia Airlines
23 lut
06:00
SPU
Lotnisko Split
23h 55min
1 przesiadka
WAW
05:55
+1
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
724 zł
Austrian Airlines
Austrian Airlines
29 kwi
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
3h 40min
1 przesiadka
SPU
09:40
Lotnisko Split
Austrian Airlines
04 maj
06:00
SPU
Lotnisko Split
23h 05min
1 przesiadka
WAW
05:05
+1
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
740 zł
Croatia Airlines
Croatia Airlines
05 mar
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
8h 05min
1 przesiadka
SPU
14:05
Lotnisko Split
Croatia Airlines
09 mar
05:00
SPU
Lotnisko Split
3h 25min
1 przesiadka
WAW
08:25
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
797 zł
Croatia Airlines
Croatia Airlines
16 maj
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
SPU
19:30
Lotnisko Split
Croatia Airlines
23 maj
06:00
SPU
Lotnisko Split
3h 35min
1 przesiadka
WAW
09:35
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
862 zł
Croatia Airlines
Croatia Airlines
01 sty
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
5h 40min
1 przesiadka
SPU
11:40
Lotnisko Split
Croatia Airlines
07 sty
06:00
SPU
Lotnisko Split
8h 05min
2 przesiad.
WAW
14:05
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
878 zł
Lufthansa
Lufthansa
17 sty
06:00
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
5h 35min
1 przesiadka
SPU
11:35
Lotnisko Split
Lufthansa
18 sty
06:00
SPU
Lotnisko Split
4h 50min
1 przesiadka
POZ
10:50
Lotnisko Poznań Ławica
885 zł
Lufthansa
Lufthansa
06 mar
06:00
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
5h 40min
1 przesiadka
SPU
11:40
Lotnisko Split
Lufthansa
08 mar
06:00
SPU
Lotnisko Split
5h 00min
1 przesiadka
KTW
11:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 092 zł
Croatia Airlines
Croatia Airlines
05 mar
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
8h 05min
1 przesiadka
SPU
14:05
Lotnisko Split
Croatia Airlines
09 mar
05:00
SPU
Lotnisko Split
3h 25min
1 przesiadka
WAW
08:25
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
797 zł
Lufthansa
Lufthansa
22 mar
05:00
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
6h 50min
1 przesiadka
SPU
11:50
Lotnisko Split
Lufthansa
28 mar
05:00
SPU
Lotnisko Split
4h 55min
1 przesiadka
WRO
09:55
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1 338 zł
Croatia Airlines
Croatia Airlines
01 sty
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
5h 40min
1 przesiadka
SPU
11:40
Lotnisko Split
Croatia Airlines
07 sty
06:00
SPU
Lotnisko Split
8h 05min
2 przesiad.
WAW
14:05
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
878 zł
Croatia Airlines
Croatia Airlines
16 maj
06:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
13h 30min
1 przesiadka
SPU
19:30
Lotnisko Split
Croatia Airlines
23 maj
06:00
SPU
Lotnisko Split
3h 35min
1 przesiadka
WAW
09:35
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
862 zł

Alternatywne trasy Polska-Split

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Poznań - Zadar
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
310 zł
Gdańsk - Zadar
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
425 zł
Wrocław - Zadar
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
437 zł
Kraków - Zadar
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
441 zł
Warszawa - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
590 zł
Warszawa - Split
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
598 zł
Warszawa - Zadar
Najkrótszy czas lotu
3h 35min
Najniższa cena
636 zł
Kraków - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
5h 10min
Najniższa cena
744 zł
Kraków - Split
Najkrótszy czas lotu
4h 15min
Najniższa cena
770 zł
Poznań - Split
Najkrótszy czas lotu
5h 35min
Najniższa cena
843 zł
Gdańsk - Split
Najkrótszy czas lotu
12h 00min
Najniższa cena
874 zł
Gdańsk - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
5h 20min
Najniższa cena
905 zł
Katowice - Zadar
Najkrótszy czas lotu
10h 25min
Najniższa cena
924 zł
Katowice - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
7h 45min
Najniższa cena
951 zł
Wrocław - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
5h 25min
Najniższa cena
974 zł
Wrocław - Split
Najkrótszy czas lotu
6h 45min
Najniższa cena
1 039 zł
Szczecin - Split
Najkrótszy czas lotu
19h 00min
Najniższa cena
1 050 zł
Poznań - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
9h 40min
Najniższa cena
1 085 zł
Katowice - Split
Najkrótszy czas lotu
3h 15min
Najniższa cena
1 085 zł
Rzeszów - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
11h 10min
Najniższa cena
1 112 zł
Zobacz więcej

Polska - loty do:

*Ceny lotów do: Split to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Chorwacja Split Polska - Split