Tanie loty na trasie Polska – Kopenhaga od 32 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Kopenhaga-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 00minNajszybszy lot Polska-Kopenhaga zajmuje 1h 00min.
Loty bezpośredniepon, wt, śr, czw i sobBezpośrednie loty Polska-Kopenhaga – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i SAS.
Kopenhaga — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kopenhaga: Kopenhaga-Kastrup (CPH)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Kopenhaga?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Kopenhaga?

Ryanair

LOT, Norwegian i Norwegian Air International to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Kopenhaga.

Która trasa podróży Polska – Kopenhaga jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Kopenhaga-Kastrup

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Kopenhaga-Kastrup, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Kopenhaga.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Kopenhaga

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Kopenhaga, zmieniając zakładki
Ryanair
6 lut
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
7 lut
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
4 lut
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
6 lut
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
17 lut
KRK16:20Kraków Balice
1h 30min
CPH17:50Kopenhaga-Kastrup
21 lut
CPH17:15Kopenhaga-Kastrup
1h 35min
KRK18:50Kraków Balice
Ryanair
14 lut
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
11 mar
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
4 mar
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
9 mar
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
4 mar
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
6 mar
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Kopenhaga w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Kopenhaga w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i SAS.
Ryanair
28 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
Ryanair
28 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
Kilka linii lotniczych
7 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 50min
1 przesiadka
CPH15:20Kopenhaga-Kastrup

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Kopenhaga

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Kopenhaga
Ryanair
28 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
6 lut
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
29 sty
GDN05:05Gdańsk Rębiechowo
25h 25min
2 przesiadki
CPH06:30Kopenhaga-Kastrup
31 sty
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
28 sty
KRK02:35Kraków Balice
1h 40min
CPH04:15Kopenhaga-Kastrup
31 sty
CPH17:15Kopenhaga-Kastrup
1h 35min
KRK18:50Kraków Balice
Ryanair
29 sty
WMI15:35Warszawa Modlin
12h 10min
1 przesiadka
CPH03:45Kopenhaga-Kastrup
31 sty
CPH04:30Kopenhaga-Kastrup
11h 40min
1 przesiadka
WMI16:10Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK02:35Kraków Balice
1h 40min
CPH04:15Kopenhaga-Kastrup
31 sty
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
38h 15min
2 przesiadki
KRK17:30Kraków Balice
Ryanair
29 sty
WMI15:35Warszawa Modlin
12h 10min
1 przesiadka
CPH03:45Kopenhaga-Kastrup
31 sty
CPH10:15Kopenhaga-Kastrup
5h 00min
1 przesiadka
WMI15:15Warszawa Modlin

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kopenhaga

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kopenhaga z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 45 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 84 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,2

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
Norwegian Air International
CenaOd 271 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,8
SAS
CenaOd 281 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Norwegian
CenaOd 328 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
LOT
CenaOd 387 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Brussels Airlines
CenaOd 468 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Lufthansa
CenaOd 492 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
airBaltic
CenaOd 521 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Austrian Airlines
CenaOd 618 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

Loty Ryanair: Polska – Kopenhaga

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Kopenhaga
Ryanair
6 lut
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
7 lut
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
28 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
6 lut
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
14 lut
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
11 mar
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo

Loty LOT: Polska – Kopenhaga

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Kopenhaga
LOT
25 mar
WAW13:30Warszawa Lotnisko Chopina
1h 35min
CPH15:05Kopenhaga-Kastrup
27 mar
CPH06:30Kopenhaga-Kastrup
1h 30min
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
14 kwi
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
3h 45min
1 przesiadka
CPH18:00Kopenhaga-Kastrup
18 kwi
CPH15:45Kopenhaga-Kastrup
18h 45min
1 przesiadka
KTW10:30Katowice-Pyrzowice
LOT
3 maj
WAW16:30Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
CPH18:00Kopenhaga-Kastrup
8 maj
CPH06:30Kopenhaga-Kastrup
1h 30min
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Kopenhaga-Kastrup oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Kopenhaga-Kastrup, takie jak Ryanair, LOT i SAS, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Kopenhaga

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena183 zł
Loty Kraków - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena140 zł
Loty Gdańsk - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena76 zł
Loty Szczecin - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu22h 40min
Najniższa cena646 zł
Loty Katowice - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena227 zł
Loty Wrocław - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena235 zł
Loty Poznań - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena251 zł
Loty Katowice - Billund
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena231 zł
Loty Kraków - Billund
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena68 zł
Loty Wrocław - Billund
Najkrótszy czas lotu14h 40min
Najniższa cena159 zł
Loty Warszawa - Billund
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena187 zł
Loty Lublin - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena662 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Kopenhaga

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Kopenhaga

Loty do innych miast: Dania

Kopenhaga to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju