Tanie loty Polska - Cardiff od 529 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Cardiff-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Cardiff
Najkrótszy czas lotu20h 05minNajszybszy lot Polska-Cardiff zajmuje 20h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Cardiff. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Cardiff Cardiff Wales, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Cardiff Cardiff Wales i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Cardiff Cardiff Wales.
Cardiff — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Cardiff: Cardiff Cardiff Wales (CWL)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Cardiff?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Cardiff?

KLM

KLM to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Polska-Cardiff.

Która trasa podróży Polska – Cardiff jest najtańsza?

Kraków Balice - Cardiff Cardiff Wales

Wybierz trasę Kraków Balice - Cardiff Cardiff Wales, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Cardiff.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Cardiff

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Cardiff, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 lis
KRK12:35Kraków Balice
28h 50min
2 przesiadki
CWL17:25Cardiff Cardiff Wales
16 lis
CWL02:50Cardiff Cardiff Wales
37h 15min
2 przesiadki
KRK16:05Kraków Balice
KLM
13 lis
KRK11:50Kraków Balice
25h 05min
1 przesiadka
CWL12:55Cardiff Cardiff Wales
15 lis
CWL12:25Cardiff Cardiff Wales
4h 25min
1 przesiadka
KRK16:50Kraków Balice
1 220 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 lis
KRK00:45Kraków Balice
40h 40min
3 przesiadki
CWL17:25Cardiff Cardiff Wales
16 lis
CWL02:50Cardiff Cardiff Wales
26h 00min
2 przesiadki
KRK04:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
13 lis
KRK07:20Kraków Balice
34h 05min
2 przesiadki
CWL17:25Cardiff Cardiff Wales
16 lis
CWL07:45Cardiff Cardiff Wales
25h 10min
1 przesiadka
KRK08:55Kraków Balice
1 145 zł
Znajdź podobne
KLM
12 lis
KRK06:40Kraków Balice
6h 15min
1 przesiadka
CWL12:55Cardiff Cardiff Wales
15 lis
CWL12:25Cardiff Cardiff Wales
4h 25min
1 przesiadka
KRK16:50Kraków Balice
1 327 zł
Znajdź podobne
KLM
13 lis
KRK11:50Kraków Balice
25h 05min
1 przesiadka
CWL12:55Cardiff Cardiff Wales
18 lis
CWL12:25Cardiff Cardiff Wales
16h 45min
1 przesiadka
KRK05:10Kraków Balice
1 347 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Cardiff

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Cardiff z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 1 018 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Cardiff Cardiff Wales oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Cardiff Cardiff Wales, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: KLM.


Alternatywne trasy Polska-Cardiff

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Cardiff
Najkrótszy czas lotu28h 50min
Najniższa cena529 zł
Loty Gdańsk - Cardiff
Najkrótszy czas lotu20h 05min
Najniższa cena2 330 zł

Podobne loty: Polska – Cardiff

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Polska – Cardiff