Tanie loty Polska - Kigali od 1 781 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Kigali-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Kigali
Najkrótszy czas lotu17h 30minNajszybszy lot Polska-Kigali zajmuje 17h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Kigali. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kigali Intl i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Kigali Intl.
Kigali — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kigali: Kigali Intl (KGL)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Kigali?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Kigali?

Air France

Air France, Ethiopian Air i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Kigali.

Która trasa podróży Polska – Kigali jest najtańsza?

Kraków Balice - Kigali Intl

Wybierz trasę Kraków Balice - Kigali Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Kigali.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Kigali

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Kigali, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
6 gru
KRK08:15Kraków Balice
19h 00min
3 przesiadki
KGL03:15Kigali Intl
26 gru
KGL14:40Kigali Intl
28h 35min
2 przesiadki
KRK19:15Kraków Balice
2 751 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
7 gru
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
29h 15min
1 przesiadka
KGL19:15Kigali Intl
25 gru
KGL21:35Kigali Intl
30h 40min
2 przesiadki
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 336 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
3 gru
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
16h 30min
2 przesiadki
KGL03:15Kigali Intl
25 gru
KGL14:40Kigali Intl
16h 35min
1 przesiadka
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 340 zł
Znajdź podobne
Ethiopian Air
7 gru
WAW04:20Warszawa Lotnisko Chopina
38h 25min
2 przesiadki
KGL18:45Kigali Intl
25 gru
KGL20:45Kigali Intl
37h 10min
2 przesiadki
WAW09:55Warszawa Lotnisko Chopina
3 522 zł
Znajdź podobne
KLM
4 gru
KRK01:00Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
KGL13:10Kigali Intl
25 gru
KGL15:20Kigali Intl
15h 50min
1 przesiadka
KRK07:10Kraków Balice
3 681 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 gru
KRK08:15Kraków Balice
19h 00min
3 przesiadki
KGL03:15Kigali Intl
25 gru
KGL14:40Kigali Intl
52h 35min
2 przesiadki
KRK19:15Kraków Balice
2 822 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Kigali w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Kigali w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM.
Kilka linii lotniczych
6 gru
KRK13:05Kraków Balice
38h 10min
3 przesiadki
KGL03:15Kigali Intl
1 781 zł
Znajdź podobne
KLM
6 gru
KRK01:00Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
KGL13:10Kigali Intl
2 576 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 gru
KRK04:30Kraków Balice
26h 30min
2 przesiadki
KGL07:00Kigali Intl
2 137 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kigali

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Kigali z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ethiopian Air
CenaOd 2 636 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,3
Air France
CenaOd 2 784 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
KLM
CenaOd 3 177 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Kigali Intl oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Kigali Intl, takie jak KLM, Ethiopian Air i Air France, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Polska-Kigali

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Kigali
Najkrótszy czas lotu19h 00min
Najniższa cena2 751 zł

Podobne loty: Polska – Kigali

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Kigali