Kaliningrad – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 12.12
ndz 19.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Najtańsze loty do miasta Kaliningrad

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Kaliningrad
Warszawa Lotnisko Chopina
Kaliningrad

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Kaliningrad

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Kaliningrad (KGD)

Ceny lotów Warszawa - Kaliningrad są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Kaliningrad. Średnia cena wynosi 594 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KALININGRADStyczeń57% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Kaliningrad kosztują średnio 256 zł w miesiącu Styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KALININGRADLipiec77% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Kaliningrad to 1 050 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KALININGRADWrzesień331% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Kaliningrad w miesiącu Wrzesień

Kaliningrad — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • W którym miesiącu polecę do miasta Kaliningrad najtaniej?

    Zazwyczaj Styczeń to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Kaliningrad. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 256 zł. Jeśli Styczeń to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Listopad, kiedy ceny lotów Polska - Kaliningrad wynoszą średnio 342 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Kaliningrad są najtańsze?

    Najtańszym dniem na lot Polska - Kaliningrad jest piątek – ceny lotów zaczynają się wtedy od 545 zł. Z drugiej strony, sobota to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 1 261 zł.


Kaliningrad — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kaliningrad znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
3 maj
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
2 przesiadki
KGD19:25Kaliningrad
13 maj
KGD00:30Kaliningrad
9h 50min
2 przesiadki
WAW10:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 128 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 maj
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
2 przesiadki
KGD19:25Kaliningrad
15 maj
KGD00:30Kaliningrad
15h 25min
2 przesiadki
WAW15:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 035 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 maj
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
13h 55min
1 przesiadka
KGD20:40Kaliningrad
13 maj
KGD23:40Kaliningrad
15h 25min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 389 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 maj
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
6h 35min
1 przesiadka
KGD13:20Kaliningrad
14 maj
KGD05:45Kaliningrad
31h 20min
2 przesiadki
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 055 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 maj
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
27h 35min
2 przesiadki
KGD19:25Kaliningrad
13 maj
KGD23:00Kaliningrad
14h 15min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 214 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 maj
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 05min
2 przesiadki
KGD05:50Kaliningrad
14 maj
KGD14:55Kaliningrad
22h 10min
3 przesiadki
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 949 zł
Znajdź podobne

Kaliningrad – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Kaliningrad w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Aeroflot i KLM.
Kilka linii lotniczych
22 kwi
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
6h 35min
1 przesiadka
KGD13:20Kaliningrad
Kilka linii lotniczych
14 gru
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
12h 10min
2 przesiadki
KGD02:35Kaliningrad
Aeroflot
1 mar
WAW11:00Warszawa Lotnisko Chopina
15h 25min
1 przesiadka
KGD02:25Kaliningrad
1 091 zł
Znajdź podobne

Które linie latają do miasta Kaliningrad?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Kaliningrad
  • Które linie latają do miasta Kaliningrad?

    LOT, Belavia i airBaltic to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Kaliningrad. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Kaliningrad nie powinno stanowić problemu.


Kaliningrad — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Kaliningrad
Najkrótszy czas lotu20h 50min
Najniższa cena1 209 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Kaliningrad