Loty Polska-Kaliningrad

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Polska - Kaliningrad

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Kaliningrad, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
airBaltic
airBaltic
22 sie
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
14h 25min
1 przesiadka
20:25
KGD
Lotnisko Kaliningrad
airBaltic
24 sie
KGD
06:00
Lotnisko Kaliningrad
3h 45min
1 przesiadka
09:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
731 PLN
LOT
LOT
06 wrz
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 05min
07:05
KGD
Lotnisko Kaliningrad
LOT
09 wrz
KGD
06:00
Lotnisko Kaliningrad
3h 45min
1 przesiadka
09:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
742 PLN
LOT
LOT
06 wrz
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 05min
07:05
KGD
Lotnisko Kaliningrad
LOT
09 wrz
KGD
06:00
Lotnisko Kaliningrad
3h 45min
1 przesiadka
09:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
742 PLN
airBaltic
airBaltic
22 sie
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
14h 25min
1 przesiadka
20:25
KGD
Lotnisko Kaliningrad
airBaltic
24 sie
KGD
06:00
Lotnisko Kaliningrad
3h 45min
1 przesiadka
09:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
731 PLN

Alternatywne trasy Polska-Kaliningrad

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Warszawa - Kaliningrad
Najkrótszy czas lotu
1h 05min
Najniższa cena
731 PLN

Polska - loty do:

Kaliningrad - loty z:

  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Kaliningrad to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.