Tanie loty na trasie Polska – Katar od 888 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Katar-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Katar

Najkrótszy czas lotu

5h 15min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Katar zajmuje 5h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Katar. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Ad-Dauha Hamad, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Ad-Dauha Hamad i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Ad-Dauha Hamad.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Katar?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Katar?

Turkish Airlines

British Airways, Qatar Airways i Turkish Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Katar.

Która trasa podróży Polska – Katar jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Ad-Dauha Hamad

Wybierz trasę Warszawa Chopina - Ad-Dauha Hamad, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Katar.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Katar

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Katar, zmieniając zakładki
Turkish Airlines
13 wrz
WAW15:00Warszawa Chopina
8h 55min
1 przesiadka
DOH23:55Ad-Dauha Hamad
27 wrz
DOH01:55Ad-Dauha Hamad
13h 10min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Chopina
2 516 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
13 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
5h 15min
DOH18:55Ad-Dauha Hamad
27 wrz
DOH04:35Ad-Dauha Hamad
5h 45min
WAW10:20Warszawa Chopina
2 704 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 lip
WAW02:15Warszawa Chopina
34h 10min
3 przesiadki
DOH12:25Ad-Dauha Hamad
1 wrz
DOH22:20Ad-Dauha Hamad
20h 50min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Chopina
2 793 zł
Znajdź podobne
flydubai
10 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
21h 30min
1 przesiadka
DOH14:55Ad-Dauha Hamad
15 lip
DOH17:00Ad-Dauha Hamad
23h 55min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Chopina
3 096 zł
Znajdź podobne
British Airways
22 lis
KRK09:35Kraków Balice
13h 45min
1 przesiadka
DOH23:20Ad-Dauha Hamad
26 lis
DOH20:50Ad-Dauha Hamad
11h 40min
1 przesiadka
KRK08:30Kraków Balice
4 212 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
1 gru
KRK01:00Kraków Balice
16h 10min
2 przesiadki
DOH17:10Ad-Dauha Hamad
8 gru
DOH15:00Ad-Dauha Hamad
15h 50min
2 przesiadki
KRK06:50Kraków Balice
4 935 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Katar w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Katar w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Qatar Airways i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
14 lip
KRK08:05Kraków Balice
16h 55min
1 przesiadka
DOH01:00Ad-Dauha Hamad
Qatar Airways
14 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
5h 15min
DOH18:55Ad-Dauha Hamad
1 575 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
23 sie
WAW15:00Warszawa Chopina
8h 55min
1 przesiadka
DOH23:55Ad-Dauha Hamad
1 660 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Katar

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Katar
Qatar Airways
10 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
5h 15min
DOH18:55Ad-Dauha Hamad
15 lip
DOH04:30Ad-Dauha Hamad
5h 45min
WAW10:15Warszawa Chopina
2 931 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
5h 15min
DOH18:55Ad-Dauha Hamad
15 lip
DOH06:00Ad-Dauha Hamad
10h 55min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Chopina
2 998 zł
Znajdź podobne
flydubai
10 lip
WAW17:25Warszawa Chopina
21h 30min
1 przesiadka
DOH14:55Ad-Dauha Hamad
15 lip
DOH17:00Ad-Dauha Hamad
23h 55min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Chopina
3 096 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
8 lip
WAW04:30Warszawa Chopina
19h 25min
2 przesiadki
DOH23:55Ad-Dauha Hamad
15 lip
DOH01:55Ad-Dauha Hamad
50h 15min
2 przesiadki
WAW04:10Warszawa Chopina
4 738 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lip
WAW02:00Warszawa Chopina
17h 40min
2 przesiadki
DOH19:40Ad-Dauha Hamad
14 lip
DOH21:40Ad-Dauha Hamad
31h 25min
2 przesiadki
WAW05:05Warszawa Chopina
3 226 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
8 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
5h 15min
DOH18:55Ad-Dauha Hamad
15 lip
DOH04:30Ad-Dauha Hamad
5h 45min
WAW10:15Warszawa Chopina
3 306 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Katar

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Katar z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Turkish AirlinesCenaOd 1 552 złBezpłatne odwołanieOcena
8,3
Szukaj lotów Turkish Airlines
Qatar AirwaysCenaOd 2 125 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways
British AirwaysCenaOd 3 124 złBezpłatne odwołanieOcena
6,5
Szukaj lotów British Airways

Loty Turkish Airlines: Polska – Katar

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Polska – Katar
Turkish Airlines
13 wrz
WAW15:00Warszawa Chopina
8h 55min
1 przesiadka
DOH23:55Ad-Dauha Hamad
27 wrz
DOH01:55Ad-Dauha Hamad
13h 10min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Chopina
2 516 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
1 wrz
WAW06:25Warszawa Chopina
13h 00min
1 przesiadka
DOH19:25Ad-Dauha Hamad
7 wrz
DOH01:55Ad-Dauha Hamad
13h 10min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Chopina
2 539 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
13 wrz
WAW04:40Warszawa Chopina
14h 45min
2 przesiadki
DOH19:25Ad-Dauha Hamad
27 wrz
DOH01:55Ad-Dauha Hamad
13h 10min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Chopina
2 637 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Polska – Katar

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Polska – Katar
Qatar Airways
13 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
5h 15min
DOH18:55Ad-Dauha Hamad
27 wrz
DOH04:35Ad-Dauha Hamad
5h 45min
WAW10:20Warszawa Chopina
2 704 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
19 wrz
WAW13:40Warszawa Chopina
5h 15min
DOH18:55Ad-Dauha Hamad
17 paź
DOH04:30Ad-Dauha Hamad
5h 45min
WAW10:15Warszawa Chopina
2 708 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
29 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
5h 15min
DOH18:55Ad-Dauha Hamad
2 wrz
DOH04:30Ad-Dauha Hamad
5h 45min
WAW10:15Warszawa Chopina
2 905 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Katar oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Katar, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Qatar Airways, British Airways, i Turkish Airlines.



Alternatywne trasy Polska-Katar

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Ad-Dauha
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena2 347 zł
Loty Kraków - Ad-Dauha
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena5 872 zł
Loty Wrocław - Ad-Dauha
Najkrótszy czas lotu27h 15min
Najniższa cena4 199 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Katar

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Katar

Loty do innych miast: Katar

Katar to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Katar jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Katar i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Katar tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Polska – Katar.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Polska – Katar.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.