Tanie loty Polska - Pekin od 2 149 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Pekin-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Pekin
Najkrótszy czas lotu8h 40minNajszybszy lot Polska-Pekin zajmuje 8h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Pekin. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Pekin-Daxing, Lotnisko Łódź Łódź - Lotnisko Pekin Capital i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Pekin Capital.
Pekin — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Pekin: Pekin Capital (PEK), Pekin-Daxing (PKX)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Pekin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Pekin?

Ukraine International Airlines

Air France, China Southern i Finnair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Pekin.

Która trasa podróży Polska – Pekin jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Pekin Capital

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Pekin Capital, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Pekin.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Pekin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Pekin, zmieniając zakładki
Finnair
9 kwi
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
11h 55min
1 przesiadka
PEK20:55Pekin Capital
16 kwi
PEK06:55Pekin Capital
13h 25min
1 przesiadka
WAW20:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 576 zł
Znajdź podobne
LOT
11 kwi
KRK14:15Kraków Balice
30h 20min
1 przesiadka
PEK20:35Pekin Capital
25 kwi
PEK04:45Pekin Capital
13h 05min
1 przesiadka
KRK17:50Kraków Balice
2 881 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 kwi
WAW03:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 10min
2 przesiadki
PKX22:50Pekin-Daxing
16 kwi
PKX16:10Pekin-Daxing
27h 15min
2 przesiadki
WAW19:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 550 zł
Znajdź podobne
LOT
9 kwi
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
PKX03:10Pekin-Daxing
16 kwi
PKX10:50Pekin-Daxing
9h 45min
WAW20:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 079 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 kwi
WAW04:05Warszawa Lotnisko Chopina
16h 50min
2 przesiadki
PEK20:55Pekin Capital
16 kwi
PEK06:55Pekin Capital
16h 15min
2 przesiadki
WAW23:10Warszawa Lotnisko Chopina
3 558 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 kwi
KRK16:00Kraków Balice
28h 35min
3 przesiadki
PEK20:35Pekin Capital
25 kwi
PEK04:45Pekin Capital
44h 55min
3 przesiadki
KRK01:40Kraków Balice
4 421 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Pekin w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Pekin w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air China.
Kilka linii lotniczych
5 lis
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
44h 25min
3 przesiadki
PKX23:00Pekin-Daxing
3 237 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lis
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
44h 25min
3 przesiadki
PKX23:00Pekin-Daxing
3 289 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lis
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
36h 10min
2 przesiadki
PKX23:00Pekin-Daxing
3 704 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Pekin

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Pekin z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ukraine International Airlines
CenaOd 1 402 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
China Southern
CenaOd 1 512 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Finnair
CenaOd 1 523 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
LOT
CenaOd 1 537 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
KLM
CenaOd 1 620 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Air France
CenaOd 1 636 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Qatar Airways
CenaOd 1 800 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,3
SAS
CenaOd 1 823 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1
Aeroflot
CenaOd 1 938 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Air China
CenaOd 2 014 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Pekin oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Pekin, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Ukraine International Airlines, i China Southern.


Alternatywne trasy Polska-Pekin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Pekin
Najkrótszy czas lotu28h 50min
Najniższa cena2 149 zł
Loty Poznań - Pekin
Najkrótszy czas lotu27h 10min
Najniższa cena7 634 zł
Loty Wrocław - Pekin
Najkrótszy czas lotu28h 15min
Najniższa cena7 745 zł
Loty Rzeszów - Pekin
Najkrótszy czas lotu36h 30min
Najniższa cena14 038 zł
Loty Szczecin - Pekin
Najkrótszy czas lotu33h 20min
Najniższa cena21 114 zł
Loty Kraków - Pekin
Najkrótszy czas lotu45h 30min
Najniższa cena22 531 zł

Podobne loty: Polska – Pekin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Pekin