Tanie loty Warszawa - Kaliningrad

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Warszawa - Kaliningrad

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Kaliningrad, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
airBaltic
airBaltic
01 paź
WAW
21:30
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3h 55min
1 przesiadka
01:25
+1
KGD
Lotnisko Kaliningrad
airBaltic
03 paź
KGD
06:30
Lotnisko Kaliningrad
14h 15min
1 przesiadka
20:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
609 PLN
airBaltic
airBaltic
13 wrz
WAW
11:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
14h 25min
1 przesiadka
01:25
+1
KGD
Lotnisko Kaliningrad
airBaltic
16 wrz
KGD
06:30
Lotnisko Kaliningrad
14h 15min
1 przesiadka
20:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
650 PLN
LOT
LOT
12 wrz
WAW
12:55
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 10min
14:05
KGD
Lotnisko Kaliningrad
LOT
17 wrz
KGD
06:30
Lotnisko Kaliningrad
3h 45min
1 przesiadka
10:15
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
668 PLN
LOT
LOT
03 lip
WAW
18:20
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 05min
19:25
KGD
Lotnisko Kaliningrad
LOT
05 lip
KGD
06:30
Lotnisko Kaliningrad
3h 45min
1 przesiadka
10:15
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
706 PLN
LOT
LOT
16 sie
WAW
18:20
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 05min
19:25
KGD
Lotnisko Kaliningrad
LOT
21 sie
KGD
06:30
Lotnisko Kaliningrad
3h 45min
1 przesiadka
10:15
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
892 PLN
LOT
LOT
11 sie
WAW
18:05
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 05min
19:10
KGD
Lotnisko Kaliningrad
LOT
26 sie
KGD
06:30
Lotnisko Kaliningrad
3h 45min
1 przesiadka
10:15
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
945 PLN

Informacje o trasie Kaliningrad-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Kaliningrad
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 5 min
Najszybszy lot Warszawa-Kaliningrad zajmuje 1 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie
Pn, Wt, Śr, Cz, Pt i Nd
Bezpośrednie loty Warszawa-Kaliningrad – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to LOT..
Lotniska - Kaliningrad
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kaliningrad: Kaliningrad (KGD)

Warszawa - loty do:

Kaliningrad - loty z:

  • Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Kaliningrad to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.