Tanie loty na trasie Polska – Porto Santo od 869 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Porto Santo-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Porto Santo
Najkrótszy czas lotu12h 55minNajszybszy lot Polska-Porto Santo zajmuje 12h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Porto Santo. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Porto Santo, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Porto Santo i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Porto Santo.
Porto Santo — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Porto Santo: Porto Santo (PXO)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Porto Santo?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Porto Santo?

TAP AIR PORTUGAL

TAP AIR PORTUGAL to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Porto Santo.

Która trasa podróży Polska – Porto Santo jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Porto Santo

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Porto Santo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Porto Santo.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Porto Santo

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Porto Santo, zmieniając zakładki
TAP AIR PORTUGAL
21 cze
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
16h 35min
1 przesiadka
PXO07:50Porto Santo
28 cze
PXO07:40Porto Santo
23h 20min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
11 maj
KRK03:00Kraków Balice
12h 55min
2 przesiadki
PXO15:55Porto Santo
14 maj
PXO15:30Porto Santo
15h 30min
2 przesiadki
KRK07:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
12 mar
KRK07:20Kraków Balice
20h 35min
3 przesiadki
PXO04:55Porto Santo
19 mar
PXO04:30Porto Santo
26h 20min
2 przesiadki
KRK06:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
12 mar
KRK17:30Kraków Balice
21h 25min
2 przesiadki
PXO15:55Porto Santo
19 mar
PXO04:30Porto Santo
26h 20min
2 przesiadki
KRK06:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
10 maj
KTW05:50Katowice-Pyrzowice
23h 05min
2 przesiadki
PXO04:55Porto Santo
24 maj
PXO04:30Porto Santo
15h 40min
2 przesiadki
KTW20:10Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
7 mar
KRK16:45Kraków Balice
22h 10min
2 przesiadki
PXO14:55Porto Santo
14 mar
PXO04:30Porto Santo
23h 45min
3 przesiadki
KRK04:15Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Porto Santo

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Porto Santo
Kilka linii lotniczych
26 sty
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
26h 25min
2 przesiadki
PXO14:55Porto Santo
6 lut
PXO03:30Porto Santo
13h 40min
2 przesiadki
WAW17:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 289 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
WAW10:55Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
3 przesiadki
PXO03:55Porto Santo
6 lut
PXO03:30Porto Santo
13h 40min
2 przesiadki
WAW17:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 488 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
29h 15min
2 przesiadki
PXO14:55Porto Santo
8 lut
PXO03:30Porto Santo
10h 10min
2 przesiadki
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
1 492 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
WAW10:55Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
3 przesiadki
PXO03:55Porto Santo
6 lut
PXO14:30Porto Santo
20h 40min
3 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 587 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
29h 15min
2 przesiadki
PXO14:55Porto Santo
6 lut
PXO03:30Porto Santo
24h 05min
2 przesiadki
WAW03:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 746 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Porto Santo

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Porto Santo z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 947 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

Loty TAP AIR PORTUGAL: Polska – Porto Santo

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Polska – Porto Santo
TAP AIR PORTUGAL
21 cze
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina
16h 35min
1 przesiadka
PXO07:50Porto Santo
28 cze
PXO07:40Porto Santo
23h 20min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
TAP AIR PORTUGAL
3 lip
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
22h 55min
1 przesiadka
PXO07:50Porto Santo
17 lip
PXO07:40Porto Santo
29h 35min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 388 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Porto Santo oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Porto Santo, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: TAP AIR PORTUGAL.


Alternatywne trasy Polska-Porto Santo

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Funchal
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena270 zł
Loty Kraków - Funchal
Najkrótszy czas lotu8h 10min
Najniższa cena270 zł
Loty Katowice - Funchal
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena305 zł
Loty Gdańsk - Funchal
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena278 zł
Loty Warszawa - Porto Santo
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena785 zł
Loty Wrocław - Funchal
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena409 zł
Loty Kraków - Porto Santo
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena885 zł
Loty Poznań - Funchal
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena432 zł
Loty Katowice - Porto Santo
Najkrótszy czas lotu33h 00min
Najniższa cena1 170 zł
Loty Wrocław - Porto Santo
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena964 zł
Loty Lublin - Funchal
Najkrótszy czas lotu17h 35min
Najniższa cena877 zł
Loty Rzeszów - Funchal
Najkrótszy czas lotu22h 35min
Najniższa cena500 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Porto Santo

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Porto Santo