Tanie loty na trasie Paderborn – Gdańsk od 1 022 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Informacje o trasie Gdańsk-Paderborn

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Paderborn-Gdańsk
Znaleziono najlepszą cenę5 179 złNajlepsza cena za lot Paderborn – Gdańsk znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 5 179 zł
Najkrótszy czas lotu25h 10minNajszybszy lot Paderborn-Gdańsk zajmuje 25h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Paderborn-Gdańsk. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Paderborn - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo.
Gdańsk — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Jak znaleźć najtańsze loty Paderborn - Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Paderborn – Gdańsk są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Paderborn - Gdańsk to Sierpień. Najdroższa pora to Kwiecień.

Która trasa podróży Paderborn – Gdańsk jest najtańsza?

Paderborn - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Paderborn - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Paderborn - Gdańsk.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Paderborn - Gdańsk

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Paderborn - Gdańsk, zmieniając zakładki
Lufthansa
20 maj
PAD05:25Paderborn
12h 45min
2 przesiadki
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
3 cze
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
18h 15min
2 przesiadki
PAD04:50Paderborn
1 022 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 maj
PAD22:30Paderborn
21h 15min
2 przesiadki
GDN19:45Gdańsk Rębiechowo
3 cze
GDN03:55Gdańsk Rębiechowo
15h 05min
2 przesiadki
PAD19:00Paderborn
1 807 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 maj
PAD16:30Paderborn
25h 10min
1 przesiadka
GDN17:40Gdańsk Rębiechowo
3 cze
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
18h 15min
2 przesiadki
PAD04:50Paderborn
1 173 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 maj
PAD16:30Paderborn
25h 10min
1 przesiadka
GDN17:40Gdańsk Rębiechowo
3 cze
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
19h 40min
1 przesiadka
PAD04:50Paderborn
1 267 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 maj
PAD22:30Paderborn
18h 05min
3 przesiadki
GDN16:35Gdańsk Rębiechowo
3 cze
GDN03:55Gdańsk Rębiechowo
15h 05min
2 przesiadki
PAD19:00Paderborn
1 831 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 maj
PAD05:25Paderborn
12h 35min
3 przesiadki
GDN18:00Gdańsk Rębiechowo
3 cze
GDN03:55Gdańsk Rębiechowo
15h 05min
2 przesiadki
PAD19:00Paderborn
1 905 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Paderborn – Gdańsk

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Paderborn – Gdańsk
Lufthansa
20 maj
PAD05:25Paderborn
12h 45min
2 przesiadki
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
3 cze
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
18h 15min
2 przesiadki
PAD04:50Paderborn
1 022 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 maj
PAD16:30Paderborn
25h 10min
1 przesiadka
GDN17:40Gdańsk Rębiechowo
3 cze
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
18h 15min
2 przesiadki
PAD04:50Paderborn
1 173 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 maj
PAD16:30Paderborn
25h 10min
1 przesiadka
GDN17:40Gdańsk Rębiechowo
3 cze
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
19h 40min
1 przesiadka
PAD04:50Paderborn
1 267 zł
Znajdź podobne

  • Paderborn – Gdańsk Rębiechowo – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Paderborn – Gdańsk Rębiechowo zajmuje ok. 722,0 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 12h 35min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Paderborn-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Düsseldorf - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena184 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena204 zł
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena12 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena69 zł
Loty Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena29 zł
Loty Monachium - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena470 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena192 zł
Loty Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena196 zł
Loty Düsseldorf - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena229 zł
Loty Hamburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena168 zł
Loty Monachium - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena466 zł
Loty Dortmund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena164 zł

Loty podobne do tych na trasie Paderborn – Gdańsk

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Paderborn – Gdańsk