Tanie loty na trasie Polska – Bastia od 415 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Bastia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Bastia
Najkrótszy czas lotu9h 30minNajszybszy lot Polska-Bastia zajmuje 9h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Bastia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Bastia Poretta, Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Bastia Poretta i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Bastia Poretta.
Bastia — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Bastia: Bastia Poretta (BIA)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Bastia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Bastia?

Brussels Airlines

Brussels Airlines i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Bastia.

Która trasa podróży Polska – Bastia jest najtańsza?

Kraków Balice - Bastia Poretta

Wybierz trasę Kraków Balice - Bastia Poretta, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Bastia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Bastia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Bastia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 kwi
KRK12:10Kraków Balice
24h 20min
2 przesiadki
BIA12:30Bastia Poretta
9 kwi
BIA12:55Bastia Poretta
28h 40min
2 przesiadki
KRK17:35Kraków Balice
easyJet
1 kwi
KRK11:00Kraków Balice
17h 50min
1 przesiadka
BIA04:50Bastia Poretta
9 kwi
BIA05:25Bastia Poretta
23h 45min
1 przesiadka
KRK05:10Kraków Balice
Air France
19 lut
KRK06:40Kraków Balice
23h 00min
2 przesiadki
BIA05:40Bastia Poretta
26 lut
BIA02:15Bastia Poretta
15h 35min
2 przesiadki
KRK17:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 kwi
KTW02:15Katowice-Pyrzowice
34h 15min
2 przesiadki
BIA12:30Bastia Poretta
9 kwi
BIA12:55Bastia Poretta
17h 35min
2 przesiadki
KTW06:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
12 mar
WAW01:10Warszawa Lotnisko Chopina
11h 55min
2 przesiadki
BIA13:05Bastia Poretta
20 mar
BIA03:35Bastia Poretta
9h 35min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
12 mar
WMI02:20Warszawa Modlin
13h 05min
2 przesiadki
BIA15:25Bastia Poretta
20 mar
BIA14:50Bastia Poretta
16h 55min
2 przesiadki
WMI07:45Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Bastia w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
5 lip
WMI18:55Warszawa Modlin
18h 55min
2 przesiadki
BIA13:50Bastia Poretta
Kilka linii lotniczych
5 lip
WAW06:40Warszawa Lotnisko Chopina
22h 30min
3 przesiadki
BIA05:10Bastia Poretta
Kilka linii lotniczych
5 lip
WMI05:25Warszawa Modlin
8h 55min
3 przesiadki
BIA14:20Bastia Poretta

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Bastia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Bastia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Brussels Airlines
CenaOd 574 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Lufthansa
CenaOd 849 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty Air France: Polska – Bastia

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Polska – Bastia
Air France
19 lut
KRK06:40Kraków Balice
23h 00min
2 przesiadki
BIA05:40Bastia Poretta
26 lut
BIA02:15Bastia Poretta
15h 35min
2 przesiadki
KRK17:50Kraków Balice
Air France
17 lut
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 25min
2 przesiadki
BIA05:25Bastia Poretta
24 lut
BIA14:25Bastia Poretta
16h 40min
2 przesiadki
WAW07:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 240 zł
Znajdź podobne
Air France
5 lip
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
18h 35min
2 przesiadki
BIA10:25Bastia Poretta
2 sie
BIA14:30Bastia Poretta
17h 15min
2 przesiadki
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 355 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Bastia Poretta oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Bastia Poretta, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, Brussels Airlines, i easyJet.


Alternatywne trasy Polska-Bastia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bastia
Najkrótszy czas lotu11h 55min
Najniższa cena837 zł
Loty Warszawa - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena530 zł
Loty Kraków - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu28h 40min
Najniższa cena1 846 zł
Loty Gdańsk - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu19h 55min
Najniższa cena953 zł
Loty Gdańsk - Bastia
Najkrótszy czas lotu32h 05min
Najniższa cena1 024 zł
Loty Katowice - Ajaccio
Najkrótszy czas lotu34h 35min
Najniższa cena837 zł
Loty Warszawa - Figari
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena985 zł
Loty Katowice - Bastia
Najkrótszy czas lotu33h 50min
Najniższa cena941 zł
Loty Kraków - Bastia
Najkrótszy czas lotu10h 20min
Najniższa cena785 zł
Loty Kraków - Figari
Najkrótszy czas lotu10h 45min
Najniższa cena466 zł
Loty Wrocław - Bastia
Najkrótszy czas lotu16h 25min
Najniższa cena749 zł
Loty Warszawa - Calvi
Najkrótszy czas lotu10h 05min
Najniższa cena949 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Bastia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Bastia